سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش کرم

فرش ماشینی کرم رنگ

با توجه به نقش پررنگ فرش در دکوراسیون ایرانیان ، تناسب فرش با مبلمان و سایر وسایل خانه باعث ایجاد فضایی موزون در منزل شده و در ایجاد محیط گرم وصمیمی تاثیر گذار است . زمانی که درباره دکوراسیون منازل صحبت می شود ، انتخاب رنگ مناسب برای وسایل ، جزئ مهم ترین موارد خواهد بود ، زیرا رنگ ها تاثیر به سزایی در بزرگ و یا کوچک نشان دادن محیط دارند ؛ به بیان دیگر هر رنگ در محیط تاثیر متفاوتی خواهد داشت .


رنگ کرم در دکوراسیون
رنگ کرم ، به دلیل خنثی بودن، می تواند رنگ اصلی در همه مکان ها باشد . این رنگ از انجا که درخشندگی سفید را ندارد ، چرکتاب تر از آن است ، همچنین به دلیل روشن بودنش ضمن تامین روشنایی در محیط می تواند با تمام رنگ ها ترکیب شده و به عنوان رنگ اصلی در محیط به کار برده شود . به دلیل کاربرد بالای رنگ کرم در دکوراسیون ایرانیان ، بافت فرش با رنگ زمینه ی کرم ، در شرکت های بافندگی رونق پیدا کردند . فرش هایی با این رنگ در چیدمان منازل ، فضای اتاق را بزرگ تر نمایش می دهد و در ترکیب با رنگ های آبی ، شکلاتی  و یا نسکافه ای جلوه ای منحصر به فرد در دکوراسیون ایجاد می کنند . به طوری که اکثریت انواع طرح فرش ها ، در حداقل یک نوع یا دو نوع کرم با تناژ های مختلف بافته می شوند .


چگونه فرش کرم را با مبل و پرده ست کنیم ؟
میتوان از انواع فرش کرم با طرح های شلوغ مثل فرش طرح افشان در کنار پرده و مبل ساده در رنگ های متضاد و یا رنگ های شبیه استفاده کرد ، همچنین می توان  فرش های کرم با طرح های ساده تر را در کنار پرده و مبل شلوغ  به کار برد .


 در کنار سایر حسن های فرش کرم برای ایجاد فضایی شاد ،  روشن بودن آن باعث می شود خیلی زود ، حتی در اثر گردوخاک ، تغییر رنگ دهند و کثیف به نظر برسند . در واقع ، فرش های کرم رنگ  به شست و شوی بیشتری نسبت به سایر رنگ فرش ها  نیاز دارند . همچنین توجه به این نکته ضروری است که شست و شوی زیاد ، در کنار هزینه بالا ، یکی از عوامل خراب شدن فرش در زمانی کوتاه است ، برای جلوگیری از خرابی زود تر فرش بهترین روش استفاده از محلول لکه بر فرش و اسپری لکه بر فرش نانو اصل برای تمیز کردن فرش است . در صورت ایجاد لک های جزئی به جای شستشو میتوان این وسایل استفاده کرد ، پاک کننده ها در کنار مقرون به صرفه بودن ، از شستو شوی زیاد فرش جلو گری می کنند .  این تمیز کننده های فرش ماشینی و دستباف ، انواع لکه ها از جمله لکه های چای ، قهوه ، روغن ، چربی ، رژ لب و .. را از روی فرش پاک می کند .

خرید اسپری لکه بر فرش نانو اصل

خرید محلول لکه بر فرش

گروه تجاری فرش کاشان ، برای رعایت حال مشتریان در کنار انواع فرش ، فرش هایی با رنگ کرم در طرح های متنوع ، را در سایت فرش کاشان ، عرضه میکند ، همچنین پیشنهاداتی در زمینه ی تمیز کردن فرش با لوازم جانبی مناسب دارد .
از جمله پرفروش ترین فرش های کرم ، توسط مجموعه تجاری فرش کاشان ، می توان موارد زیر را نام برد : 
فرش ماشینی 700 شانه طرح افشان
فرش ماشینی 1000 شانه طرح افشان اسلیمی
و ...

 خریداران میتوانند به صورت حضوری و یا غیر حضوری سایر فرش ها و لوازم جانبی فرش ماشینی را مشاهده و باقیمت درب کارخانه خریداری کنند . این گروه ضمن پشتیبانی 24 ساعته ، اصل بودن محصول را ضمانت کرده و در راستای اهداف خود ، ارسال به سایر نقاط کشور را به صورت رایگان و تحویل درب منزل انجام می دهد .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  راه های شناخت بهترین فرش آکریلیک
•  آیا قیمت فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ تاثیری در کیفیت آن دارد یا نه؟
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  شیرینگ فرش
•  فرش ایده آل جهیزیه عروس

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان