سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» خرید فرش ماشینی سجاده ای

فرش ماشینی سجاده ای

هنگامی که نمازگزار در مسجد و یا نماز خانه مشغول عبادت و نماز خواندن است ، نیاز به یک محیط یکدست و منظم دارد تا بتواند از دنیای مادی بیرون بیاید . استفاده از فرش های سجاده ای در مساجد و حسینیه ها ، علاوه بر ایجاد یکدستی و یکپارچه ای و نظم بخشیدن به صف های نماز ، در جهت تعیین قبله نیز برای نمازگزار موثر است .
کارخانه فرش کاشان ، فرش های سجاده ای نمازخانه را باکیفیت عالی و قیمت مناسب در رنگ ها و طرح های متنوع ، برای مکان های عمومی اعم از مساجد ، حسینیه ها ، نمازخانه ها و .. تولید می کند .
انواع سجاده فرش مسجدی
این کارخانه این محصولات را به صورت سجاده فرش محرابی ، فرش سجاده تشریفاتی و فرش سجاده ای یکپارچه تولید می کند که فرش محرابی از پرفروش ترین و محبوب ترین طرح می باشد . در این نوع طرح ، یک طاق محراب است که توسط ستون هایی احاطه می گردد و در اطراف آن ، اشکال هندسی و گل و بوته طراحی شده است . محراب در این نوع فرش ها به معنای دروازه الهی است و نمادی از دنیای روحانی و آسمانی است .
سجاده فرش تشریفاتی ، بدون محراب است و در بالای این فرش مسجدی ، یک حاشیه برای گذاشتن مهر نماز طراحی شده است . این طرح به صورت رولی بافته می شود .
فرش سجاده ای یکپارچه بدین صورت است چندین تخته فرش توسط رفوگر به هم چسبیده و منسجم می شوند . ولی این روزها از این نوع فرش به دلیل حمل و جابه جایی سخت ، شست و شوی مشکل و هزینه بالا کمتر استفاده می شود .
فرش های محرابی و سجاده فرش های تشریفاتی به صورت رولی و در اندازه و ابعاد مختلف تولید می شوند . عرض این محصولات ، عموما 1 متر و 26 سانتی متر است .
بهترین سجاده فرش ها
از آنجایی که فرش های مسجدی ، در مکان های عمومی پهن می شوند بهتر است به صورتی تولید شوند که بر اثر پاخور شدن و آلودگی ماهیت خود را از دست ندهند . سجاده فرش های کاشان ، بیشتر به صورت 700 شانه با تراکم 2550 تولید می شوند . فرش های 700 شانه ، علاوه بر زیبایی ، دارای کیفیت و ضخامت عالی می باشند . این محصولات در برابر پاخور شدن مقاوم هستند و به دلیل ضخامت استاندارد ، برای نشستن بسیار مناسب می باشند .
فرش برای نمازخانه و مساجد را به صورت شانه و تراکم بالا تولید نمی کنند . چون در این محصولات ، کیفیت مهمتر از ظرافت و زیبایی است .
بهتر است جنس فرش های نمازخانه و مسجدی ، آکرولیک باشد . الیاف آکرولیک علاوه بر درخشان و بدون پرز بودن ، مقاومت بالایی در برابر پاخور شدن ، آلودگی ، حرارت و شست و شو دارند و در طی سال های متمادی شکل و ماهیت خود را از دست نمی دهند . بدون پرز بودن برای فرش هایی که در مکان های عمومی پهن می شوند یکی از مهمترین خصوصیات است .
به کار بردن پنبه در نخ تار و پود ، لطافت این محصولات را بالا می برد .
فروش اینترنتی سجاده فرش مسجدی کاشان
از آنجایی که کاشان که شهر دارالمومنین است ، در تولید فرش های سجاده ای ، پیشقدم است و توانسته است در این زمینه رزومه بسیار خوبی به دست آورد . کارخانه فرش کاشان ، فروش اینترنتی فرش های سجاده ای را جز خدمات خود قرار داده است . اولید قدم در خرید آنلاین ، مشخص کردن متراژ آن مکان می باشد که بهتر است توسط کارشناسان تعیین گردد . در مرحله بعد ، انتخاب طرح و رنگ مناسب است که باید با توجه به فضای متبرکه انتخاب شود . اصولا رنگ های انتخابی برای حسینیه ها و مساجد ، تیره می باشد تا کمتر آلودگی را نشان دهد . رنگ فرش های سجاده ای تولید شده توسط کارخانه فرش کاشان ، لاکی ، سبز ، بادامی و گردویی است .
در خرید حضوری ، مشتری می تواند به کارخانه فرش کاشان مراجعه کند و از نزدیک با فرش برای حسینیه ها و مساجد آشنا شود . در خرید اینترنتی فرش سجاده ای ، مشتری باید به فروشگاه آنلاین برود و از محصولات موجود در سایت دیدن کند . مبلغی به عنوان بیعانه پرداخت می شود و سپس فرش های رولی برای حسینیه ها ، با اندازه های درخواستی مشتری به صورت رایگان ارسال داده می شود .
کارخانه فرش کاشان این محصولات را برای نمازخانه، حسینیه ها ، مساجد و اماکن متبرکه به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی ارائه می دهد . مدیران این کارخانه در ایام محرم و ایام صفر ، فرش های سجاده ای را با قیمت بسیار استثنایی به فروش می رسانند و این نشان دهنده اعتقادات بالای مدیران این کارخانه می باشد .
ضمانت نامه و بیمه نامه همراه تمامی این محصولات می باشد .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  آیا قیمت فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ تاثیری در کیفیت آن دارد یا نه؟
•  همه چیز در مورد جنس نخ پود فرش
•  بهترین فرش از نظر کیفیت ، تراکم و نخ چیست ؟
•  بهترین فرش ماشینی از کدام شهر است ؟
•  روش های از بین بردن لکه های فرش بدون نیاز به قالیشویی

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان