تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

گلیم فرش ماشینی قشقایی

گلیم فرش قشقایی

استفاده از گلیم فرش های ماشینی این روزها بسیار زیاد شده است . قیمت مناسب گلیم فرش های ماشینی ، وزن سبک و شست و شوی راحت آن ها ، سبب ازیاد در تقاضای آن ها شده است . طرح های بسیار ساده و رنگ های جذاب ، زیبایی این فرش های بدون پرز را زیاد کرده است .
گلیم فرش ماشینی
این محصولات بدون خاب هستند که بیشتر به صورت 320 شانه با تراکم 700 بافته می شوند . جنس نخ خاب آنها پلی پروپلین و یا پلی استر است . طرح های گلیم فرش به صورت سنتی و فانتزی می باشد . گلیم فرش های فانتزی برای دکوراسیون های مدرنیته مناسب است .
فروشگاه فرش کاشان به دلیل استقبال و تقاضای خریداران از گلیم فرش های سنتی ، این طرح های بسیار زیبا را در رنگبندی و طرح های متنوع تولید می کند . این کارخانه ، متنوع ترین طرح ها را ارائه می دهد . یکی از این طرح های بسیار زیبای سنتی ، گلیم فرش قشقایی است که از رنگ های تند و شاد در آن استفاده شده است و در بین آن ها از رنگ های متضاد نیز استفاده می شود . نقوش هشت ضلعی ، ستاره هشت پره تصاویر طاووس ، بز ، آهو از طرح های اصلی گلیم فرش قشقایی است .
دلیل تولید گلیم فرش قشقایی توسط کارخانه فرش کاشان این است که بسیاری از هموطنان عزیزمان به دنبال فرش های طرح عشایری و یا گلیم فرش های عشایری هستند . کارخانه فرش کاشان با تولید این طرح های خاص ، می تواند نیاز این دسته از هموطنان عزیز را برطرف کند .
در فروشگاه آنلاین فرش کاشان ، گلیم فرش های جدید نیز موجود هستند که در طرح ها و رنگبندی بسیار متنوع تولید شده اند .
خرید گلیم فرش سنتی کاشان
هموطنان عزیزی که به دنبال گلیم فرش های طرح عشایری و یا گلیم فرش قشقایی هستند  می توانند با کارخانه فرش کاشان تماس بگیرند و از طرح های سنتی بهره مند شوند . خرید حضوری و خرید اینترنتی گلیم فرش برای تمامی هموطنان فراهم است .
مشتریان می توانند با مراجعه حضوری در کارخانه و یا رفتن به فروشگاه آنلاین فرش کاشان ، خرید حضوری و یا خرید اینترنتی خود را انجام دهند . در هر دو خرید ، همراه اجناس فروخته شده ، ضمانت نامه ، بیمه نامه و گارانتی گذاشته می شود و این نشان دهنده کیفیت بالای محصولات این کارخانه است . در فروش اینترنتی ، تمامی گلیم فرش های ماشینی به صورت رایگان ارسال خواهند شد .
کارخانه فرش کاشان  ، پادری گلیم سنتی را نیز در اندازه های متفاوت تولید می کند . این پادری ها به صورت مستطیل می باشند .
گلیم فرش های سنتی برای راه پله و راهرو ها نیز از تولیدات این کارخانه می باشد . بهترین انتخاب برای راه پله و راهروها ، گلیم فرش ها می باشند . راه پله ها و راهروها ، در معرض آلودگی و پاخور شدن هستند . سبک بودن گلیم فرش ها و تمیز کردن آسان آن ها ، این محصولات را برای این مکان ها مناسب کرده است . گلیم فرش های راه پله و پادری های گلیم در طرح های سنتی و فانتزی و مدرن و در اندازه های درخواستی مشتری و با بالاترین کیفیت تولید می شوند .

برای سفارش انواع گلیم فرش های ماشینی در اندازه های متفاوت و در طرح های متنوع می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید :
031-55443195 و 031-55443197 و 09133602885

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی