تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی طرح خشتی

فرش طرح خشتی

امروزه استفاده از طرح های خاص فرش در خرید و انتخاب آن برای خریداران حائز اهمیت می باشد به طوری که در پی انتخاب فرش به دنبال فرش با طرح خاص می باشند تا بتوانند زیبایی و جلوه منازل خود را دو چندان نمایند . یکی از طرح هایی که با اصالت به همراه بوده و زیبایی خاصی را برای هر بیننده و خریدار به ارمغان می آورد فرش ماشینی طرح خشتی بوده که با توجه به طرح و نگاره های خاص به کار رفته در بافت آن بسیار زیبا بوده و می توان آن را به عنوان فرش طرح خاص معرفی نمود و دلیل این امر داشتن تنوع طرح در این فرش می باشد .

فرش ماشینی طرح خشتی
فرش طرح خشتی که از خشت هایی یا اشکال هندسی مستطیل یا مربعی شکل به وجود آمده در هر خشت یا شکل طرحی به کار رفته که هر کدام بیان کننده نظر و ایده خاصی در نظر خریدار می باشد . همین تنوع طرح در این اشکال هندسی سبب خاص بودن این فرش شده و همین موضوع در بیان و معرفی این فرش ماشینی به نام فرش طرح خشتی بسیار تاثیر داشته است . بافت فرش طرح خشتی توسط طراحان هنرمند و زبر دست طراحی و به بازار فروش روانه شده است . ایده اصلی این طراحی فرش مربوط به بافندگان فرش دستبافت بوده که در ضمن بیان داستان های اتفاق افتاده بر روی فرش از آن ها به عنوان کف پوش استفاده می کرده اند . در گذشته هر یک از این پارت ها یا قسمت ها برای بیان وقایع و حوادث طراحی می شده است . اما امروزه از مناظر و گل و بوته ها برای ایجاد فضایی منظره مانند در خانه ها استفاده می شود . فرش طرح خشتی که مورد پسند افراد با سلیقه خاص می باشد در شهر فرش کاشان در تعداد شانه و تراکم متفاوت با توجه به نیاز و بودجه خریداران تولید می شود . یکی از فروشگاه های معتبر در زمینه تولید و عرضه انواع فرش ماشینی چون فرش طرح خشتی را می توان فروشگاه فرش کاشان معرفی نمود که در این زمینه به موفقیت دست یافته است . این فروشگاه در تولید فرش های ماشینی با طرح خشتی از فرش با تعداد شانه 700 گرفته تا فرش 1500 شانه و همین طور فرش های فانتزی طرح خشتی توانسته به نیاز تمامی خریداران پاسخ گو باشد . این فروشگاه در کنار بحث توان مالی خریدار با توجه به نیاز و مکان استفاده از فرش به تولید فرش طرح خشتی در دو نوع سنتی و فانتزی پرداخته تا هر خریدار متناسب با نیاز خود به خرید آن بپردازد .
استفاده از فرش های با تعداد شانه و تراکم پایین چون فرش 700 شانه طرح خشتی می تواند بهترین انتخاب برای کف پوش پذیرایی هایی که رفت و آمد در آن زیاد بوده و پاخور فرش فراوان است مورد استفاده قرار می گیرد . استفاده از فرش طرح خشتی با تعداد شانه و تراکم بالا چون فرش 1000 ، 1200 و 1500 شانه می تواند به سبب شباهت به فرش های دستبافت که سبب شده تا به عنوان فرش دستبافت گونه شناخته شود در پذیرایی های مجلل که تردد در آن کمتر می باشد و تنها برای زینت بخشیدن از فرش استفاده می شود مورد خریداری قرار بگیرد . اما برخی از افراد به سبب نوع چینش دکوراسیون های خود به دنبال فرش های فانتزی با طرح خشتی هستند که در این صورت می توانند از گلیم فرش های ماشینی با طرح خشتی در این فروشگاه دیدن کرده و به خرید بپردازند .
از برخی از این فرش های طرح خشتی می توان به موارد زیر اشاره داشت :
1. فرش 1000 شانه گل برجسته طرح خشتی برلیان
2. فرش ماشینی 1200 شانه طرح خشتی
3. فرش 700 شانه طرح خشتی
4. فرش ماشینی 1500 شانه طرح گل خشتی
5. فرش گبه فانتزی

خرید فرش طرح خشتی
برای خرید فرش  طرح خشتی کاشان می توانید از فروشگاه فرش کاشان که در تولید انواع فرش ماشینی دست داشته اقدام به خرید نمایید . این فروشگاه در کنار بحث تولید فرش با طرح های جدید و متنوع در زمینه تولید فرش با کیفیت بالا نیز زبانزد عام و خاص بوده و همین موضوع در ترغیب خریداران برای خرید فرش کاشان از این فروشگاه بسیار تاثیر گذار می باشد . این فروشگاه در تولیدات خود از بهترین نوع مواد اولیه چون الیاف آکریلیک هیت ست شده و بهترین دستگاه فرش بافی محصول شرکت وندویل بلژیک در تولیدات خود استفاده می نماید که همین امر در بحث کیفی فرش تولیدی موثر بوده است . این فروشگاه به سبب ارتباط مستقیم با خریدار به صورت آنلاین یا حضوری به دلیل عدم وجود واسطه و دلالان فرش ، قیمت محصولات خود را با کمترین بها و سود در اختیار خریداران قرار می دهد . این موضوع سبب شده تا هر خریدار فرش ماشینی در کنار کیفیت بالای فرش ماشینی به فرش به قیمت درب کارخانه دست یابد . همین طور تولید فرش طرح خشتی در انواع سنتی و فانتزی با توجه به ارضای نیاز خریداران از امکاناتی است که این فروشگاه با توجه به نیاز خریداران به آن می پردازد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی