تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

انواع پادری دایره

پادری دایره

صنعتی شدن بافت فرش در دنیای پیشرفته امروزی موجب شده است تا انواع ابعاد فرش در اشکال مختلف تولید و وارد بازار گردد . پادری دایره از محصولاتی است که در کارخانه های فرش بافی طبق نیاز بازار تولید می شود . انواع پادری دایره در شانه تراکم ها ، طرح و رنگ ها و ابعاد مختلف متناسب با نیاز افراد تولید می شود . برخی نیز برای خرید پادری از همان مدل طرح فرش خانه خود سفارش می دهند که بتوانند با هم ست نمایند . این مقاله به بررسی فرش پادری پرداخت است که می توان با مطالعه آن از شرح ویژگی ها و کاربرد آن در دکوراسیون بهتر مطلع شد .

انواع پادری دایره
پادری های ماشینی که در کارخانجات فرش بافی تولید می شود ، از طرح های بسیار متنوعی برخوردار است که بر اساس آن می توان طبق سلیقه و سبک دکوراسیون طرح مناسب را خریداری نمود . پادری دایره به دلیل برخورداری از شکلی متفاوت برای دکوراسیون های مدرنیته بسیار مناسب می باشد . انواع پادری ها در کارخانه فرش کاشان با کیفیت بسیار بالا تولید می شود که مانند انواع فرش ماشینی از شانه تراکم های مختلفی برخوردارند و به همین دلیل از نظر زیبایی و ظرافت نیز متفاوت می باشد . پادری دایره در انواع فرش پادری سنتی ، پادری شگی و پادری گلیم قابل تولید است که هر کدام به دلیل برخوردار بودن از ویژگی های متفاوت ، از کاربرد های مختلفی نیز برخوردار است که در ادامه به آن پرداخته می شود .
پادری دایره سنتی : این محصول همانند فرش های ماشینی با استفاده از تعداد گره های مختلف در تراکم عرضی و طولی بافته می شود که موجب ظرافت و زیبایی طرح های سنتی فرش دستباف گونه می شود به همین جهت فرش سایز کوچک نیز عنوان دیگری است که می توان برای این محصول در نظر گرفت و با استفاده از آن پادری دایره ای شکل را در همان طرح فرشی که خریداری می نماییم ، تهیه نماییم . پادری گرد در قطرهای کوچک و متنوعی متناسب با نوع نیاز شما تولید می شود .
پادری دایره شگی : فرش شگی به عنوان یک محصول فانتزی از پرزهای بسیار بلندی برخوردار است که به اسم فرش پرز بلند نیز شناخته می شود و به عنوان فرش تزیینی در دکوراسیون های مدرن مورد استفاده افراد قرار می گیرد . این محصول در سایز ها و اشکال مختلف تولید می شود که می توان به پادری دایره شگی اشاره نمود . این مدل پادری بیش تر از این که جنبه کاربردی داشته باشد ، نقش تزئینی در دکوراسیون خانه را ایفا می نماید و از آن به عنوان فرش جلودری اتاق خواب و پذیرایی می توان استفاده نمود که زیبایی ظاهری فضا را از این طریق تامین نمود .
پادری دایره گلیم : گلیم نیز به عنوان یک محصول که از خاب بسیار کوتاهی و گره هایی درهم تشکیل شده است ، بسیار مناسب برای تولید پادری می باشد . زیرا خاب آن به گونه ای است که نفوذ هر گونه آلودگی و میکروب در عمق گلیم غیر ممکن است و به همین علت گزینه بسیار مناسبی برای فرش پادری درب اصلی ساختمان که افراد با کفش وارد می شوند ، می باشد . زیرا ورود کفش به داخل منزل باعث ورود هر گونه میکروب و باکتری به خانه می شود که این برای افراد به خصوص کودکان و سالمندان که مستعد بیماری می باشند ، بسیار مضر است . استفاده از چسب و پلاستیک نیز در پشت پادری موجب می شود تا آلودگی ها و گرد و خاک به داخل خانه منتقل نشده و از انتشار میکروب ها و بیماری ها در فضای داخل خانه جلوگیری شود .
شرکت فرش کاشان تولید انواع پادری دایره ، بیضی ، مربع و مستطیل شکل را در انواع طرح و مدل های کلاسیک و مدرن و فانتزی را به بهترین نحو و با استفاده از بهترین مواد خام انجام می دهد که موجب رضایت خریداران شده است . هم چنین این شرکت معتبر در عرضه محصولات خود از انواع روش های حضوری و غیر حضوری کمک اقدام نموده تا بتواند طبق شرایط مشتریان محصولات خود را ارائه دهد . این شرکت محصولات خود را به قیمت درب کارخانه و با ضمانت نامه معتبر و کتبی به صورت رایگان درب منزل مشتری ارسال می نماید که از طریق فروشگاه اینترنتی فرش کاشان می توانید خرید پادری گرد را برای منزل خود در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی