سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش قرمز

فرش قرمز کاشان

منظور از فرش هاي قرمز ، فرش هايي هستند که رنگ زمينه آن ها قرمز رنگ بوده و اولين فرش هاي ماشيني توليد شده ، فرش های لاکی بوده اند . حتي در حال حاضر هم در برخي از خانه ها فرش هاي قرمز وجود دارد . زيبايي و جذابيت رنگ قرمز خصوصا براي بافته هاي اوليه به حدي در بين مشتريان زيبا و چشم نواز بوده است که بهترين جايگزين براي فرش هاي دستبافت به حساب آمده اند . طرح و نگاره فرش هاي قرمز رنگ بسيار بالا ست .
با وجود آنکه در بازار هاي امروزي گستردگي فرش هاي قرمز رنگ مانند قبل نيست اما هنوز هم اين محصول طرفداراني دارد . در مقدمه اين نوشتار قصد داريم اندکي در رابطه با فرش هاي قرمز و تاريخچه توليد فرش ماشيني در ايران صحبت کنيم . پس از آن متن مقاله را با ويژگي هاي فرش هاي قرمز ، مکان هاي مناسب براي پهن شدن آن ، نکات موثر در خريد بهتر و در نهايت خريد مقرون به صرفه فرش قرمز از سايت فرش کاشان ادامه خواهيم داد .
هنگامي که فرش هاي دستبافت بصورت تمام و کمال در بين خريداران جا افتاده بودند و اين نياز کاملا احساس مي شد که افردا عادي توان خريد فرش هاي دستبافت را ندارند ، اولين کارخانه توليد فرش ماشيني کاشان در منطقه راوند تأسيس و مورد بهره برداري قرار گرفت . بافته هايي که تحت عنوان فرش هاي ماشيني در اختيار مردم قرار مي گرفت ، فرش هايي بودند زيبا ، چشم نواز ، نسبتا شبيه به فرش هاي دستبافت اما بسيار ارزان قيمت تر . هرچند هنوز هم ارزش هنري و معنوي فرش هاي دستبافت نسبت به فرش هاي ماشيني بسيار بيشتر است اما جايگاه فرش هاي ماشيني از همان ابتداي توليد در بين خريداران والا بوده است . مهم ترين ويژگي فرش هاي ماشيني که منجر به شناخته شدن و محبوب شدن اين محصولات شد ، کاربرد عالي ، کيفيت ناب و قيمت ارزان بود . بافته هاي اولیه داراي طرح و رنگ محدود بودند ، فرش هايي با رنگ زمينه قرمز و لاکي که با نگاره هايي از گل و پيچک پر شده بودند . اما رفته رفته بر تنوع محصولات اضافه شد . فرش ها در رنگ ها و طرح هاي مختلف توليد و روانه بازار مي شدند . هر طرح و رنگي که فروش بيشتري به خود مي گرفت در بازار ماندني تر و هر طرح و نقشه اي که چندان به فروش نمي رسيد جاي خود را به ساير محصولات مي داد .
در اين ميان با وجود گذشت حدود 50 سال از توليد اولين فرش هاي قرمز ، هنوز هم هستند خريداراني که فرش هاي قرمز را به ساير محصولات ترجيح داده و داشتن کف پوشي با رنگ شاد قرمز را در دکوراسيون خود مناسب مي دانند . اگر خواهان داشتن فرش قرمز رنگ براي خانه خود هستيد به نکاتي که در ادامه آمده است توجه نماييد .
ويژگي فرش قرمز
حس نوستالژي برگرفته از فرش هاي قرمز و لاکي ما را به خانه پدر بزرگ و مادر بزرگ مي برد . فضايي صميمي و گرم و دلنشين که حضور افراد خانه را تداعي مي کند .
بارزترين ويژگي فرش قرمز کاشان داشتن رنگ قرمز زمينه به همراه رنگ هاي غالب سرمه اي است . طرح زيباي اسليمي به رنگ سفيد با دور لچک چنان اصالتي به فرش قرمز کاشان داده است که گويي فرهنگ آريايي در تار و پود اين تخته فرش نهفته است .
از قدي تا کنون فرش کاشان چه در فرش هاي ماشيني و چه در فرش هاي دستبافت به عموميت با همين رنگ زمينه شناخته شده است . با ورود صنعت به بافته ها و ماشيني شدن فرش ها دستگاه ها و ماشين آلات هم سنت شکني نکرده و فرش قرمز را توليد کرده اند . تا مدت ها فرش ماشيني کاشان در رنگ هاي قرمز و لاکي توليد مي شدند اما پويايي بازار و نوآوري توليد کنندگان کاشاني راه نفوذ ساير رنگ ها را به بازار باز کرد .
تغييرات رنگ بندي در کنار تغييرات طرح و نگاره موجب شد فرش هاي قرمز اصيل و تاريخي شود . با اين وجود توليد فرش قرمز رنگ تا به امروز ادامه داشته است .
طرح هاي فرش قرمز کاشان
تنوع فرش کاشان بسيار زياد است . هر طرح و نگاره اي را مي توان در رنگ زمينه قرمز به توليد رساند . حتي فرش هاي فانتزي و فرش هاي ترک که نوين ترين فرش هاي بازار هستند هم توان توليد در رنگ زمينه قرمز را دارند . جالب است بدانيد بر اساس آمار و ارقام حتي فرش هاي ترک هم که به داشتن طيف رنگي شاد معروف هستند توان رقابت با زيبايي فرش قرمز را ندارند .
همانطور که به کرات اشاره شد اولين بافته هاي قرمز و لاکي بوده اند ، پس مي توان نتيحه گرفت فرش هاي قرمز 350 شانه و 440 شانه در بازار قديم وجود داشته است و در حال حاضر شاهد توليد فرش هاي قرمز 1500 شانه از سوي فرش کاشان هستيم . پس فرش هاي مذکور علاوه بر گستردگي طرح ، گستردگي شانه و تراکم را هم تجربه کرده اند . همچنين جنس الياف فرش قرمز در طول سال ها دچار تحولات اساسي شده است چراکه اولين فرش ها پس از توليد با الياف طبيعي ، با نخ خاب بي سي اف بافته مي شده اند .
بهترين مکان براي فرش قرمز کاشان
 اين هنر بي رقيب ايران زمين براي مکان هاي مختلفي مناسبت دارد . رنگ قرمز هم ميتواند اصيل و سنتي تلقي شود و هم مي تواند نوين و لوکس باشد . از خانه هاي قديمي با سبک و سياق سنتي گرفته تا خانه هاي جديد با سبک و سياق معماري اروپايي باب پهن شدن فرش هاي قرمز فرش کاشان هستند . ترکيب رنگ قرمز با پارکت هاي قهوه اي بيار بي نظير خواهد بود .
توجه نماييد که در انتخاب فرش بايد رنگ مبلمان ، پرده و ساير وسايل دکور نيز در نظر گرفته شود . رنگ قرمز به خوبي با بسياري از رنگ ها ست مي شود اما ترکيب قرمز با رنگ هايي نظير سرمه اي ، آبي ، قهوه اي ، سفيد و ... جذابيت فضا را چند برابر مي کند . 
در نظر داشته باشيد که عمده طرح هاي بافته شده روي رنگ زمينه قرمز شلوغ و پيچيده است پس هنگام انتخاب مبلمان و پرده بهتر است به سراغ مدل هاي ساده و خلوت برويم .
فرش قرمز رنگ  جديد فرش کاشان
بي شک توليدات جديد از فرش قرمز بسيار فاخر تر از توليدات اوليه هستند . در فروشگاه فرش کاشان و در بين محصولات بسياري از طرح ها و متد هاي فرش هاي ماشيني قرمز رنگي به چشم مي خورد که داراي شانه هاي مختلف است . شاخه پرفروش فرش قرمز کاشان ، محصولات 1200 بوده و در طرح هاي زيبايي از جمله طرح افشان سلطنتي هستند .
ديگر فرش 1200 شانه قرمز رنگ افشان داراي طرح هاي اسليمي شکيل است که بنا بر داشتن نگاره هايي با رنگ هاي سرمه اي و کرم بصورت کاملا قرينه مي تواند تحولات اساسي در خانه خلق کند . جنس نخ بافته هاي جديد هم متحول شده است . فرش هاي قرمز رنگي که با نخ خاب اکروليک هيت ست شده ، نخ تار پلي استر و نخ پود پنبه وارد بازار مي شوند . کيفيت بي نظير فرش هاي قرمز فروشگاه فرش کاشان را در هيچ کجاي دنيا نمي توان يافت .
خريد فرش هاي قرمز فرش کاشان
اگر فضاي خانه خود را مناسب براي يک تخته فرش قرمز رنگ مي دانيد ، کافي است به فروشگاه اينترنتي فرش کاشان سري زده و از تنوع بي نظير آن ديدن نماييد . فرش هايي به ظاهر زيبا و در باطن با کيفيت . بي نظير بودن محصولات فرش کاشان شرايطي را رقم زده است که امکان ندارد خريداران دست خالي از فروشگاه خارج شوند .
فروشگاه اينترنتي فرش کاشان را براي خريد انتخاب نماييد تا :
1- از مزيت خريد ارزان قيمت بهره مند شويد . فرش قرمز کاشان در فروشگاه اينترنتي به قيمت عمده به فروش مي رسد .
2- در اين روش خريد نيازي به جابجايي نداريد و در هر زمان و مکاني خواهيد توانست از فروشگاه ديدن نماييد .
3- محصولات پس از خريد به همراه گارانتي و ضمانت نامه بصورت رايگان و در کمترين زمان ممکن براي شما ارسال خواهد شد . بدين ترتيب دشواري هاي حمل و نقل از عهده خريداران خارج خواهد شد .
4- امکان ثبت سفارش فرش هايي که در حال حاضر در فروشگاه موجود نيست هم امکان پذير است .
5- در فروشگاه اينترنتي فرش کاشان خواهيد توانست مستقيما با توليد کننده و تيم مشاوره ارتباط برقرار کرده و سوالات تخصصي خود را بپرسيد .
6- مقالات مرتبط با فرش هاي ماشيني ، آشنايي با خط توليد و کارخانه و ... ديگر مزيت هايي است که تنها و تنها در فروشگاه هاي اينترنتي قابل دسترس خواهد بود .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش ماشینی پلی پروپیلن
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  همه چیز در مورد وزن فرش های ماشینی
•  فرش ماشینی شبیه فرش دستباف

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان