تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی طرح ماهی

فرش طرح ماهی

فرش طرح ماهی یکی از طرح هایی اصیل و با اصالت بوده که می توان تولید آن را در شهر تبریز به وفور دید . البته بافت این طرح فرش توسط تمامی هنرمندان که به هنر فرش بافی به صورت دستبافت دست دارند امکان پذیر می باشد . این طرح پر طرفدار فرش سبب شده تا تولید کنندگان فرش ماشینی در بافت فرش های خود نیز از این طرح الهام گرفته و از آن در بافت استفاده نمایند . علت این موضوع که بافت فرش طرح ماهی در صنعت فرش بافی به صورت ماشینی رواج یافت را می توان قیمت بالای نوع فرش دستبافت طرح ماهی بیان نمود .
  
فرش ماشینی طرح ماهی
فرش طرح ماهی که در طراحی آن از تلفیق هنر سنتی و مدرن و مهارت استفاده شده امروزه یکی از پر تقاضا ترین دسته فرش های ماشینی می باشد . این طرح فرش که از یک ترنج بیضی مانند مشابه به بدن ماهی در مرکز فرش تشکیل شده از چندین ترنج کوچک تر پی در پی نیز در مرکزیت فرش تشکیل شده است . استفاده از طرح های ساده در اطراف این ترنج یکی از ویژگی های فرش ماشینی طرح ماهی بوده که سبب خاص بودن و مورد توجه قرار گرفتن این نوع فرش ماشینی می شود . دارا بودن لچک در این فرش با طرح های به کار رفته در ترنج های مرکزی از دیگر خصوصیات فرش طرح ماهی بوده که زیبایی این فرش را بیشتر نموده است . استفاده از حاشیه در کنار فرش و پوشش آن با گل و بوته های زیبا را می توان شاخصه های دیگر طرح فرش ماهی بیان نمود . استفاده از طیف رنگی گسترده در طراحی فرش و استفاده از رنگ زمینه ایی خاص با توجه به نیاز خریدار با نوع دکوراسیون را می توان از خصوصیات این فرش بسته به شرکت بافنده آن بیان نمود . البته نکته ای که بیان آن قابل تامل است این مطلب است که این خصوصیات از ویژگی های اصلی و کلی فرش طرح ماهی می باشد . شرکت های بافنده برای ایجاد طرح های جدید این نوع فرش از ترکیب و تلفیق طرح های دیگر با طرح اصلی استفاده می نمایند که سبب تولید فرش طرح ماهی با نام هایی دیگر می شود که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره داشت :
1. فرش ماشینی طرح ماهی
2. فرش ماشینی طرح ماهی اصیل تبریز
3. فرش ماشینی طرح گل ماهی
4. فرش ماشینی طرح ماهی اصیل
5. فرش ماشینی طرح ماهی مرجان
6. فرش ماشینی طرح ماهی جام یا ماهی ازمیر و ...
 نکته ای دیگر در باب این موضوع می توان بحث کیفی این فرش مورد علاقه خریداران بیان نمود . فرش طرح ماهی به سبب استقبال زیاد خریداران در طرح های مختلفی بافته و به بازار عرضه می شود که برای خرید آن می توان به فروشگاه های معتبر تولید کننده و عرضه کننده آن مراجعه نمود . بحث کیفی فرش نیز با توجه به شرکت بافنده فرش متفاوت بوده و در درجه بندی کیفی در رده های مختلف قرار می گیرد . به دلیل شهرت فرش کاشان استقبال از خرید هر نوع فرش ماشینی چون فرش طرح ماهی در این شهر صورت می گیرد که از معتبر ترین و به نام ترین فروشگاه های این شهر می توان فروشگاه فرش کاشان تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش ماشینی را معرفی نمود . از لحاظ بحث کیفی فرش می توان تولیدات این شرکت به نام را در بالاترین رده بندی کیفی به نام فرش های درجه یک معرفی نمود و دلیل این موضوع را می توان استفاده از بهترین متریال در بافت و تولید فرش های ماشینی این شرکت بیان کرد . این فروشگاه با تولید فرش طرح ماهی با الیاف درجه یک آکریلیک هیت ست شده با دارا بودن ویژگی های خاص چون مقاومت در برابر حرارت و گرما ، عدم پرزدهی و انعطاف پذیری بالا و استفاده از به روز ترین فناوری های دنیا جهت تولید فرش توانسته فرش با بالاترین درجه کیفیت را به خریداران عرضه نماید . 
این فروشگاه در کنار مباحث بیان شده در بالا برای تولید فرش طرح ماهی خود با توجه به نیاز خریداران آن ها در دو نوع فرش دستبافتگونه یعنی فرش ماشینی 1200 شانه طرح ماهی و فرش با تعداد شانه 700 تولید می نماید .

خرید فرش طرح ماهی
فروشگاه فرش کاشان با امکان ایجاد فروش فرش طرح ماهی در انواع مختلف در بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت به سبب عدم وجود واسطه ها توانسته در کنار خرید فرش به صورت مستقیم از کارخانه به راه اندازی وب سایت آنلاین این فروشگاه نیز بپردازد تا هر خریدار از هر جای کشور به راحتی امکان مراجعه و دسترسی به انواع محصولات در این شرکت را داشته باشد . لذا به همین سبب خریداران زیادی به سمت این فروشگاه روی آورده اند . این فروشگاه با هدف جلب رضایت خریدار امکان تحویل رایگان فرش را برای خریداران با توجه به نحوه خرید در نظر گرفته است . 

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی