تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی طرح اصفهان

فرش طرح اصفهان

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تغییر سلیقه افراد کمتر به فرش های دستبافت روی می آورند زیرا فرش های ماشینی باصرفه تر از فرش های دستبافت هستند و طرح و نقش های متنوع زیادی دارند.

تاریخچه فرش اصفهان

از دیر باز فرش دستبافت در ایران بیان کننده ذوق و هنر ایرانیان می باشد چرا که نقوش و طرح هایی که به کار می بردند نشان دهنده حکایت شور و عشق ، عرفان و زیبا نگری در عرصه زندگی می باشد .
فرش در دوران صفویه حرف اول را می زد و یکی از باشکوه ترین و زیبا ترین فرش ها توسط هنرمندانی همچون کمالملک بهزاد طراحی شده و درکارگاه های قالی بافی که شاه عباس صفوی آن ها را تاسیس کرده بود بافته و تولید می شد. و این کارگاه ها در ابعاد کاخ ها و معابد ساخته می شدند که نشان دهنده اهمیت فراوان شاهان صفوی به  فرش می باشد.این دوران به عصر طلایی قالی بافی نیز مشهور بود. قالی بافی در دوران صفویه از اهمیت ویژه ایی برخوردار بوده است مخصوصا بازار قالی های ابریشمی که به همت اهالی اصفهان به یادگار گذاشته شده است. امروزه بیشترین قالی های با ارزش قدیمی ایران که در موزه های کشور های دیگر نگهداری می شود هنر دست قالی بافان اصفهانی است.
هنر دست قالی بافان اصفهانی در دنیا بی نظیر بود به طوری که از طرف پادشاهان سایر سرزمین ها نیز سفارش داشتند مانند پادشاه لهستان که برای عروسی ولیعهدش قالی هایی پلونز را سفارش داد که این قالی های ابریشمی با تارهای طلا و  نقره بافته شده است .
در قالی اصفهان در هر اینچ مربع 500 الی 700 گره با بهترین و مرغوب ترین خامه ابریشمی و پشمی بافته می شود این در حالی است که فرشبافت گره ها رابه گونه و شکلی می زند که در هر اینچ مربع 120 گره وجود دارد.گره ها با خامه پنبه ایی یا ابریشمی بافته می شود.
تعداد گره ها با قیمت فرش رابطه مستقیم دارد یعنی هر چه تعداد گره ها بیشتر باشد قطعا قیمت فرش نیز بیشتر خواهد شد.در دوران رواج نساجی در اصفهان دوک های نخ به صورت دستی رسیده می شد و از دستگاه ها استفاده نمی کردند و این امر موجب می شد تا ضخامت تار نخ ها در همه جای آن یکسان نباشد .اما امروزه با وجود دستگاه های پیشرفته و برنامه ریزی شده تار نخ ها به صورت یکسان می باشد.
فرش طرح اصفهان

قالی های اصفهان امروزه بیشتر در شهر های کاشان ، خوانسار ، گلپایگان ، نایین و .... تولید می شوند.
یکی از طرح هایی که امروز شرکت فرش کاشان از آن استفاده می کند فرشی در طرح اصفهان می باشد که برگرفته از مهارت ها و تولیدات صنعتی می باشد که به صورت مستقیم با حذف کردن واسطه ها توسط فروشگاه های آنلاین در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. این فرش ها را می توانید در ابعاد 6 متر ، 9 متر ، 12 متر و کناره فرش ها نیز تهیه کنید.
ظرافت و ریز بودن بافت از خصوصیات ظاهری این فرش می باشد
شرکت فرش کاشان فرش های ماشینی طرح اصفهان را به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که یک فرش باید داشته باشد تولید می کند از جمله این ویژگی ها میزان شانه (تعداد گره در یک متر عرضی) و میزان تراکم (تعداد گره در یک متر طولی ) می باشد .
 فرش نقشه اصفهان 1000 شانه با تراکم 3000 تولید می شود. که این فرش یکی از نمونه های فرش صاداراتی است که ویژگی های منحصر به فردی نظیر رنگ بندی منظم ، مواد اولیه درجه یک ، نخ خاب 100 درصد ،اکریلیک هیت ست ، الیاف کیفی A+ را دارا می باشد.
تمامی فرش های ماشینی یعنی فرش ماشینی 700 شانه با تراکم 2550، فرش ماشینی 700 شانه با تراکم 2700 ، فرش ماشینی 1000 شانه با تراکم 3000 ، فرش ماشینی 1000 شانه با تراکم 3600 و فرش ماشینی 1200 شانه با تراکم 3600 بر پایه این پنج ویژگی بافته و تولید می شوند.
این ویژگی ها در شناسنامه فرش و در پشت فرش هک شده و شما می توانید آن ها را مشاهده کنید.
فرش های ماشینی با توجه به دستگاه می تواند 5 الی 12 رنگ را در فرش ها به کار ببرند که در فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ ،10 رنگ ،12 رنگ تولید و بافته  می شوند و فرش های 1000 شانه 8 رنگ ، 10 رنگ و فرش های 1200 تاکنون  در دسته بندی 8 رنگ تولید و بافته می شوند.
فرش های 1000 شانه به صورت نرمال به چهار صورت بافته می شود .

خصوصیات فرش
•    قابلیت شست و شو
•    نرم و لطیف
•    مقاومت در برابر حرارت
•    کیفیت فوق العاده بالای بافت فرش
•    بدون پرز دهی
•    رنگ بندی عالی و....

خرید فرش طرح اصفهان
کارخانه فرش کاشان فرش ماشینی اصفهان را با بهترین وبالا ترین کیفیت ممکن با قیمتی پایین تر از قیمت فرش های دیگر به مشتریان خود ارائه  می دهد و خدماتی نظیر ارسال رایگان کالا وهمچنین فروش فرش به قیمت درب کارخانه (پرداخت وجه هنگام تحویل کالا ) در اختیار مشتریان خود قرار می دهد که درصد اختلاف خرید های مستقیم و غیر مستقیم 20 الی 40 درصد می باشد در نتیجه خرید مستقیم می تواند برای شما یک امتیاز محسوب شود .
شما می توانید فرش مورد نظر خود را در ابعاد و رنگ های  دلخواه با هر تعداد که بخواهید از فروشگاه آنلاین فرش خریداری کنید .
از دیگر امتیازاتی که خرید از شرکت فرش کاشان را به دنبال دارد این است که این شرکت فرش های خود را با ده سال ضمانت گارانتی به صورت کتبی و یک سال بیمه ایران به فروش می رساند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی