تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فروش انواع پادری

انواع پادری

فرش شدن خانه از جذابیت های دکوراسیون است . داشتن فرشی که برای قابل سکنی شدن خانه مورد استفاده قرار می گیرد از گذشته تا کنون تغییرات زیادی داشته است . فرش های زیبا و جذابی که در حال حاضر در بازار فرش و قالی دیده می شود حاصل سال ها تلاش و تجربه و فعالیت بی وقفه بافندگان و کارخانه داران است . از ابتدایی ترین فرش های دستبافت با پیشرفته ترین فرش های ماشینی که اکنون تحت عنوان فرش های 1500 شانه تولید می شود تماما رگه هایی از زیبایی اصیل ایرانی آریایی وجود دارد که توجه مخاطبین را در سراسر دنیا به خود جلب کرده است . فرش های دستبافت بهترین و زیباترین هنر در بین صنایع دستی ایران بوده و فرش های ماشینی به دلیل مرغوبیت ، زیبایی ، کیفیت و قیمت مناسب در سراسر دنیا خواهان دارد .
تنوع تولیدات فرش و بافته هایی که از دل کارخانه های فرش بافی کاشان به حدی است که امکان ندارد تمام این تنوع را در یک فروشگاه فیزیکی دید . فرش های ماشینی از جهت شانه و تراکم ، سایز و اندازه ، رنگ و لعاب ، نقشه و نگاره ، نوع نخ تار و پود و خاب و ... در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرند . هر دسته بنا بر ویژگی ها و خواصی که دارد برای مکان های مناسبی مورد استفاده قرار می گیرد . در بین انواع فرش های شناخته شده نوع 700 شانه در دسته شانه و تراکم ، نوع 9 متر و 6 متر در دسته سایز و اندازه ، نوع اکرولیک هیت ست در دسته جنس مواد اولیه و .... خریداران و مشتریان بیشتری را به خود جلب کرده است .
یکی از انواع فرش های ماشینی که اخیرا مورد توجه طراحان دکوراسیون و صاحب خانه ها قرار گرفته است ، پادری هایی هستند که در اشکال هندسی بیضی ، دایره ، مستطیل ، مربع و .... و در جنس های مختلف تولید و روانه بازار می شوند .
فروش پادری از فروش های دارای اهمیت بازار است . با وجود آنکه پادری ها کالاهایی لوکس و فانتزی محسوب می شوند ، رفته رفته در حال تبدیل شدن به یکی از کالاهای اساسی و ضروری خانه تبدیل می شود ، چراکه کاربرد های زیادی داشته و رفع بسیاری از نیاز های خانه را بر عهده دارد .
مقاله حاضر به توضیحات مهم و ضروری در مورد پادری ها اختصاص یافته است . در نوشتار در دست پس از توضیح و تشریح نوع پادری به انواع آن ها از جهت سایز و طرح و جنس اشاره می شود .
پادری
پادری ها بافته هایی هستند کوچک تر از فرش که برای پهن شدن در جلو درب ها و درگاه ها طراحی شده اند . شاید در گذشته لزوم و حضور پادری در خانه ها به اندازه الان حس نمی شده است ، اما سبک معماری های کنونی و نوع طراحی ساختمان ها توجه صاحب خانه ها و تولید کنندگان را به این محصول افزایش داده است . برای نمونه انتقال حمام و سروریس بهداشتی به داخل ساختمان و عدم وجود حیاط در خانه های آپارتمانی یکی از مواردی ست که داشتن پادری را در خانه ها الزام نموده است .
همانطور که می دانیم فرش های ماشینی و دستبافت به علت داشتن طرح و نگاره و بافتی از جنس الیاف به سایر کف پوش ها ترجیح داده می شوند ، این مهم در مورد پادری ها هم صادق است . جای شکی نیست که صاحب خانه ها در مورد انتخاب پادری هم به طرح و نقشه و حس و حال سرزندگی و تفاوت این حالت در پادری های بافت کارخانه های فرش کاشان با سایر پادری ها از جنس های مختلف توجه می نمایند . 
انواع مدل های فرش پادری
همانطور که اشاره شد می توان پادری ها را همانن فرش های ماشینی در انواع و اقسام مختلفی تقسیم بندی کرد . بافت در طرح ها و رنگ های شاد ویژگی است که در هنگام طراحی مد نظر طراحان ماهر و خبره کارخانه فرش کاشان قرار می گیرد . با وجود تنوع رنگی اما شاهد تعدد پادری هایی هستیم که در رنگ های شاد و پررنگ تولید می شوند . چراکه رنگ پادری باید به گونه ای باشد که علاوه بر جلب توجه آلودگی و کثیفی را در خود نگه داشته و چندان نمایان نکند .
پادری های بافتنی که در جذابیت بی نظیر هستند ، نوع دستباف و ماشینی دارند ، بر خلاف فرش های دستبافت و ماشینی اختلاف قیمت این دو نوع در بافت پادری چندان بالا نیست و از همین رو خانواده ها می توانند برای مکان های مهم خانه از پادری های دستبافت استفاده کنند .
طرح و نگاره های فرش های پادری عمدتا طرح هایی هستند که به طرح های فانتزی یا مدرن شهرت دارند . کوچک بودن سایز پادری مانعی است برای داشتن نگاره هایی شلوغ و گل و بوته هایی مشابه فرش های ماشینی یا دستبافت . در نظر داشته باشید که معمولا پادری ها روی فرش ها قرار می گیرند و از آنجایی که فرش ها دارای طرح هایی شلوغ و پر شاخ و برگ هستند بهتر است طرح پادری ها خلوت و ساده باشد .
خرید و فروش پادری های تک رنگ و تگ نگاره از پر مبادله ترین پادری های فرش کاشان است .
فروشگاه فرش کاشان انواع مختلفی از پادری ها در اشکال بیضی ، دایره ، مستطیل در جنس های مختلف شگی و ... عرضه کرده است . فرش هایی که تحت عنوان پادری در سایت فرش کاشان به فروش می رسند از نظر قیمت ، کیفیت و ... تضمین شده و قابل اعتماد خواهند بود .
کاربرد پادری
مکان های مختلفی برای پهن شدن پادری ها وجود دارند ، مهم ترین آن ها جلوی درب ورودی ، جلوی درب حمام و سرویس بهداشتی ، جلو درگاه ها حتی بین هال و پذیرایی ، جلوی سینک ظرفشویی و هر مکانی از خانه که احتمال انتقال آلودگی یا ریختم مواد غذایی و .... وجود دارد می باشد . اما نکته حائز اهمیت آن است که بنا بر مکان قرار گرفتن پادری ، نوع آن متفاوت خواهد بود و این مهم را باید در انتخاب در نظر گرفت .
برای مثال پادری انتخاب شده برای جلوی درب حمام و سرویس بهداشتی از ابعاد مختلفی با پادری انتخاب شده برای پهن شدن در درگاه خانه متفاوت است . جنبه هایی شامل جنس ، کیفیت ، رنگ و ... . جلوی حمام و سرویس بهداشتی مکانی است که نیازمند پادری بوده و انتخاب ان مهم است .
 نحوه صحیح شست و شوی پادری
پادری برای مکان هایی انتخاب می شود که احتمال انتقال آلودگی در آن ها بسیار زیاد است . انتقال آلودگی از خارج به داخل خانه ، انتقال رطوبت و میکروب از حمام و سرویس بهداشتی به اتاق و ... یکی از مهم ترین دلایل استفاده از پادری ها است . از همین رو این فرش های سایز کوچک نیازمند شست و شوی زیاد و توجه ویژه به تمیزی دارند . ماندن میکروب و آلودگی و رطوبت در اعماق پادری ها موجبات پوسیدگی و آسیب های جبران ناپذیر را فراهم آورده است . با وجود آنکه در تولید پادری های فرش کاشان از بهترین مواد اولیه کمک گرفته شده است اما رعایت نحوه اصولی و صحیح شست و شو نیز در دوام و ماندگاری بافته بسیار حائز اهمیت است .
برای آشنایی با نحوه صحیح شست و شو با دقت زیاد پاراگراف زیر را مطالعه نمایید :
ابتدا فرش یا پادری یا قالیچه در مکان پهن شده لوله کنید و بدون اینکه در خانه تکان دهید یا به هر نحوی موجب انتقال میکروب ها از پادری به فضای اطراف شوید ، آن را به بیرون برده و در مکان شست و شو مانند حیاط پهن کنید . هنگام انتقال پادری به بیرون به یاد داشته باشید که آلودگی ومیکروب های زیادی در اعماق و گره های بافته وجود دارند . ابتدا پادری را به خوبی تکان داده و با ضربه زدن به آن از خروج کامل گرد و غبار اطمینان حاصل نمایید . خارج کردن گرد و غبار از دل پادری خصوصا در بافته هایی که دارای ارتفاع نخ خاب زیاد هستند مهم است . پس از آن می توانید پادری را به همراه حوله یا پارچه مخمل داخل لباسشویی انداخته و با دور کند به خوبی شست و شوی دهید . همچنین می توانید برای مدت کوتاهی پادری را در آب و کف قرار داده و سپس آن را آبکشی نمایید .
برای شستن پادری فرش کاشان از آب سرد استفاده کرده و برای تمیزی بیشتر می توانید نخ خاب را با دست لمس کنید تا آلودگی ها از عمق آن خارج شوند . مرحله آبکشی را چندین بار و از دو طرف پادری ( روی پادری و پشت آن ) به انجام برسانید .
توجه کنید که پادری ها به علت سایز کوچکی که دارند به راحتی جابجا شده و سر می خورند . فروشگاه فرش کاشان به عرضه ترمز فرش پرداخته است که بهترین وسیله برای فیکس کردن انواع پادری می باشد .
به شست و شوی پادری ها توجه ویژه ای داشته باشید چراکه عدم شست و شو یا بی توجهی به این مهم عامل اصلی بیماری زایی خصوصا برای کودکان خواهد بود .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی