تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

پادری ماشینی بیضی

پادری بیضی

امروزه مدرنیته شدن زندگی  تقاضا برای هر وسیله منزل را چون فرش و پادری را از نوع مدرن و فانتزی قرار داده است . به طوری که از طرح و نقشه گرفته تا شکل هندسی در انتخاب وسایل برای منازل با سبک مدرنیته بسیار مورد توجه قرار می گیرد . پادری نیز که یکی از دسته فرش های ماشینی سایز کوچک می باشد که با توجه به نیاز افراد بافته می شود نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برای انتخاب آن برای دکوراسیون مدرن به دنبال طرح و شکل هندسی هستند که در تزیین  منزل زیبایی بخش بوده و مورد استفاده قرار بگیرد . از این رو تولید کنندگان فرش ماشینی در زمینه تولید فرش پادری اقدام به تولید پادری بیضی کردند که نوعی خاص از شکل پادری است که تنها متناسب استفاده در دکوراسیون های مدرن و فانتزی می باشد .

پادری بیضی
پادری ماشینی بیضی به سبب دارا بودن شکل هندسی خاص از نوع فرش های ماشینی مورد استفاده در مکان های خاص یا دکوراسیون های خاص می باشد که امروزه برخی از تولید کنندگان فرش ماشینی دست به تولید آن می زنند که یکی از این شرکت های تولیدی را می توان شرکت فرش کاشان معرفی نمود که در زمینه تولید انواع فرش ماشینی توانسته در صدد رضایت مشتریان بر آید . این فروشگاه هم چون فرش های ماشینی خود در زمینه تولید پادری نیز از تعداد گره های عرضی و طولی متفاوت که نماد شانه و تراکم فرش هست استفاده می نماید که این موضوع در انتخاب فرش پادری در مکان مورد استفاده مورد توجه قرار می گیرد . بافت پادری با الیاف مختلف نیز چون آکریلیک ، پلی استر و پلی پروپیلن امکان پذیر می باشد که استفاده از هر یک از این دسته از الیاف ها به سبب ویژگی ها خاصه خود سبب شده تا از لحاظ دسته بندی انواع پادری را به صورت زیر دسته بندی نمود :
1. پادری آکریلیک
2. پادری شگی
3. پادری گلیم
که این دسته بندی از لحاظ نوع الیاف به کار رفته در بافت انجام شده است . در صورتی که می توان پادری ماشینی را نیز از لحاظ شکل هندسی در دسته بندی های مختلف
1. پادری مستطیل
2. پادری دایره
3. پادری مربع
4. پادری بیضی
نیز دسته بندی نمود .
پادری بیضی که امروزه در دکوراسیون های مدرن بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد در شرکت فرش کاشان در انواع طرح و رنگ و تعداد شانه و تراکم مخلتف بافته می شود که انتخاب آن با توجه به سلیقه افراد و مکان استفاده از آن صورت می گیرد . که اگر استفاده از پادری بیضی تنها برای زینت بخشیدن به مکان هایی چون ورودی اتاق خواب ها یا سرویس های بهداشتی باشد استفاده از نوع شگی بهترین انتخاب خواهد بود . اما اگر انتخاب پادری بیضی شکل برای ورودی درب ساختمان می باشد انتخاب فرش پادری گلیم بهترین گزینه خواهد بود زیرا الیاف مصرفی در بافت گلیم دارای ویژگی است که از جذب آلودگی در عمق پادری جلو گیری به عمل می آورد و برای ورود به ساختمان بهترین گزینه خواهد بود . حتی می توان در انتخاب پادری برای درب ورودی که با فرش های ماشینی پذیرایی نمایان می شود از پادری طرح فرش پذیرایی استفاده نمود که در حین حفظ زیبایی قانون ست کردن در دکوراسیون نیز رعایت شود . استفاده از رنگ پادری نیز علاوه بر بحث هماهنگی با دکوراسیون باید با توجه به این نکته انتخاب شود که آلودگی و چرکین شدن آن زود تر نمایان شود چون پادری در درب ورودی عاملی است برای ایجاد آلودگی که اگر از رنگ تیره استفاده شود کثیف بودن آن دیرتر نمایان شده پس شست و شوی آن دیرتر صورت می گیرد و این امر از لحاظ بهداشتی درست نمی باشد .
مطلبی را که می توان در این جا در مورد پادری بیضی بیان نمود بافت این فرش در طرح های مدرن و فانتزی و همچنین سنتی می باشد که فروشگاه فرش کاشان با در نظر گرفتن سلیقه و نیاز خریداران به تولید آن اقدام می نماید . بافت این محصولات در ابعاد و قطر متفاوت با توجه به نیاز خریدار بافته می شود که با توجه به مکان مورد استفاده از آن انتخاب و خریداری می شود .

شرکت فرش کاشان که از تولید کنندگان مطرح و بزرگ انواع فرش ماشینی اعم از سنتی و مدرن و فانتزی می باشد در زمینه تولید فرش سایز خاص چون پادری نیز اقدام به فعالیت نموده است . این شرکت در زمینه تولید پادری بیضی نیز همانند سایر محصولات خود از بهترین متریال خام و با کیفیت ترین آن ها در تولید استفاده می نماید که همین موضوع در بحث کیفیت فرش های ماشینی این شرکت موثر بوده و آن را از معتبر ترین شرکت های نامی کرده است . این شرکت با راه اندازی وب سایت اینترنتی توانسته با حذف محدودیت زمانی و مکانی امکان دسترسی تمامی افراد را از اقصی نقاط کشور به محصولات خود میسر سازد . به طوری که انتخاب فرش پادری در اشکال مختلف چون بیضی ، دایره و مربع و مستطیل را به راحتی برای آن ها مهیا کند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی