تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی ساده

فرش ساده

امروزه فرش های ماشینی در کارخانجات فرش بافی با گسترش یافتن صنایع بافندگی در انواع طرح های مختلفی تولید می شوند که مناسب برای انواع دکوراسیون می باشد . بسیاری از افراد طرح های ساده را برای دکوراسیون خود می پسندند که به همین جهت انتخاب فرش ماشینی ساده را به آن ها پیشنهاد می دهیم . فرش ساده موضوعی است که در این مقاله به معرفی ویژگی ها و کاربرد آن در دکوراسیون می پردازیم .
فرش ماشینی ساده
فرش ساده به فرشی گفته می شود که به لحاظ طرح خلوت و از نقش و نگارهای کم یا ریز و کوچکی تشکیل شده باشد و از تعداد کمی رنگ های ساده تشکیل شده است که منجر به سادگی فرش شود . از نمونه فرش های ساده کاشان می توان به طرح های بدون لچک ترنج ، برخی از طرح های مدرن و فانتزی ، طرح های افشان سنتی که از یک دستی و گل های ریزی برخوردار است ، اشاره نمود . بسیاری از افراد علاقمند به استفاده از طرح های ساده و خلوت در دکوراسیون خانه خود هستند که می توانند از این طرح ها نسبت به سلیقه و سبک دکوراسیون خود استفاده نمایند . محصولات فانتزی دارای طرح های بسیار ساده ای هستند که متناسب با نیاز افراد تولید شده است . انواع فرش طرح آبرنگی از محصولاتی هستند که از طراحی بسیار ساده ای برخوردار هستند و می توان از آن به عنوان فرش اتاق خواب و آشپزخانه استفاده نمود که نمایی شیک و فانتزی و در عین حال ساده را به فضا می بخشد . فرش ساده بدون طرح عنوانی است که به این محصولات اطلاق می شود زیرا از طرح خاصی در آن استفاده نشده است و فقط متشکل از ترکیب رنگ های ساده ای می باشد .
انواع فرش شگی از چهار رنگ با طراحی های ساده ای برخوردار است که از آن ها نیز می توان به عنوان فرش ساده نام برد . این فرش با دارا بودن ارتفاع خاب بلندی ، به عنوان فرش پرز بلند شناخته می شود که اخیرا به دلیل مدرنیته شدن سبک دکوراسیون ها ، بسیار مورد استفاده افراد که به این مدل چیدمان علاقمندند ، قرار می گیرد . فرش شگی یا پرز بلند به دلیل خاب بلندی که دارد ، از نرمی و راحتی بسیار خوبی برخوردار است که بسیار مناسب فرش برای اتاق خواب است . این محصول به دلیل دارا بودن طرح های فانتزی و ساده ، مورد پسند نوجوانان برای استفاده از آن در اتاق خواب خود قرار گرفته است . اگر به دنبال فرش ساده سفید به عنوان فرش جهیزیه عروس هم هستید می توانید آن را به صورت پرز بلند تهیه نمایید که علاوه بر سادگی از زیبایی و جلوه خوبی هم برخوردار باشد . نوع دیگری از فرش های فانتزی با استفاده از طرح و رنگ های ساده ای تولید می شوند که به عنوان فرش شنل شناخته می شود و از آن ها نیز می توان به عنوان فرش ساده استفاده نمود . فرش ساده تک رنگ نیز نام دیگری است که می توان به این مدل فرش های فانتزی نسبت داد . فرش ساده ترک نیز با مورد استقبال قرار گرفتن آن ها ، در کارخانجات فرش بافی کاشان تولید می شود که از تلفیق طرح های مدرن و سنتی در آن استفاده شده است و رنگ بندی آن به صورتی است که سادگی را به آن بخشیده است . فرش ساده مدرن ترک با دارا بودن رنگ های لایت و روشن که از یک دستی خوبی برخوردار است ، به عنوان فرش مناسب برای دکوراسیون های کوچک و مدرن مورد استفاده قرار می گیرد که منجر می شود فضا از وسعت و روشنایی خوبی در چشم بیننده برخوردار گردد پس بسیار مناسب برای فضاهای بسته و تاریک می باشد .
اصول به کارگیری فرش های ساده بیش تر مناسب منازل و آپارتمان های امروزی است که به دلیل کوچک بودن ، با استفاده از فرش ساده و شیک می توان به فضای منزل وسعت و بزرگ نمایی بخشید . استفاده از فرش ساده ماشینی در دکوراسیون های شلوغ نیز بسیار متناسب است زیرا با استفاده از آن فضا از شلوغی زیاد در آمده و از هارمونی بسیار خوبی برخوردار می شود . فرش ساده و مدرن را می توان در دکوراسیون های مدرنیته به کار گرفت تا بدین ترتیب هارمونی فضا ایجاد شود .
شرکت فرش کاشان با تولید روز افزون فرش های ماشینی سنتی و مدرن و فانتزی توانسته است پاسخگوی بسیار از سلیقه ها و نیازها باشد . انواع طرح های ساده و شلوغ در تولیدات این مجموعه تولیدی بزرگ قرار دارد تا بتوانند سلیقه های مختلفی را در بر گیرند . تمامی محصولات در این شرکت معتبر به قیمت درب کارخانه عرضه می شود چرا که از روش های مستقیم و بی واسطه در فروش فرش های ماشینی این شرکت استفاده می شود و خرید فرش ساده به قیمت تولیدی را با گارانتی معتبر همراه با ارسال رایگان فرش درب منزل برای متقضایان این محصول به دنبال دارد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی