تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

انواع فرش چند ضلعی

فرش چند ضعلی

با وجود آنکه فرش ماشيني کاشان کم تر از پنجاه سال است که به بازار راه پيدا کرده است ، نمادي از زيبايي و وجاهت شده است . با وجود آنکه کف پوش عمري به اندازه تاريخ زندگي بشريت دارد و فرش هاي دستبافت به قدمت هنر و فرهنگ ايراني در جهان شناخته شده اند ، فرش هاي ماشيني به خوبي جايگاه خود را در بين ايرانيان پيدا کرده اند . خوشبختانه يکي از اصلي ترين شاخه هاي شناخت جهانيان از هنر به فرش هاي دستبافت و ماشيني ايران و هنر ستودني کاشان مربوط مي شود . شناخت فرش هاي دستبافت به عنوان زيباترين صنعت دستي و فرش هاي ماشيني به عنوان بهترين کف پوش ، ناشي از تلاش و وجاهت بافته هاست . توجه و علاقه مردم و شوريدگي و دلدادگي به هنر نشان از جاي خالي اين ذوق و قريحه در بين مردم مي باشد .
پر رمز و راز بودن اصالت و نگاره هاي بافته شده در فرش هاي ماشيني و آميخته شدن با فرهنگ و هنر ملي از مهم ترين ابعاد شهرت جهاني و با ارزش شناخته شدن دستاورد کارخانه هاي فرش ماشيني کاشان است .
هنر فرش بافي ترکيبي از تمامي هنرهاي فاخر کشور از جمله طراحي ، نقاشي ، تجسم ، برجسته کاري ، صورتگري ، مينياتور ، تذهيب ، تشعير ، کاشي کاري ، معماري ، رنگرزي و .... مي باشد . بي شک نمي توان به اين هنر فاخر بي توجه بود و شروع کار کارخانه هاي فرش در کاشان خصوصا کارخانه هايي مانند فرش کاشان موجبات تکامل و رونق هنرهاي نام برده را فراهم مي آورد .
پويايي و تحرک در کف پوش ها به حدي بالاست که در کارخانه هاي بزرگ و معروف رقابت بر سر خلق محصولاتي نو و جديد است . داشتن فرش هايي نوين که بتواند به علت داشتن جنبه هايي از نوآوري توجه مخاطبين را جلب کند از اهداف توليد کنندگان کاشاني است که در بازار فرش و قالي بر سر گرفتن درصد بالا تري از بازار فروش به رقابت پرداخته اند . مقاله در دست با توجه به رونق و رقابت موجود بين کارخانه هاي فرش کاشان تحت عنوان انواع فرش هاي چند ضلعي با تمرکز بر فرش هاي موجود در فروشگاه فرش کاشان نوشته شده است . آشنايي با انواع فرش هاي چند ضلعي مي تواند ما را در انتخاب بهتر و آگاهانه تر هدايت نمايد .

 

انواع فرش ها
انواع مختلفي از کف پوش ها در بازار وجود دارند . در بين انواع کف پوش هاي شناخته شده فرش هاي ماشيني بنا بر دلايلي از جمله قيمت ارزان ، طرح بافته شده بر روي فرش ها و زنده بودن نگاره ها و ... داراي محبوبيت و مرغوبيت بيشتري هستند .
در طول تاريخ فرش هاي دستبافت و پس از آن فرش هاي ماشيني نقطه مهمي در تاريخ ، فرهنگ ، هنر و البته اقتصاد ايران بوده است . در حال حاضر تعداد زيادي از نيروي کار موجود در صنعت فرش بافي مشغول به کار هستند . اختصاص حجم بالاي صادرات غير نفتي به فرش هاي ماشيني دليلي ست بر اهميت اقتصادي اين محصول .
در بازار بزرگ فرش و قالي دو دسته بافته تحت عنوان فرش هاي ماشيني و فرش هاي دستبافت حضور دارند . عمده اين بازار را فرش هاي ماشيني شکل مي دهند . همانطور که ميدانيد در بين فرش هاي ماشيني ، بافته هايي که از دل کارخانه هاي کاشان بيرون مي ايند بسيار ناب ، درجه يک ، معروف و زبانزد هستند . شناخته شدن فرش هاي ماشيني کاشان در سراسر جهان نشاني از برتري و ويژگي هاي خاص اين محصولات دارد . مهم ترين ويژگي هاي فرش هاي ماشيني کاشان خصوصا کارخانه فرش کاشان که موجبات شهرت جهاني را فراهم اورده است شامل :
1- استفاده از بهترين مواد اوليه در توليد .
2- ارتباط مستقيم بين بافنده و صادر کننده مواد اوليه که منجر به خريد ارزان قيمت الياف با کيفيت شده است .
3- کمک گرفتن از جديد ترين دستگاه هاي بافت ، متد جديد اين دستگاه ها در بالا بردن بازدهي بسيار حائز اهميت بوده است .
4- در نظر گرفتن حق ويژه براي مشتريان .
5- رقابت بر سر ارائه محصولات بهتر و توحه به نوآوري محصولات .
6- بکارگيري نيروي زبده و کارآمد در خط توليد .
7-استفاده از طراحان زبر دستي که توانايي ارائه بهترين طرح ها و نگاره ها را دارند .
در کنار تمام ويژگي هاي عنوان شده کارخانه هاي فرش کاشان در تاب آوري و ارائه محصولات نوين سرآمد هستند . انواع مختلفي از فرش ها در بازار وجود دارد که متعلق به برند هاي کاشان است .

 

معرفي انواع فرش هاي ماشيني فرش کاشان
در کلي ترين دسته بندي فرش هاي ماشيني فروشگاه فرش کاشان به سه دسته : 1- فرش هاي سنتی ، 2- فرش هاي کلاسيک و 3- فرش هاي فانتزي تقسيم مي شود .
فرش هاي فانتزي نسبت به فرش هاي کلاسيک و سنتي نوين تر و نوپا تر هستند اما با اين وجود به خوبي در بين خريداران جايگاه خود را پيدا کرده اند . تنوع فرش هاي ماشيني فرش کاشان به حدي است که مي توان علاوه بر اين نوع دسته بندي محصولات را از بعد سايز ، قواره و ... هم در نظر گرفت .

 

انواع فرش هاي ماشيني فرش کاشان
امکان ندارد به فروشگاه اينترنتي فرش کاشان وارد شويد و کف پوش مناسب منزل خود را پيدا نکنيد . فرش هاي ماشيني موجود در فروشگاه فرش کاشان به حدي متنوع هستند که براي هر سليقه و مکاني مناسبت دارند . در بين فرش هاي ماشيني موجود در فروشگاه با نوعي روبرو مي شويم که تحت عنوان فرش هاي چند ضلعي ، فرشهای گرد ، فرش های بيضي و ... به فروش مي رسند  . فرش هاي بي قواره اي که بنا بر تفاوت هاي ظاهري و داشتن ناهنجاري با آنچه تا کنون در بازار مشاهده نموده ايم ، مورد توجه مخاطبين قرار گرفته اند . فرش هاي گرد ، فرش های بيضي و فرش های چند ضلعي فروشگاه فرش کاشان براي ايجاد تحول در دکوراسيون و تزيين منزل بسيار مناسب تر از هر نوع کف پوش ديگري هستند .

 

فرش هاي ماشيني گرد و بيضي و فرش چند ضلعي فرش کاشان
فرش هاي ماشيني گرد ، بيضي و فرش های چند ضلعي فروشگاه فرش کاشان براي پهن شدن در وسط پذيرايي ، جلوي درب هاي ورودي ، آشپزخانه ، جلوي تخت خواب و ... بسيار مناسب و زيبا هستند . در اين مقاله با توجه به تأکيدي که برگرد و بيضي و چند ضلعي داريم در مرورد معرفي و نحوه خريد صحبت خواهد شد .

 

معرفي انواع فرش چند ضلعي فرش کاشان
فرش هاي چند ضلعي چند سالي است که با بهترين کيفيت و زيبايي از سوي کارخانه فرش کاشان وارد چرخه توليد شده و به حدي مورد مقبوليت مشتريان بوده است که رفته رفته جايگاه خود را در بين خريداران باز کرده است . مي توان ادعا کرد که فرش هاي چند ضلعي فرش کاشان که با شکلي خاص زيبايي و ظرافت را به تصوير کشيده اند ، به بهترين نحو ممکن زينت بخش خانه ها خواهند بود .
فرش هاي ماشيني گرد و بيضي در کنار فرش هاي ماشيني چند ضلعي موجود در فروشگاه فرش کاشان قابل سفارش دادن هستند . مي توانيد طرح و رنگ مورد نظر خود را در فروشگاه اينترنتي فرش کاشان به ثبت رسانده و در کم ترين زمان ممکن منتظر دريافت فرش با ويژگي هاي مد نظرتان باشيد .
در نظر داشته باشيد که در هنگام سفارش فرش هاي چند ضلعي از فروشگاه فرش کاشان ، دو تخته فرش با بافت زير و رو تحويل داده مي شود .

 

خريد فرش چند ضلعي از فروشگاه فرش کاشان
در فروشگاه اينترنتي فرش کاشان تعداد زيادي از فرش هاي ماشيني در سبک ها و طرح هاي مختلف عرضه مي شود . کارخانه فرش کاشان از قدرترين و بي رقيب ترين توليد کنندگان فرش ماشيني در سراسر دنيا است .  با توجه به مزيت هاي خريد فرش از فروشگاه هاي اينترنتي توصيه اکيد ما مراجعه به فروشگاه اينترنتي فرش کاشان است . در هنگام خريد فرش بصورت مجازي يا آنلاين دقت نماييد تا :
1- اطمينان حاصل نماييد که فروشگاه انتخابي دقيقا همان فروشگاهي باشد که زير نظر توليد کننده اداره مي شود .
2- هنگام پرداخت هزينه ها به رقم ، وارد کردن عدد و اطلاعات امنيتي مربوط به کارت بانکي دقت نماييد .
3- هنگام خريد و ثبت سفارش فرش از اطلاعات مربوط به محصول مورد تقاضا از جمله رنگ ، شانه و تراکم ، ابعاد و ... اطمينان حاصل نماييد .
4- فروشگاه اينترنتي فرش کاشان ، محصول خريداري شده توسط مشتريان را به صورت رايگان براي آن ها ارسال مي کند . هنگام دريافت فرش سفارشي درب منزل در حضور ارسال کننده محصول را چک نماييد و از همسان بودن فرش دريافتي با آنچه سفارش داده ايد اطمينان حاصل نماييد . 
موارد عنوان شده تنها انواع فرش هاي چند نمونه از مزيت هاي خريد فرش چند ضلعي به روش اينترنتي است . اميدواريم با خريد به روش انلاين رضايتمندي بالاتري از محصولات فرش کاشان کسب نماييد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی