تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش ماشینی طرح دستبافت

تابلو فرش طرح دستبافت

فرش های تابلویی یکی از وسایل تزیینی منازل هستند که امروزه در اکثر خانه ها بر روی دیوار ها قرار دارد . همین فرش های تابلویی که به آن تابلو فرش نیز می گویند در دو نوع تابلو فرش دستبافت و تابلو فرش ماشینی بافته و در اختیار خریداران قرار می گیرد . اما همان گونه که وسایل دستبافت از قیمت بالایی برخوردار می باشد و این به سبب هنر دست هنرمندان در بافت آن می باشد تابلو فرش دستبافت نیز این گونه بوده و برای خریداری آن بهای زیادی را باید پرداخت کرد . از این رو تولید کنندگان فرش ماشینی در کنار صنعت فرش بافی به تولید تابلو فرش ماشینی که همان فرش های تزیینی کوچک هستند پرداختند تا علاقه مندان بتوانند به تابلو فرش ماشینی طرح دستبافت دست یابند . ما در این مقاله قصد داریم تا به ارتقای سطح اطلاعات شما در زمینه تابلو فرش ماشینی طرح دستبافت بیافزایم .

تابلو فرش ماشینی طرح دستبافت
تابلو فرش دستبافت صراحتا از زیبایی بیشتری نسبت به تابلو فرش ماشینی برخوردار بوده اما همین زیبایی دو چندان آن در افزایش قیمت آن تاثیر داشته و همین امر سبب می شود تا تهیه تابلو فرش دستبافت برای همه مقدور نبوده و خریداران کمی به سراغ خرید آن بروند . از همین رو تولید کنندگان فرش ماشینی با پیشرفت علم و فناوری روز دنیا در کنار تولید انواع فرش ماشینی دست به تولید این فرش های تابلویی زدند که بسیار به تابلو فرش های دستبافت شباهت داشته و از قیمت مناسب تری نیز برخوردار است . به همین سبب این نوع تابلو فرش های ماشینی را به نام تابلو فرش طرح دستبافت می شناسند و بسیار مورد پسند واقع شده است . دلیل این مطلب که چگونه این نوع تابلو فرش ماشینی به تابلو فرش طرح دستبافت نامیده می شود را می توان ویژگی های بیان نمود که در بافت این نوع محصول به کار می رود . از بارز ترین ویژگی های این محصول می توان تعداد گره های تشکیل دهنده این تابلو فرش در راستای عرضی و طولی آن را بیان نمود که نمایان گر تعداد شانه و تراکم این فرش کوچک بوده و در ریز بافتی و ظرافت آن تاثیر گذار بوده و سبب می شود تا به تابلو فرش دستبافت شباهت بی نظیری داشته باشد . دیگر ویژگی این محصول را می توان نوع الیاف مصرفی در بافت تابلو فرش بیان نمود که در کنار بحث کیفیت در جلوه و نمای تابلو فرش نیز تاثیر داشته و عاملی است بر شباهت با تابلو فرش های دستبافت . تمامی این ویژگی ها در کنار یک دیگر دست به این موضوع داده تا بتوان تابلو فرش طرح دستبافت را تولید و به خریداران عرضه نمود .  با توجه به این مطالب می توان به معرفی فروشگاهی پرداخت که در زمینه تولید انواع تابلو فرش ماشینی چون فرش های ماشینی با موفقیت عمل نموده و توانسته تابلو فرش بافت مشابه به طرح دستبافت را تولید کرده و به بازار عرضه نماید . این فروشگاه در شهر فرش کاشان به نام فروشگاه فرش کاشان اقدام به فعالیت می کند .  این فروشگاه در راستای جلب رضایت مشتری در صدد تولید بهترین محصولات با نازل ترین قیمت می باشد که هر خریدار با هر توان مالی بتواند به خرید هر نوع کالای مورد نظر چون فرش یا تابلو فرش اقدام نماید .
این فروشگاه در زمینه تولید تابلو فرش در دو دسته تابلو فرش بافت و تابلو فرش چاپی توانسته به نیاز خریداران پاسخ گو باشد . این فروشگاه توانسته در راستای نظر خریداران به سمت تابلو فرش دستبافت دست به تولید تابلو فرش ریز بافت زده که مشابه به طرح دستبافت می باشد . این تابلو فرش ریز بافت که به سبب تعداد شانه و تراکم بالای آن به طرح تابلو فرش دستبافت شناخته می شود در دسته بندی تابلو فرش های 1000 شانه و تابلو فرش 1200 شانه قرار دارد . این نوع تابلو فرش را نیز می توان به عنوان تابلو فرش ظریف نام برد که علت آن نوع الیاف مصرفی در تولید می باشد که از الیاف های مرغوب تولید فرش به نام آکریلیک می باشد که نازک بودن آن سبب این ظرافت می شود . استفاده از طیف رنگی گسترده از 8 رنگ تا 14 رنگ در بافت تابلو فرش ماشینی را می توان علتی دیگر در بحث زیبایی و شباهت آن به تابلو فرش دستبافت دانست . از جمله تابلو فرش های ماشینی طرح دستبافت دارای ظرافت و ریز بافتی در این فروشگاه را می توان تابلو فرش های زیر را نام برد :
1. تابلو فرش منظره 1000 شانه طرح قایق
2. تابلو فرش چهره 1200 شانه طرح دختر
3. تابلو فرش چهره 1200 شانه طرح حوری و ...

فروش تابلو فرش طرح دستبافت
فروشگاه فرش کاشان با تولید و عرضه انواع تابلو فرش ماشینی اعم از نوع بافت و چاپی در راستای ارضای نیاز خریداران اقدام به فروش تابلو فرش ماشینی طرح دستبافت به صورت مستقیم نموده است . این فروشگاه در این باب به صورت فروش حضوری و فروش اینترنتی تابلو فرش اقدام نموده است تا هر خریدار با توجه به شرایط خود بتواند از محصولات این فروشگاه دیدن و اقدام به خرید نماید . این فروشگاه در کنار ارائه تابلو فرش ماشینی بافت در بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت امکاناتی چون ارسال رایگان و ضمانت ده ساله را در نظر گرفته تا خریداران با اطمینانی کامل از خرید خود لذت ببرند .  

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی