تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش طرح افشان

فرش ماشینی طرح افشان

وجود دستگاه های پیشرفته ی امروزی در حوزه ی بافت فرش ماشینی باعث ایجاد تنوع بالای طرح و نقش در این حوزه شده اند به طوریکه همه روزه نقشه هایی با طرح و نقش جدید وارد بازار می شوند . فرش طرح افشان کاشان ، با نقشه های اصیل ایرانی ، یکی از پرفروش ترین انواع فرش موجود در بازار می باشد ، به طوریکه نه تنها در ایران بلکه در خارج از ایران هم فروش چشمگیری داشته است و بخش قابل قبولی از صادرات فرش ماشینی به خارج از کشور را به خود اختصاص داده است .


فرش با طرح افشان
همان طور که از نام این نوع نقشه مشخص است ، در فرش طرح افشان ، گل و بوته ها به صورت پراکنده و افشان قرار می گیرند . همچنین وجود نقش اسلیمی مانند شاخ و برگ گیاهان ، حیوانات ، بته جقه و ... ، در رنگ های متنوع جلوه ای خاص به فرش  طرح افشان داده است . وجود ارتباط بین تمام اجزا در نقشه ی طرح افشان به گونه ایست که گویی طراح از شروع تا پایان دست از نقشه بر نداشته به طوریکه اگر به قسمتی از نقشه ی طرح افشان نگاه کنیم انتهای آن را پیدا نمی کنیم . در فرش با طرح افشان ، معمولا لچک و ترنج به چشم نمی خورد اما طرح هایی افشان با لچک و ترنج هم در بازار عرضه و فروش فرش به چشم میخورد . این نوع فرش در انواع مختلف فرش 500 شانه طرح افشان ، فرش 700 شانه طرح افشان ، فرش 1000 شانه طرح افشان و فرش 1200 شانه طرح افشان در مجموعه های بافندگی کاشان بافته شده و به بازار عرضه می شوند .

انواع نقشه فرش طرح افشان
در سال های مختلف ، فرش طرح افشان ، تغییرات زیادی را در زمینه ی طرح و نقش فرش داشته است ، به طوری که امروزه می توان از طرح های زیر در حوزه ی بافت فرش طرح افشان نام برد :
 فرش طرح افشان کاشان ، طرح افشان درباری ، فرش افشان طرح زرافشان ،  طرح افشان مطهر ، فرش ماشینی طرح افشان زنبق ، افشان دیبا ، گل و مرغ ،  دلربا ، فرش افشان طرح می گل  ، فرش افشان سونیا ،  فرش افشان نایین ، فرش طرح افشان سنتی ، دانژه و زنبق .
همراهی رنگ های مختلف در بافت انواع فرش طرح افشان باعث شده این نوع فرش دارای تنوع بسیار زیادی باشد . از جمله پرفروش ترین ها در این زمینه های می توان موارد زیر را نام برد :
فرش طرح افشان سرمه ای ، طرح افشان فیروزه ای ، فرش طرح افشان کرم و طرح افشان رنگ فیلی .


ویژگی های طرح افشان
همان طور که قبلا اشاره شد در این نوع فرش ها بند ها و نگاه ها با یدیگر به طور پیوسته ارتباط دارند که باعث ایجاد جلوه ای خاص در آنها شده است . از دیگر ویژگی های این نوع فرش می توان به عدم وجود قرینگی بین گل و برگ ها در طرح افشان اشاره کرد . در کنار سایر موارد عنوان شده مهم ترین ویژگی فرش طرح افشان را میتوان بزرگ نشان دادن فضا به دلیل نداشتن لچک و ترنج در زمینه دانست .

گروه تجاری فرش کاشان با سابقه ای درخشان در حوزه ی عرضه و فروش انواع فرش ماشینی و تابلو فرش ، در کنار فروش سایر محصولات ، فرش طرح افشان مرغوب با بالاترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین قیمت را برای خرید به مشتریان عرضه می کند .
فرش های عرضه شده توسط این گروه تجاری دارای بهترین الیاف الکریلیک هیت ست شده ، بدون پرز ، هستند . اعمال فرایند هیت ست علاوه بر اینکه باعث کاهش پرزدهی فرش می شود ، از بروز حساسیت های احتمالی در افراد جلوگیری کرده و برای افردی که زمینه ی مشکلات تنفسی دارند مناسب اند .
ازجمله انواع فرش های طرح افشان که توسط گروه تجاری فرش کاشان به فروش می رسد میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

فرش 1200 شانه طرح افشان درباری

فرش 1000 شانه گل برجسته طرح افشان اصفهان

فرش 700 شانه طرح افشان درباری

فرش ماشینی 700 شانه طرح افشان یاشار
و...
برای رعایت حال مشتریان ، گروه تجاری فرش کاشان ، محصولات  را با قیمت درب کارخانه و با ارسال رایگان برای مشتریان ارسال می کند تا مشتریان فرش با نازل ترین قیمت را دریافت کرده و نگرانی بابت حمل و نقل آن ها نداشته باشند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی