تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش هال

فرش هال جدید

امروزه مفروش کردن پذیرایی منازل که به آن هال یا اتاق نشمین می گویند جزء کاربردی ترین قسمت های خانه می باشد که پوشش آن با فرش برای ایرانیان الزامی می باشد . به همین منظور افراد برای منازل خود به ویژه قسمت نشمین به دنبال فرش هال جدید هستند تا علاوه بر بحث پوشش زیبایی و تناسب آن با دکوراسیون فضایی زیبا را به وجود آورند . فرش برای اتاق نشمین نیز همانند فرش های ماشینی علاوه بر این که از خصوصیاتی منحصر به خود بر خوردار است به سبب مکان استفاده از آن باید دارای ویژگی هایی باشد که اشخاص برای خرید به آن توجه نموده و فرش مناسب برای هال یا همان اتاق نشمین را انتخاب نمایند . از این رو ما قصد داریم تا در این مقاله علاوه بر معرفی فرش هال و ویژگی های آن نکاتی را که در انتخاب آن باید رعایت شود بیان نماییم تا هر شخص به راحتی با توجه به این موارد به انتخاب آن بپردازد .

فرش هال
فرش اتاق نشمین به سبب محل استفاده از آن که مکانی پر تردد می باشد باید دارای خصوصیاتی چون نرمی و راحتی ، پاخور مناسب باشد تا با رفت و آمد بر روی آن علاوه بر ایجاد حس آرامش حالت خود را از دست ندهد . به همین سبب پیشنهاد می شود تا در انتخاب فرش برای هال از فرش با تعداد گره های عرضی و طولی پایین که همان شانه و تراکم فرش است استفاده نمایند . بدین منظور که علاوه بر پاخور مناسب به سبب ارتفاع بالای نخ خاب آن حس راحتی و نرمی را در پی دارد . به همین سبب انتخاب فرش ماشینی 700 شانه برای اتاق نشمین بهترین گزینه خواهد بود . فرش 700 شانه که در تراکم 2550 و 2700 تولید می شود با ارتفاع نخ خاب حدود 10 میلی متری بافته می شود که همین موضوع سبب شده تا به عنوان بهترین فرش هال شناخته شود .
از نکته دیگر در انتخاب فرش هال می توان رنگ فرش نشیمن را بیان نمود که متناسب با چینش دکوراسیون انتخاب می شود . با توجه به رنگ پرده و مبل می توان به انتخاب فرش هال مناسب پرداخت . با توجه به حفظ هارمونی رنگ به کار رفته در دکوراسیون و توجه به فضای منزل که از نور گیر مناسب برخوردار است یا نه می توان به انتخاب فرش با رنگ روشن یا تیره پرداخت تا فضای هال پوشش داده شود . انتخاب فرش رنگ روشن با حفظ رنگ پرده و مبل می توانند بر اساس مساحت منزل در کنار بحث نور گیر بودن آن انتخاب شود . به طوری که انتخاب فرش رنگ روشن برای منازل دارای هال با مساحت کم و انتخاب فرش رنگ تیره با توجه به مساحت بالای فضای نشمین صورت می گیرد .
از نکته ای دیگر در انتخاب فرش هال می توان ابعاد فرش را بیان نمود که در زیبایی و انتخاب فرش هال بسیار مناسب می باشد . به طوری که انتخاب فرش ماشینی هال باید به گونه ای باشد که یا کل فضا را پوشش دهد یا تنها در قسمت میانی قرار گرفته و مبلمان در اطراف آن چیده شود . با توجه به این موضوع انتخاب فرش برای نشمین یا همان پذیرایی صورت می گیرد .
با توجه به مطالب بیان شده در بالا می توان اذعان داشت در انتخاب فرش برای نشمین می توان با رعایت نکات بالا بهترین انتخاب فرش هال را داشته باشید .  
از خصوصیات کلی فرش های 700 شانه می توان با توجه به شرکت تولید کننده آن ویژگی های آن را بیان نمود . فروشگاه فرش کاشان که از تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش ماشینی در طرح های سنتی و مدرن و فانتزی می باشد توانسته در دسته تولید فرش های 700 شانه در طرح های جدید و متنوع با موفقیت عمل نماید . به طوری که از سراسر کشور برای خرید فرش هال جدید به این فروشگاه رجوع کرده و اقدام به خرید می نمایند . این فروشگاه در تولید فرش ماشینی هفتصد شانه خود در دو نوع تراکم 2550 و 2700 از طیف رنگی برابر 8 ، 10 و 12 رنگ استفاده می نماید که علاوه بر بحث زیباتر ساختن فرش در دسته بندی فرش 700 شانه به سه قسم موثر می باشد به طوری که می توان بیان کرد فرش 700 شانه در سه دسته
1. فرش 700 شانه 8 رنگ
2. فرش 700 شانه 10 رنگ
3. فرش 700 شانه 12 رنگ
دسته بندی می شود . این فروشگاه با استفاده از تیم طراحی توانای خود توانسته از طرح های جدید و متنوع در بافت فرش 700 شانه استفاده نماید تا فرش 700 شانه مناسب برای هال در اختیار خریداران قرار بگیرد . این فروشگاه در بحث کیفی فرش های تولیدی خود از بهترین مواد در تولید استفاده می کند که سبب می شود تا برای فرش هال یک فرش با کیفیت نصیب خریداران شود . استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده که از مرغوب ترین نوع الیاف در بافت می باشد به سبب ویژگی عدم پرزدهی و مقاوم بودن در برابر حرارت و گرما در بافت فرش 700 شانه مناسب برای هال با استفاده از پیشرفته ترین نوع دستگاه فرش بافی صورت می گیرد که در رده بندی کیفی به عنوان فرش درجه یک شناخته می شود .

خرید فرش هال

فروشگاه فرش کاشان در زمینه ارائه انواع فرش 700 شانه مناسب برای هال یا فرش اتاق نشمین با استفاده از جدیدترین طرح ها توانسته فرش با کیفیت و نازل ترین قیمت را به خریداران عرضه نماید . این فروشگاه در کنار خرید حضوری فرش از کارخانه امکان خرید اینترنتی فرش هال را نیز مهیا نموده تا هر خریدار از هر مکان به راحتی بتواند به خرید فرش اقدام نماید . این فروشگاه با اره اندازی وب سایت اینترنتی خود این امکان را به وجود آورده تا افراد بتوانند در کسری از زمان به مشاهده انواع محصولات در این فروشگاه پرداخته و با مقایسه آنها با یک دیگر بهترین انتخاب برای فرش هال را داشته باشند .     

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی