تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید فرش ماشینی سجاده ای

فرش ماشینی سجاده ای

هنگامی که نمازگزار در مسجد و یا نماز خانه مشغول عبادت و نماز خواندن است ، نیاز به یک محیط یکدست و منظم دارد تا بتواند از دنیای مادی بیرون بیاید . استفاده از فرش های سجاده ای در مساجد و حسینیه ها ، علاوه بر ایجاد یکدستی و یکپارچه ای و نظم بخشیدن به صف های نماز ، در جهت تعیین قبله نیز برای نمازگزار موثر است .
کارخانه فرش کاشان ، فرش های سجاده ای نمازخانه را باکیفیت عالی و قیمت مناسب در رنگ ها و طرح های متنوع ، برای مکان های عمومی اعم از مساجد ، حسینیه ها ، نمازخانه ها و .. تولید می کند .
انواع سجاده فرش مسجدی
این کارخانه این محصولات را به صورت سجاده فرش محرابی ، فرش سجاده تشریفاتی و فرش سجاده ای یکپارچه تولید می کند که فرش محرابی از پرفروش ترین و محبوب ترین طرح می باشد . در این نوع طرح ، یک طاق محراب است که توسط ستون هایی احاطه می گردد و در اطراف آن ، اشکال هندسی و گل و بوته طراحی شده است . محراب در این نوع فرش ها به معنای دروازه الهی است و نمادی از دنیای روحانی و آسمانی است .
سجاده فرش تشریفاتی ، بدون محراب است و در بالای این فرش مسجدی ، یک حاشیه برای گذاشتن مهر نماز طراحی شده است . این طرح به صورت رولی بافته می شود .
فرش سجاده ای یکپارچه بدین صورت است چندین تخته فرش توسط رفوگر به هم چسبیده و منسجم می شوند . ولی این روزها از این نوع فرش به دلیل حمل و جابه جایی سخت ، شست و شوی مشکل و هزینه بالا کمتر استفاده می شود .
فرش های محرابی و سجاده فرش های تشریفاتی به صورت رولی و در اندازه و ابعاد مختلف تولید می شوند . عرض این محصولات ، عموما 1 متر و 26 سانتی متر است .
بهترین سجاده فرش ها
از آنجایی که فرش های مسجدی ، در مکان های عمومی پهن می شوند بهتر است به صورتی تولید شوند که بر اثر پاخور شدن و آلودگی ماهیت خود را از دست ندهند . سجاده فرش های کاشان ، بیشتر به صورت 700 شانه با تراکم 2550 تولید می شوند . فرش های 700 شانه ، علاوه بر زیبایی ، دارای کیفیت و ضخامت عالی می باشند . این محصولات در برابر پاخور شدن مقاوم هستند و به دلیل ضخامت استاندارد ، برای نشستن بسیار مناسب می باشند .
فرش برای نمازخانه و مساجد را به صورت شانه و تراکم بالا تولید نمی کنند . چون در این محصولات ، کیفیت مهمتر از ظرافت و زیبایی است .
بهتر است جنس فرش های نمازخانه و مسجدی ، آکرولیک باشد . الیاف آکرولیک علاوه بر درخشان و بدون پرز بودن ، مقاومت بالایی در برابر پاخور شدن ، آلودگی ، حرارت و شست و شو دارند و در طی سال های متمادی شکل و ماهیت خود را از دست نمی دهند . بدون پرز بودن برای فرش هایی که در مکان های عمومی پهن می شوند یکی از مهمترین خصوصیات است .
به کار بردن پنبه در نخ تار و پود ، لطافت این محصولات را بالا می برد .
فروش اینترنتی سجاده فرش مسجدی کاشان
از آنجایی که کاشان که شهر دارالمومنین است ، در تولید فرش های سجاده ای ، پیشقدم است و توانسته است در این زمینه رزومه بسیار خوبی به دست آورد . کارخانه فرش کاشان ، فروش اینترنتی فرش های سجاده ای را جز خدمات خود قرار داده است . اولید قدم در خرید آنلاین ، مشخص کردن متراژ آن مکان می باشد که بهتر است توسط کارشناسان تعیین گردد . در مرحله بعد ، انتخاب طرح و رنگ مناسب است که باید با توجه به فضای متبرکه انتخاب شود . اصولا رنگ های انتخابی برای حسینیه ها و مساجد ، تیره می باشد تا کمتر آلودگی را نشان دهد . رنگ فرش های سجاده ای تولید شده توسط کارخانه فرش کاشان ، لاکی ، سبز ، بادامی و گردویی است .
در خرید حضوری ، مشتری می تواند به کارخانه فرش کاشان مراجعه کند و از نزدیک با فرش برای حسینیه ها و مساجد آشنا شود . در خرید اینترنتی فرش سجاده ای ، مشتری باید به فروشگاه آنلاین برود و از محصولات موجود در سایت دیدن کند . مبلغی به عنوان بیعانه پرداخت می شود و سپس فرش های رولی برای حسینیه ها ، با اندازه های درخواستی مشتری به صورت رایگان ارسال داده می شود .
کارخانه فرش کاشان این محصولات را برای نمازخانه، حسینیه ها ، مساجد و اماکن متبرکه به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی ارائه می دهد . مدیران این کارخانه در ایام محرم و ایام صفر ، فرش های سجاده ای را با قیمت بسیار استثنایی به فروش می رسانند و این نشان دهنده اعتقادات بالای مدیران این کارخانه می باشد .
ضمانت نامه و بیمه نامه همراه تمامی این محصولات می باشد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی