تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی طرح دستباف

فرش طرح دستباف

با پیشرفته شدن صنایع بافندگی در کارخانه های فرش بافی و علاقه ای که افراد به محصولات دستبافت نشان می دهند اما به علت قیمت بالا از خرید آن صرف نظر می کنند ، تولید کنندگان در صدد تولید محصولاتی بر آمدند که شباهت بسیار زیادی به فرش دستبافت دارند و به عنوان فرش طرح دستباف شناخته می شود . این مقاله به معرفی و بررسی بحث پیرامون فرش ماشینی طرح دستباف پرداخته است تا اطلاعات طرفداران این محصول در این زمینه را تکیمل نمایند تا با آگاهی بیش تری به خرید خود بپردازند .

فرش ماشینی طرح دستباف
گسترش صنایع بافندگی در کارخانجات فرش بافی منجر شده است تا فرش های ماشینی با شانه و تراکم بالا تولید و به بازار عرضه گردد . این محصولات به علت شباهت و ریز بافتی که با قالی های دستبافت دارند ، به عنوان فرش دستباف گونه یا فرش طرح دستباف نیز تلقی می گردد . عمده فرش هایی که در شانه تراکم بالا تولید می شود ، فرش 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه می باشد که به دلیل دارا بودن تعداد گره های بسیار زیادی در یک متر مربع از شانه و تراکم ، از ظرافت و زیبایی بسیار خوبی برخوردار است که باعث تولید فرش ریز بافت شبیه به محصولات دستبافت شده است چرا که ظرافت و زیبایی طرح یک فرش بستگی بسیار زیادی به تعداد گره های بافته شده در شانه و تراکم فرش دارد و هر چه این تعداد افزایش یابد به همان میزان به ظرافت و حتی استحکام ریشه ها نیز افزوده می شود . علت دیگر نام گذاری این محصولات به فرش طرح دستباف این است که طرح های سنتی قالی های دستباف در آن به کار گرفته شده است که آن را شبیه به فرش دستباف نموده است .
فرش های ماشینی طرح دستباف کاشان اصولا با استفاده از الیاف بسیار خوب و مقاومی تولید می شود که منجر می شود طول عمر فرش بسیار افزایش یابد . این الیاف به جهت نرمی و لطافت و وزن سبکی که دارند ، جایگزین بسیار مناسبی برای الیاف طبیعی پشم می باشد و این نیز می تواند علت دیگر فرش دستباف گونه نامیده شدن آن باشد . الیاف آکرولیک به جهت بدون پرز شدن و نازک شدن ضخامت آن برای قابل استفاده شدن در دستگاه های بافنده جدید و پیشرفته ، تحت فرآیند هیت ست قرار می گیرد که در این فرآیند توسط گرمادهی از ضخامت بسیار نازک و قابلیت تولید فرش ضد حساسیت برخوردار می گردد . هم چنین فرآیند هیت ست باعث می شود تثبیت رنگ پذیری فرش بسیار افزایش یابد تا در قرار گرفتن در برابر نور مستقیم و شست و شوی با مواد شوینده شیمیایی ، مورد رنگ پریدگی قرار نگیرد .
فرش طرح دستباف به علت تولید آن با استفاده از دستگاه های بافنده ماشینی و به کار رفتن الیاف مصنوعی در آن ، از قیمت بسیار مناسب تری نسبت به محصولات دستباف برخوردار است که این باعث شده است طرفداران قالی دستباف که توان مالی لازم برای خرید آن را ندارند ، از انواع فرش طرح دستباف برای خانه خود خریداری نمایند . این محصولات به دلیل دارا بودن ظرافت بالا و تراکم گره ها بسیار شبیه به قالی دستباف است . به جهت بافت تعداد گره های بسیار زیاد در آن ، وزن فرش افزایش می یابد که به این دلیل تولید کنندگان به کاهش ارتفاع نخ خاب در آن پرداختند که بدین صورت خاب فرش بسیار نازک گشت و هم چنین به ظرافت و زیبایی آن افزوده شد . ضخامت بسیار کم و ظرافت و زیبایی بالایی که این فرش های ماشینی دارند ، آن را مناسب برای خرید فرش پذیرایی توسط خریداران نموده است زیرا اتاق پذیرایی نبست به دیگر قسمت های خانه از تردد کمتری برخوردار است و این پاخور فرش را بسیار کاهش می دهد و به این ترتیب موجب دفورمه شدن و تغییر شکل ظاهری آن نخواهد شد .
کارخانه فرش کاشان با کادری مجرب از طراحان و بافندگان ، انواع فرش طرح دستباف را با شانه تراکم و طرح های مختلف تولید کرده است که منجر به انتخاب راحت تر مشتریان بر اساس نوع نیاز و سلیقه خود شده است . این شرکت معتبر در عرضه محصولات خود از روش مستقیم و بی واسطه استفاده کرده است که محصولات خود را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار خریداران قرار داده است تا بتوانند نسبت به شرایط خود اقدام به خرید فرش به قیمت کارخانه نمایند . از دیگر خدماتی که توسط مدیران متبحر و باتجربه این ارائه داده شده است که منجر به رضایت و اطمینان خاطر مشتریان شده است می توان به ارائه ضمانت نامه معتبر و کتبی جهت تضمین کیفیت و قیمت محصولات خود و ارسال رایگان فرش درب منزل خریدار اشاره نمود که خرید آنلاین فرش را برای مشتری مطمئن تر می نماید و در جلب اعتماد او برای خرید غیر حضوری بسیار موثر بوده است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی