تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی طرح حوض نقره

فرش طرح حوض نقره

پیشرفت صنعت و تکنولوژی علاوه بر بحث فناوری های تولید فرش ماشینی در زمینه طراحی فرش نیز دخیل بوده به طوری که طراحان فرش ماشینی روز به روز با طراحی نقشه های جدید به برطرف ساختن نیاز و سلیقه افراد پاسخ می دهند . یکی از طرح های فرش ماشینی که امروزه پیش از همه مورد توجه واقع شده است فرش ماشینی طرح حوض نقره می باشد که توانسته بیشترین توجه و نظرات خریداران را به خود جلب نماید . این طرح با طراحی منحصر به فرد خود در رنگ بندی زمینه ایی متفاوت توانسته بهترین گزینه برای کف پوش منازل با دکوراسیون سنتی و مدرن به حساب آید .

فرش ماشینی طرح حوض نقره

فروشگاه فرش کاشان یکی از بزرگترین فروشگاه های تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش ماشینی در دو نوع فرش سنتی و فرش مدرن و فانتزی می باشد که توانسته با نیروی مجرب خود در زمینه طراحی به تولید جدیدترین و پر فروش ترین طرح فرش ماشینی کاشان دست بزند . یکی از طرح هایی که در این فروشگاه با بالاترین درجه کیفی و نازل ترین قیمت تولید و به خریداران عرضه می شود فرش ماشینی طرح حوض نقره می باشد . که امروزه به عنوان پر فروش ترین طرح فرش ماشینی شناخته شده است . این طرح به سبب زیبایی چشم گیری که در بافت آن به کار می رود چون اشکال هندسی که در حاشیه داخلی فرش به کار می رود و هر کدام از طرحی خاص بهره می برد توانسته نظر بسیاری از اشخاص را برای خرید این فرش جلب نماید . این فروشگاه به سبب شناخته شدن این طرح فرش ماشینی تولید این محصول را در دسته فرش های ماشینی 1200 شانه نیز انجام می دهد تا علاوه بر زیبایی این طرح افراد بتوانند به فرش ماشینی دستبافت گونه نیز دست یابند . البته فروشگاه فرش کاشان برای بر طرف ساختن تمامی نیاز اقشار جامعه به تولید فرش 700 شانه طرح حوض نقره و فرش 1000 شانه طرح حوض نقره نیز دست زده تا افراد بتواند با هر بودجه و توان مالی از این طرح پرفروش فرش ماشینی خریداری به عمل آورند . همچنین این فروشگاه در زمینه تناسب دکوراسیون فرش ماشینی با منازل در زمینه تولید فرش طرح حوض نقره از طیف رنگ زمینه ایی روشن و تیره استفاده می نماید تا هر شخص با توجه به هارمونی رنگ به کار رفته در منازل به انتخاب فرش طرح حوض نقره بپردازد . انتخاب و خرید فرش طرح حوض نقره با چه تعداد شانه و تراکم علاوه بر بحث توان مالی به مکان استفاده از فرش نیز باز می گردد به طوری که افراد برای پذیرایی های مجلل که بیشتر جنبه تزیینی و زیبایی برای آن ها حائز اهمیت است و برای نشست و برخاست بیشتر از مبلمان استفاده می کنند استفاده از فرش طرح حوض نقره 1000 و 1200 شانه بهترین گزینه خواهد بود . اما برای کسانی که استفاده از فرش بیشتر از مبلمان برای آن ها می باشد انتخاب فرش 700 شانه حوض نقره بهترین گزینه خواهد بود که به سبب این تعداد شانه و تراکم پایین از پاخور مناسبی برخوردار خواهد بود . استفاده از رنگ فرش نیز علاوه بر بحث حفظ هارمونی رنگ در دکوراسیون با توجه به وسعت و مساحت منازل و نور گیر بودن آن انتخاب می شود . به طوری که می توان انتخاب فرش کرم طرح حوض نقره را بهترین انتخاب برای منازل با مساحت کوچک و کم نور دانست و بر خلاف آن انتخاب فرش رنگ تیره برای منازل با وسعت زیاد انتخابی مناسب خواهد بود . این فروشگاه در زمینه کیفیت فرش طرح حوض نقره در بافت این فرش علاوه بر طیف رنگی گسترده با توجه به شانه و تراکم فرش که در زیبایی فرش ماشینی تاثیر گذار است از مرغوب ترین متریال خام و دستگاه های پیشرفته استفاده می نماید . که از الیاف به کار رفته در بافت آن می توان به آکریلیک هیت ست شده اشاره داشت و از نظر دستگاه بافت به دستگاه های بافندگی به روز محصول شرکت وندویل بلژیک اشاره کرد که سبب شده تا این نوع محصولات در بالاترین رده کیفیت به نام فرش درجه یک شناخته شود . دلیل قیمت ارزان این دسته از فرش پر فروش حوض نقره را می توان نبود واسطه و دلالان فرش در این فروشگاه بیان نمود که در عرضه فرش حوض نقره به قیمت درب کارخانه با موفقیت عمل نموده است .

خرید فرش طرح حوض نقره
فروشگاه فرش کاشان با تولید طرح پر فروش فرش ماشینی حوض نقره در متنوع ترین رنگ زمینه و در ابعاد استاندارد و سفارشی در شاخه های مختلف فرش چون فرش 700 ، 1000 و 1200 شانه توانسته به ارضای نیاز خریداران این نوع محصول پاسخ گو باشد . این فروشگاه با در نظر گرفتن خرید اینترنتی فرش در کنار خرید حضوری از درب کارخانه به ارائه انواع فرش ماشینی چون فرش طرح حوض نقره با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت به خریداران می پردازد . این فروشگاه با امکان ارسال رایگان فرش برای جلب رضایت خریداران به صورت کوشا نیز عمل کرده و در راستای جلب رضایت خریداران به ارائه ضمانت ده ساله فرش نیز پرداخته است .          

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی