تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش قرمز

فرش قرمز کاشان

منظور از فرش هاي قرمز ، فرش هايي هستند که رنگ زمينه آن ها قرمز رنگ بوده و اولين فرش هاي ماشيني توليد شده ، فرش های لاکی بوده اند . حتي در حال حاضر هم در برخي از خانه ها فرش هاي قرمز وجود دارد . زيبايي و جذابيت رنگ قرمز خصوصا براي بافته هاي اوليه به حدي در بين مشتريان زيبا و چشم نواز بوده است که بهترين جايگزين براي فرش هاي دستبافت به حساب آمده اند . طرح و نگاره فرش هاي قرمز رنگ بسيار بالا ست .
با وجود آنکه در بازار هاي امروزي گستردگي فرش هاي قرمز رنگ مانند قبل نيست اما هنوز هم اين محصول طرفداراني دارد . در مقدمه اين نوشتار قصد داريم اندکي در رابطه با فرش هاي قرمز و تاريخچه توليد فرش ماشيني در ايران صحبت کنيم . پس از آن متن مقاله را با ويژگي هاي فرش هاي قرمز ، مکان هاي مناسب براي پهن شدن آن ، نکات موثر در خريد بهتر و در نهايت خريد مقرون به صرفه فرش قرمز از سايت فرش کاشان ادامه خواهيم داد .
هنگامي که فرش هاي دستبافت بصورت تمام و کمال در بين خريداران جا افتاده بودند و اين نياز کاملا احساس مي شد که افردا عادي توان خريد فرش هاي دستبافت را ندارند ، اولين کارخانه توليد فرش ماشيني کاشان در منطقه راوند تأسيس و مورد بهره برداري قرار گرفت . بافته هايي که تحت عنوان فرش هاي ماشيني در اختيار مردم قرار مي گرفت ، فرش هايي بودند زيبا ، چشم نواز ، نسبتا شبيه به فرش هاي دستبافت اما بسيار ارزان قيمت تر . هرچند هنوز هم ارزش هنري و معنوي فرش هاي دستبافت نسبت به فرش هاي ماشيني بسيار بيشتر است اما جايگاه فرش هاي ماشيني از همان ابتداي توليد در بين خريداران والا بوده است . مهم ترين ويژگي فرش هاي ماشيني که منجر به شناخته شدن و محبوب شدن اين محصولات شد ، کاربرد عالي ، کيفيت ناب و قيمت ارزان بود . بافته هاي اولیه داراي طرح و رنگ محدود بودند ، فرش هايي با رنگ زمينه قرمز و لاکي که با نگاره هايي از گل و پيچک پر شده بودند . اما رفته رفته بر تنوع محصولات اضافه شد . فرش ها در رنگ ها و طرح هاي مختلف توليد و روانه بازار مي شدند . هر طرح و رنگي که فروش بيشتري به خود مي گرفت در بازار ماندني تر و هر طرح و نقشه اي که چندان به فروش نمي رسيد جاي خود را به ساير محصولات مي داد .
در اين ميان با وجود گذشت حدود 50 سال از توليد اولين فرش هاي قرمز ، هنوز هم هستند خريداراني که فرش هاي قرمز را به ساير محصولات ترجيح داده و داشتن کف پوشي با رنگ شاد قرمز را در دکوراسيون خود مناسب مي دانند . اگر خواهان داشتن فرش قرمز رنگ براي خانه خود هستيد به نکاتي که در ادامه آمده است توجه نماييد .
ويژگي فرش قرمز
حس نوستالژي برگرفته از فرش هاي قرمز و لاکي ما را به خانه پدر بزرگ و مادر بزرگ مي برد . فضايي صميمي و گرم و دلنشين که حضور افراد خانه را تداعي مي کند .
بارزترين ويژگي فرش قرمز کاشان داشتن رنگ قرمز زمينه به همراه رنگ هاي غالب سرمه اي است . طرح زيباي اسليمي به رنگ سفيد با دور لچک چنان اصالتي به فرش قرمز کاشان داده است که گويي فرهنگ آريايي در تار و پود اين تخته فرش نهفته است .
از قدي تا کنون فرش کاشان چه در فرش هاي ماشيني و چه در فرش هاي دستبافت به عموميت با همين رنگ زمينه شناخته شده است . با ورود صنعت به بافته ها و ماشيني شدن فرش ها دستگاه ها و ماشين آلات هم سنت شکني نکرده و فرش قرمز را توليد کرده اند . تا مدت ها فرش ماشيني کاشان در رنگ هاي قرمز و لاکي توليد مي شدند اما پويايي بازار و نوآوري توليد کنندگان کاشاني راه نفوذ ساير رنگ ها را به بازار باز کرد .
تغييرات رنگ بندي در کنار تغييرات طرح و نگاره موجب شد فرش هاي قرمز اصيل و تاريخي شود . با اين وجود توليد فرش قرمز رنگ تا به امروز ادامه داشته است .
طرح هاي فرش قرمز کاشان
تنوع فرش کاشان بسيار زياد است . هر طرح و نگاره اي را مي توان در رنگ زمينه قرمز به توليد رساند . حتي فرش هاي فانتزي و فرش هاي ترک که نوين ترين فرش هاي بازار هستند هم توان توليد در رنگ زمينه قرمز را دارند . جالب است بدانيد بر اساس آمار و ارقام حتي فرش هاي ترک هم که به داشتن طيف رنگي شاد معروف هستند توان رقابت با زيبايي فرش قرمز را ندارند .
همانطور که به کرات اشاره شد اولين بافته هاي قرمز و لاکي بوده اند ، پس مي توان نتيحه گرفت فرش هاي قرمز 350 شانه و 440 شانه در بازار قديم وجود داشته است و در حال حاضر شاهد توليد فرش هاي قرمز 1500 شانه از سوي فرش کاشان هستيم . پس فرش هاي مذکور علاوه بر گستردگي طرح ، گستردگي شانه و تراکم را هم تجربه کرده اند . همچنين جنس الياف فرش قرمز در طول سال ها دچار تحولات اساسي شده است چراکه اولين فرش ها پس از توليد با الياف طبيعي ، با نخ خاب بي سي اف بافته مي شده اند .
بهترين مکان براي فرش قرمز کاشان
 اين هنر بي رقيب ايران زمين براي مکان هاي مختلفي مناسبت دارد . رنگ قرمز هم ميتواند اصيل و سنتي تلقي شود و هم مي تواند نوين و لوکس باشد . از خانه هاي قديمي با سبک و سياق سنتي گرفته تا خانه هاي جديد با سبک و سياق معماري اروپايي باب پهن شدن فرش هاي قرمز فرش کاشان هستند . ترکيب رنگ قرمز با پارکت هاي قهوه اي بيار بي نظير خواهد بود .
توجه نماييد که در انتخاب فرش بايد رنگ مبلمان ، پرده و ساير وسايل دکور نيز در نظر گرفته شود . رنگ قرمز به خوبي با بسياري از رنگ ها ست مي شود اما ترکيب قرمز با رنگ هايي نظير سرمه اي ، آبي ، قهوه اي ، سفيد و ... جذابيت فضا را چند برابر مي کند . 
در نظر داشته باشيد که عمده طرح هاي بافته شده روي رنگ زمينه قرمز شلوغ و پيچيده است پس هنگام انتخاب مبلمان و پرده بهتر است به سراغ مدل هاي ساده و خلوت برويم .
فرش قرمز رنگ  جديد فرش کاشان
بي شک توليدات جديد از فرش قرمز بسيار فاخر تر از توليدات اوليه هستند . در فروشگاه فرش کاشان و در بين محصولات بسياري از طرح ها و متد هاي فرش هاي ماشيني قرمز رنگي به چشم مي خورد که داراي شانه هاي مختلف است . شاخه پرفروش فرش قرمز کاشان ، محصولات 1200 بوده و در طرح هاي زيبايي از جمله طرح افشان سلطنتي هستند .
ديگر فرش 1200 شانه قرمز رنگ افشان داراي طرح هاي اسليمي شکيل است که بنا بر داشتن نگاره هايي با رنگ هاي سرمه اي و کرم بصورت کاملا قرينه مي تواند تحولات اساسي در خانه خلق کند . جنس نخ بافته هاي جديد هم متحول شده است . فرش هاي قرمز رنگي که با نخ خاب اکروليک هيت ست شده ، نخ تار پلي استر و نخ پود پنبه وارد بازار مي شوند . کيفيت بي نظير فرش هاي قرمز فروشگاه فرش کاشان را در هيچ کجاي دنيا نمي توان يافت .
خريد فرش هاي قرمز فرش کاشان
اگر فضاي خانه خود را مناسب براي يک تخته فرش قرمز رنگ مي دانيد ، کافي است به فروشگاه اينترنتي فرش کاشان سري زده و از تنوع بي نظير آن ديدن نماييد . فرش هايي به ظاهر زيبا و در باطن با کيفيت . بي نظير بودن محصولات فرش کاشان شرايطي را رقم زده است که امکان ندارد خريداران دست خالي از فروشگاه خارج شوند .
فروشگاه اينترنتي فرش کاشان را براي خريد انتخاب نماييد تا :
1- از مزيت خريد ارزان قيمت بهره مند شويد . فرش قرمز کاشان در فروشگاه اينترنتي به قيمت عمده به فروش مي رسد .
2- در اين روش خريد نيازي به جابجايي نداريد و در هر زمان و مکاني خواهيد توانست از فروشگاه ديدن نماييد .
3- محصولات پس از خريد به همراه گارانتي و ضمانت نامه بصورت رايگان و در کمترين زمان ممکن براي شما ارسال خواهد شد . بدين ترتيب دشواري هاي حمل و نقل از عهده خريداران خارج خواهد شد .
4- امکان ثبت سفارش فرش هايي که در حال حاضر در فروشگاه موجود نيست هم امکان پذير است .
5- در فروشگاه اينترنتي فرش کاشان خواهيد توانست مستقيما با توليد کننده و تيم مشاوره ارتباط برقرار کرده و سوالات تخصصي خود را بپرسيد .
6- مقالات مرتبط با فرش هاي ماشيني ، آشنايي با خط توليد و کارخانه و ... ديگر مزيت هايي است که تنها و تنها در فروشگاه هاي اينترنتي قابل دسترس خواهد بود .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی