تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش اتاق خواب

فرش برای اتاق خواب

یکی از مواردی که امروزه بسیار در خانه های ایرانیان مورد استفاده قرار می گیرد مفروش کردن تمامی اتاق ها در منازل می باشد . این مفروش کردن که بیشتر از این که حالت پوشش را ایفا کند حالت دکوراتیو دارد بسیار برای ایرانیان حائز اهمیت است . به طوری که برای هر قسمت از منزل از فرش مناسب آن استفاده می کنند به گونه ایی که می توان بیان کرد برای آشپزخانه از فرش آشپزخانه و برای پذیرایی از فرش مناسب برای پذیرایی و برای اتاق خواب از فرش اتاق خواب استفاده می نمایند تا علاوه بر بحث پوشانندگی به تزیین آن بپردازند . ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با فرش مناسب اتاق خواب که امروزه بسیار مورد خریداری قرار می گیرد آشنا نماییم تا برای خرید فرش اتاق خواب بتوانید با رعایت مواردی که بیان خواهیم کرد به راحتی به انتخاب فرش اتاق خواب بپردازید .

فرش اتاق خواب
فرش علاوه بر ایجاد حس راحتی و نرمی که در حین راه رفتن بر روی این کف پوش به وجود می آورد با دارا بودن طرح و رنگ متنوع و جذاب فضایی زیبا را برای شما ایجاد می کند که بسیار روح انگیز خواهد بود و همین موضوع را شاید بتوان علتی دانست بر این امر که فرش اتاق خواب بعد از فرش پذیرایی دومین مکان برای استفاده از فرش مناسب آن تلقی می شود . اما در این زمینه نکاتی باید رعایت شود که در انتخاب فرش برای اتاق خواب بسیار حائز اهیمت هست . از این نکات می توان به اتاق خواب اشاره داشت که اتاق خواب برای چه افرادی می باشد . به طور مثال برای اتاق خواب برای تازه عروسان و داماد ها می توان فرشی را انتخاب نمود که قسمت کناری یا قسمت جلوی تخت را پوشش دهد نه این که کل فضا حتی فضای زیر تخت خواب را نیز بپوشاند . این موضوع در بحث زیبا شناسی در دکوراسیون منازل به ویژه اتاق خواب بسیار مهم می باشد . اما اگر به دنبال فرش اتاق خواب برای کودکان هستید می توانید از فرشی استفاده نمایید که کل فضای اتاق را پوشش دهد تا کودکان در حین بازی یا راه رفتن بر روی آن حس راحتی و نرمی داشته باشند و در صورت ضربه خوردن برای آن ها مشکلی ایجاد نشود . با توجه به این موضوع می توان یکی از نکات در انتخاب فرش اتاق خواب را این گونه بیان نمود که اتاق خواب برای کدام یک از اشخاص در منزل می باشد و بر اساس اتاق خواب فرد مورد نظر انتخاب فرش صورت گیرد . بدین گونه که برای اتاق خواب کودک از فرش کودکانه یا فرش های فانتزی و برای اتاق خواب زوجین از فرش های سنتی یا فرش مدرن و فانتزی با توجه به نوع چینش دکوراسیون استفاده شود .
نکته بعدی در انتخاب فرش اتاق خواب ، ابعاد فرش می باشد که می توان در انتخاب ابعاد فرش اتاق خواب این نکته را بیان نمود که برای انتخاب فرش برای پوشش کل فضا باید به این موضوع توجه داشت که انتخاب سایز فرش باید تا دیوار های اتاق کمی فاصله داشته تا طرح و نمو فرش بیشتر نمایان شود و در صورت چینش وسایل فرش زیر آن ها را پوشش دهد . اما برای پوشش قسمت خاصی از اتاق خواب چون جلوی تخت یا قسمت کناری آن می توان سایز فرشی را انتخاب کرد که در صورت چینش وسایل فرش تا لبه وسایل قرار بگیرد نه این که زیر آن را پوشش دهد . به طور کلی می توان اذعان داشت برای اتاق خواب با مساحت 12 متری انتخاب فرش با ابعاد 9 متر بهترین گزینه خواهد بود .
نکته بعدی که باید به آن توجه داشت این موضوع می باشد که چون اتاق خواب محل پر ترددی می باشد پس در انتخاب فرش باید به این موضوع توجه داشت که فرشی باید انتخاب شود که دارای پاخور مناسب بوده و با تردد روی آن حس نرمی و راحتی به افراد دست دهد از این رو انتخاب فرش در تعداد شانه و تراکم پایین که منجر به ارتفاع نخ خاب بالا می شود بهترین گزینه انتخاب فرش برای اتاق خواب خواهد بود .
نکته ای دیگر که می توان در انتخاب فرش برای اتاق خواب بیان کرد این موضوع می باشد که فضای اتاق خواب چگونه می باشد آیا فضای اتاق خواب دارای نور گیر مناسب است یا فضایی بسته دارد ؟ یا این که در چینش نوع دکوراسیون اتاق خواب چه نوع هارمونی رنگی به کار می رود ؟ این موضوعات در انتخاب رنگ و طرح فرش تاثیر به سزایی دارد و باعث می شود که بتوان در انتخاب فرش مناسب برای اتاق خواب دقت عمل به خرج داد و فرشی مناسب را انتخاب نمود . انتخاب رنگ فرش روشن برای اتاق خواب یا رنگ فرش تیره با توجه به نور اتاق خواب و انتخاب طرح آن با توجه به نوع دکوراسیون که سنتی است یا مدرن انتخاب می شود .
با توجه به نکات بیان شده در بالا می توان برای انتخاب فرش اتاق خواب یک انتخاب درست را به ارمغان آورد تا در حین پوشانندگی اتاق زیبایی چشم گیری را به وجود آورد .

خرید فرش اتاق خواب
فروشگاه فرش کاشان یکی از مطرح ترین فروشگاه های فرش در شهر فرش کاشان می باشد که توانسته در زمینه تولید و عرضه انواع فرش ماشینی متناسب با نیاز خریداران به موفقیت عمل نماید . این فروشگاه در راستای خرید فرش برای مکان های مختلف در منزل دست به تولید شاخه های مختلف فرش ماشینی اعم از فرش کودک ، فرش سنتی و فرش مدرن و فانتزی زده است به گونه ایی که توانسته به ارضای نیاز خریداران بپردازد . این فروشگاه در راستای جلب رضایت مشتری در تولیدات فرش ماشینی خود از بهترین متریال در بافت استفاده می نماید بدین منظور که بتواند به فروش باکیفیت ترین محصولات در سراسر کشور بپردازد . این فروشگاه در راستای جلب رضایت مشتری امکاناتی را برای خریداران فراهم آورده تا بتوانند به راحتی به خرید فرش به ویژه فرش برای اتاق خواب بپردازند که از جمله آن ها می توان به ارسال رایگان فرش به همراه ضمانت ده ساله آن اشاره کرد . امکان خرید فرش اتاق خواب به صورت خرید از درب کارخانه و خرید آنلاین فرش در این فروشگاه برای تمامی خریداران از سراسر کشور مهیا شده است . 

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی