سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش ماشینی 330 شانه

فرش 330 شانه

کارخانه فرش کاشان ، فرش های فانتزی و مدرن را به صورت 330 شانه تولید می کند . در این کارخانه فرش های آکریلیک و سنتی به صورت شانه و تراکم بالا و فرش های فانتزی و مدرن به صورت شانه و تراکم پایین یعنی فرش های 330 شانه تولید می شوند .
ولی همچنان کارخانه های تولید کننده ای هستند که فرش های سنتی را با شانه 330 تولید می کنند و بدین صورت طرفداران فرش های ارزان را به سمت خود می کشانند .
اگر شما خانه ای دارید که آماده سکونت می باشد بی شک از اهمیت حضور فرش های ماشینی به عنوان کف پوش در خانه آگاهی دارید . صاحب خانه ها داشتن تخته فرش های ماشینی با طرح های زنده و پویا را به سایر کف پوش ها مانند سرامیک و پارکت و ... ترجیح می دهند . در طول سالیان سال انواع و اقسام مختلفی از کف پوش ها در خانه ها ، اماکن مذهبی ، اداری و ... مورد استفاده قرار گرفته اند و بصورت آزمون و خطا به اثبات رسیده است که بهترین مورد استفاده برای تمامی فضاها خصوصا خانه های قابل سکونت ، فرش ها هستند . فرش هایی که در حالت کلی به دو دسته ماشینی و دستبافت تقسیم می شوند . خرید فرش های دستبافت از بعد هنری و معنوی در اولویت است اما به علت هنر فاخر و مواردی که در ادامه مورد بررسی قرار خواهد گرفت این محصول بی نظیر در توان خرید بسیاری از خانواده ها نبوده و ترجیح بر خرید فرش های ماشینی است .
محبوبیت و شهرت فرش های ماشینی بدین باب است که بهترین جایگزین فرش های ماشینی شناخته شده اند با وجود آنکه ورود فرش های ماشینی چیزی از ارزش و اعتبار فرش های دستبافت کم نکرده است اما رونق و نبض بازار فرش و قالی را در دست گرفته اند .
از ابتدایی ترین فرش های ماشینی که تحت عنوان فرش های 330 شانه تولید می شدند تا پیشرفته ترین و به روز ترین فرش ها که از نوع 1500 شانه و از جنس ابریشم و ... هستند موارد و کاربردهای خاص خود را دارند . در عین حال که بهترین و مرغوب ترین فرش های ماشینی در کارخانه های کاشانی تولید می شوند نحوه صحیح انتخاب و متناسب بودن کاربرد و فضای مورد استفاده با ویژگی های فنی و ظاهری فرش در ماندگاری و دوام اهمیت زیادی دارد .
مقاله ای که در حال مطالعه هستید تحت عنوان فرش های 330 شانه و با تکیه بر معرفی این محصولات نوشته شده است . در این مقاله سعی شده تا با معرفی گونه های مختلف فرش های ماشینی از لحاظ شانه و تراکم در مورد انتخاب بهترین شانه و تراکم برای فضاهای مختلف و دلایل محبوبیت و مرغوبیت فرش های ماشینی مطالب مفید و کاربردی ارائه شود . امید است پس از مطالعه مقاله و شناخت در مورد فرش های 330 شانه ، انتخاب صحیح محصولات بتواند رضایت خاطر شما را بالا برده و گامی موثر در خرید بهتر باشد .
فرش های 330 شانه
فرش هایی که به رغم داشتن شانه و تراکم اندک کارایی زیادی دارند . شانه و تراکم اندک ویژگی های خاص خود را دارد که فرش را برای اماکن عمومی و پرتردد مناسب می نماید . ویژگی هایی از قبیل :
1- ماندگاری و ظرفیت تحمل فشار بالا : فرش های 330 شانه ، ظرافت فرش های لوکس را نداشته و در برابر فشار و سایش و ... مقاوم هستند . اصلی ترین دلیلی که فرش های 330 شانه برای اماکن عمومی خریداری می شوند ماندگاری و دام ستودنی این محصولات است .
2- ارتفاع بالای نخ خاب : مرتفع بودن الیاف نخ خاب و به طبع خاصیت ارتجاعی آن تاب آوری بافته را بالا برده و از طرفی جذب صوت در بافته های 330 شانه فرش کاشان که نخ های مرتفع دارند بیشتر از سایر بافته ها ست . از این رو برای سالن های سینما ، تئاتر ، کنفرانس و ... مناسب هستند .
3- طرح ساده : فرش های 330 شانه عمدتا بزرگ قواره و متری هستند . نیازی نیست که برای چنین ابعادی طرح و نگاره های خاصی بافته شود . داشتن تک نگاره یا نقوش بسیار ساده ویژگی دیگر فرش های مذکور است .
4- قیمت ارزان : کم بودن شانه و تراکم ، عدم داشتن طرح و نگاره های شلوغ ، تولید عمده و ... همگی دست به دست هم داده اند تا فرش های ماشینی 330 شانه ، ارزان قیمت و مقرون به صرفه تلقی شوند . حال آنکه اگر جهت خرید از روش های اینترنتی و فروشگاه آنلاین فرش کاشان استفاده نماییم بی شک کم ترین قیمت ممکن را برای محصول پرداخته ایم .

کاربرد فرش بر اساس شانه و تراکم
همانطور که عنوان شد فرش های کم شانه از نوع 330 شانه ، 450 شانه و 500 شانه عمدتا برای اماکن عمومی خریداری می شوند . معمولا سفارش فرش های بزرگ قواره و متری در متراژ درخواستی به صورت شانه و تراکم پایین است که برای مکان های عمومی و مساجد و حسینیه ها از آن استفاده می شود .ناگفته نماند که فرش های 500 شانه را می تواند برای هال ، آشپزخانه ، اتاق خواب و ... نیز استفاده نمود .
فرش های 700 شانه فرش کاشان که پرفروش ترین محصول بازار هستند ، کاربرد های زیادی داشته و برای نقاط مختلف خانه مورد استفاده دارد . هرچند فرش های 700 شانه برای پذیرایی توصیه نمی شود .
فرش های 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه فرش کاشان محصولات لوکسی هستند که ظرافت بافت داشته و برای پذیرایی و فضاهای مهمان نشین مناسب هستند . جالب آنکه تابلو فرش ها نیز در شانه 1000 ، 1200 و 1500 تولید می شوند .
برای خرید با کیفیت و ارزان قیمت ، فروشگاه اینترنتی فرش کاشان بهترین گزینه پیش رو است . فروشگاه فرش کاشان تنوع بالایی دارد و تمامی نیاز ها را پاسخگو می باشد .
فرش های دستبافت
با وجود دسته بندی های مختلف فرش ها یکی از رایج ترین آن ها دسته بندی بر اثر روش بافت است . فرش ها را می توان در دو نوع ماشینی و دستبافت خریداری نمود که نوع دستبافت را قالی هم گویند . قالی ها به جهات مختلفی نسبت به فرش های ماشینی در رده بالاتری قرار دارند . از جمله ویژگی های ارجح قالی نسبت به فرش ماشینی عبارت است از :
1- هنر بافته شدن با دست . قالی و قالیچه هایی که با هنر دست بافندگان ایرانی عجین شده باشد از زیبا ترین و بهترین صنایع دستی به شمار می رود . مناطق مختلفی از کشور عزیزمان با هنر بافت قالی آشنایی دارند . اما بافت فرش های دستبافت همانند فرش های ماشینی در کاشان از اعتبار و رونق بیشتری برخوردار است .
2- نقوش بسته شده بر روی فرش های ماشینی زیبا تر هستند . بازار فرش و قالی از فرش های ماشینی با شانه و تراکم بسیار بالا و فرش های دستبافت به عنوان فرش های لوکس یاد می کند . ظرافت بافت بالا و به طبع استفاده از نقشه هایی که در داشتن نگاره و طرح دست و دلباز بوده اند زیبایی قالی ها را دو چندان نموده است .
3- قیمت بالای قالی دلیل عمده کمتر بودن تقاضای این محصولات نسبت به فرش های ماشینی است . شاید بتوان مهم ترین و اصلی ترین دلیل ایجاد ایده هایی جهت تولید فرش های ماشینی و راه انداختن کارخانه تولید این محصولات را قیمت بالای قالی دانست . تا قبل از ظهور فرش های ماشینی خرید قالی و استفاده از آن به عنوان کف پوش تنها در خانه اعیان و اشراف امکان پذیر بود اما تولید فرش های ماشینی موجب شده تا در حال حاضر تمامی خانه ها از این هنر بهره برده و زندگی و شادابی نگاره هایی که دارای گل و بوته و درخت هستند به تمامی خانه های راه یابد .
4- زمان تولید یک تخته فرش دستبافت به مراتب بیشتر از تولید یک تخته فرش ماشینی است . کارخانه فرش کاشان که یکی از پر تولید ترین و بهترین کارخانه های فرش دنیاست در طول روز چند ده تخته فرش در ابعاد ، طرح ها ، رنگ ها و کیفیت های عالی تولید می کند اما برای بافت یک تخته فرش دستبافت چندین هفته زمان لازم است .
فرش های ماشینی
حدود 50 سال پیش بود که اولید فرش های ماشینی در شانه 330 تولید و روانه بازار شدند . آن هنگام فرش 330 شانه بسیار هنرمندانه و با تکنولوژی تلقی می شد . خرید و  فروش فرش های 330 شانه به حدی بالا گرفت که سرمایه گذاران و صاحبان صنعت به فکر تأسیس کارخانه های بیشتر فرش ماشینی افتادند . روز به روز بر تعداد کارخانه های تولید فرش افزوده شد و مرکز ثقل این رشد شهر کاشان بود . در حال حاضر تعداد کارخانه ها و کارگاه های بافت فرش ماشینی در شهر کاشان بسیار بیشتر از سایر شهر هاست و همچنین بهترین محصولات و بافته ها از کارخانه های شهرک های صنعتی واقع در کاشان عرضه می شوند .
با وجود آنکه در حال حاضر فرش هایی با شانه و تراکم بالا تولید و روانه بازار می شوند اما محصولاتی مانند فرش های 330 شانه ، 450 شانه و 500 شانه و 700 شانه با وجود تعداد گره های طولی و عرضی اندک ، جایگاه خاص خود را حفظ کرده اند . فرش های 330 شانه سنتی برای مکان های عمومی و پر تردد مانند بارگاه ها و زیارتگاه ها ، مساجد و اماکن مذهبی ، سالن های تئاتر و سینما ، سالن های کنفرانس ادارات و ... مناسب هستند .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  معیارهای قشنگ ترین فرش ماشینی
•  از بین بردن جای مبلمان و وسایل سنگین از روی فرش
•  روش تشخیص فرش ماشینی اصل از فرش تقلبی
•  همه چیز در مورد وزن فرش های ماشینی

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان