تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

انواع پادری مستطیل

پادری مستطیل

امروزه پیشرفت صنعت و تکنولوژی دست تولید کنندگان را در زمینه تولید انواع سایز فرش ماشینی باز نگه داشته است . به طوری که امکان تولید فرش های ماشینی در ابعاد استاندارد یا فرش های بزرگ پارچه یا سایز کوچک که به اصلاح به آن پادری می گویند مهیا می باشد . امرزوه آپارتمان نشینی منجر به استفاده بیشتر از فرش های پادری شده است و دلیل این موضوع را می توان مکان های مختلفی چون راهرو ها یا بخش های ورودی درب اتاق ها در نظر گرفت که زیبایی منزل را بیشتر می نماید . یکی از انواع پادری هایی که بیشترین تقاضا را دارد پادری مستطیلی می باشد که متناسب با هر نوع دکوراسیون سنتی و مدرن قابل استفاده است .

پادری مستطیل
پادری مستطیل یک نوع فرش فانتزی می باشد که می توان برای پوشش مکان های درب ورودی یا راهرو ها که بدون فرش هستند استفاده شود . استفاده از پادری می تواند در این مکان ها ایجاد جذابیت نموده و چنیین مکان هایی را پوشش دهد . امروزه استفاده از پادری مستطیل در جلوی درب وردوی منزل یا درب سرویس های بهداشتی یا اتاق خواب ها بسیار کاربرد دارد و علاوه بر مشخص نمودن مکان خاص یا محدوده آن زیبایی آن قسمت را دو چندان می نماید به طوری که برخی از تولید کنندگان فرش ماشینی را بر این داشته تا تنها در زمینه تولید پادری به فعالیت بپردازند . پادری که در اشکال مختلفی چون پادری دایره ، پادری بیضی ، مربع و مستطیل تولید می شود متناسب با سلیقه و نوع چینش دکوراسیون مورد استفاده قرار می گیرد به گونه ایی که به دلیل شکل هندسی خاص فرش پادری به صورت دایره و بیضی بیشتر در مکان هایی با چینش مدرن و فانتزی مورد استقبال قرار می گیرد و فرش های پادری مستطیل و مربع درست است که در دکوراسیون فانتزی استفاده می شود اما بیشترین استفاده را در دکوراسیون های کلاسیک و سنتی دارا می باشد . از لحاظ بحث تناسب پادری با دکوراسیون باید به نکاتی چون ابعاد و رنگ و طرح پادری توجه نمود که استفاده از آن زیبایی چشمگیری را فراهم آورد . به طور مثال استفاده از پادری مستطیل در منازل باید به گونه ایی باشد که پهنای درب ورودی را بپوشاند و از لحاظ اندازه طول به گونه ای باشد که بتوان یک قدم بر روی آن بر داشت . از لحاظ طرح نیز با توجه به هارمونی رنگ به کار رفته در دکوراسیون و محل استفاده از پادری می توان طرح و رنگ انتخابی مناسب به پادری را انتخاب نمود و نمو و ظاهر منزل را آراسته کرد .
در کنار این مطالب کیفیت پادری را می توان عاملی مهم در زمینه انتخاب پادری مستطیل بیان نمود که برای انتخاب و خرید پادری باید به آن توجه داشت . فرش ماشینی پادری که معمولا در جنسیت های مختلف بافته می شود و این موضوع به سبب الیاف مصرفی آن در بافت می باشد  با توجه به مکان استفاده از آن مورد انتخاب قرار می گیرد . با توجه به این موضوع می توان پادری های را در انواع مختلف پادری آکریلیک ، پادری شگی ، پادری گلیم و فریز دسته بندی نمود که انتخاب هر یک از این جنس پادری های در شکل هندسی مستطیل با توجه به مکان مورد استفاده از آن انتخاب می شود . به طور مثال برای درب ورودی منازل که محل ورود بوده و احتمال آلودگی بالا می باشد باید پادری را انتخاب نمود که دارای مقاومت در برابر آلودگی باشد و برای استفاده از پادری مستطیل در قسمت های چون اتاق خواب ها که زیبایی آن قسمت حائز اهمیت است استفاده از پادری های شگی که دارای پرز بلند بوده و جنبه تزیینی داشته و به عنوان فرش تزیینی معرفی می شوند بهترین انتخاب خواهد بود .
با توجه به آنچه در بالا بیان شد می توان نتیجه گرفت که در بحث انتخاب پادری در کنار مکان مورد استفاده از آن بحث کیفی و حفظ تناسب با دکوراسیون نقش مهمی را ایفا می کند و برای خرید یک پادری مستطیل مناسب برای هر قسمت از منزل خود می توانید با توجه به نکات بالا به انتخاب و خرید بپردازید .

خرید پادری مستطیل

فروشگاه فرش کاشان یکی از بزرگترین تولید کننده انواع فرش ماشینی توانسته در زمینه تولید فرش سایز خاص چون پادری نیز نیاز خریداران را پاسخ گو باشد  و همین موضوع در جذب سیل عظیمی از خریداران به سمت این فروشگاه بسیار نقش آفرین می باشد . این فروشگاه با قبول سفارش فرش پادری در طرح و نقشه فرش انتخابی مورد نظر در بحث ست کردن و هماهنگ ساختن دکوراسیون منزل نیز به قبول سفارش پادری در شکل هندسی مستطیل می پردازد . این فروشگاه در راستای جلب رضایت مشتری امکان خرید فرش در سایز دلخواه به صورت حضوری و آنلاین در کنار ارسال رایگان فرش را فراهم آورده که هر خریدار با توجه به شرایط خود از روش مورد نظر اقدام به خرید نماید . 

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی