سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» گلیم فرش ماشینی قشقایی

گلیم فرش قشقایی

استفاده از گلیم فرش های ماشینی این روزها بسیار زیاد شده است . قیمت مناسب گلیم فرش های ماشینی ، وزن سبک و شست و شوی راحت آن ها ، سبب ازیاد در تقاضای آن ها شده است . طرح های بسیار ساده و رنگ های جذاب ، زیبایی این فرش های بدون پرز را زیاد کرده است .
گلیم فرش ماشینی
این محصولات بدون خاب هستند که بیشتر به صورت 320 شانه با تراکم 700 بافته می شوند . جنس نخ خاب آنها پلی پروپلین و یا پلی استر است . طرح های گلیم فرش به صورت سنتی و فانتزی می باشد . گلیم فرش های فانتزی برای دکوراسیون های مدرنیته مناسب است .
فروشگاه فرش کاشان به دلیل استقبال و تقاضای خریداران از گلیم فرش های سنتی ، این طرح های بسیار زیبا را در رنگبندی و طرح های متنوع تولید می کند . این کارخانه ، متنوع ترین طرح ها را ارائه می دهد . یکی از این طرح های بسیار زیبای سنتی ، گلیم فرش قشقایی است که از رنگ های تند و شاد در آن استفاده شده است و در بین آن ها از رنگ های متضاد نیز استفاده می شود . نقوش هشت ضلعی ، ستاره هشت پره تصاویر طاووس ، بز ، آهو از طرح های اصلی گلیم فرش قشقایی است .
دلیل تولید گلیم فرش قشقایی توسط کارخانه فرش کاشان این است که بسیاری از هموطنان عزیزمان به دنبال فرش های طرح عشایری و یا گلیم فرش های عشایری هستند . کارخانه فرش کاشان با تولید این طرح های خاص ، می تواند نیاز این دسته از هموطنان عزیز را برطرف کند .
در فروشگاه آنلاین فرش کاشان ، گلیم فرش های جدید نیز موجود هستند که در طرح ها و رنگبندی بسیار متنوع تولید شده اند .
خرید گلیم فرش سنتی کاشان
هموطنان عزیزی که به دنبال گلیم فرش های طرح عشایری و یا گلیم فرش قشقایی هستند  می توانند با کارخانه فرش کاشان تماس بگیرند و از طرح های سنتی بهره مند شوند . خرید حضوری و خرید اینترنتی گلیم فرش برای تمامی هموطنان فراهم است .
مشتریان می توانند با مراجعه حضوری در کارخانه و یا رفتن به فروشگاه آنلاین فرش کاشان ، خرید حضوری و یا خرید اینترنتی خود را انجام دهند . در هر دو خرید ، همراه اجناس فروخته شده ، ضمانت نامه ، بیمه نامه و گارانتی گذاشته می شود و این نشان دهنده کیفیت بالای محصولات این کارخانه است . در فروش اینترنتی ، تمامی گلیم فرش های ماشینی به صورت رایگان ارسال خواهند شد .
کارخانه فرش کاشان  ، پادری گلیم سنتی را نیز در اندازه های متفاوت تولید می کند . این پادری ها به صورت مستطیل می باشند .
گلیم فرش های سنتی برای راه پله و راهرو ها نیز از تولیدات این کارخانه می باشد . بهترین انتخاب برای راه پله و راهروها ، گلیم فرش ها می باشند . راه پله ها و راهروها ، در معرض آلودگی و پاخور شدن هستند . سبک بودن گلیم فرش ها و تمیز کردن آسان آن ها ، این محصولات را برای این مکان ها مناسب کرده است . گلیم فرش های راه پله و پادری های گلیم در طرح های سنتی و فانتزی و مدرن و در اندازه های درخواستی مشتری و با بالاترین کیفیت تولید می شوند .

برای سفارش انواع گلیم فرش های ماشینی در اندازه های متفاوت و در طرح های متنوع می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید :
031-55443195 و 031-55443197 و 09133602885

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش خوب چه مارکی بخرم ؟
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  تاثیر بسته بندی فرش ماشینی در جابجایی و سلامت فرش خریداری شده
•  آنچه باید در مورد خرید فرش ماشینی ارزان بدانید
•  خرید فرش ماشینی خوب یکبار برای همیشه

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان