سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش 700 شانه کاشان

فرش 700 شانه

کارخانه فرش کاشان ، به روزترین و جدیدترین فرش های 700 شانه را تولید می کند . تنوع فرش های ماشینی بالا رفته است و محصولاتی با شانه و تراکم های مختلف وارد بازار فرش شده اند ولی به راستی چرا از میان این همه محصولات متنوع و بی نظیر ، فرش های 700 شانه از تقاضای بسیار بالایی برخودار هستند و جز فرش های پرفروش شده اند .
ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد فرش های هفتصد شانه سبب تقاضای بالای آن شده است .
فرش های ماشینی 700 شانه کاشان
فرش هایی هستند که بیشتر با تراکم 2550 بافته می شوند و به صورت فرش 700 شانه 8 رنگ ، 10 رنگ و 12 رنگ عرضه می شوند و تفاوت در میان این سه دسته تنها در بالا بودن رنگ است .
دستگاه بافنده محصولات 700 شانه hcp است که این دستگاه پیشرفته ، فرش های باکیفیت را تولید می کند .
منظور از فرش های 700 شانه این است که در یک متر از عرض فرش 700 گره و در یک متر از طول فرش 2550 گره وجود داشته باشد . تعداد گره در تعیین کیفیت محصولات ماشینی بسیار تاثیر گذار است . کیفیت محصولات 700 شانه به دلیل بالا بودن تعداد گره ، از کیفیت محصولات 500 شانه و طرح 700 شانه بالاتر است .
فرش های 700 شانه کاشان به صورت فرش های 700 شانه تراکم 2550 ، طرح 700 شانه و 700 شانه تبدیلی تولید می شوند که 700 شانه تراکم 2550 از نوع واقعی و از بهترین فرش های 700 شانه می باشند .
در کاشان ، تولید کنندگان و کارخانجات بسیاری وجود دارند که محصولات 700 شانه را با طرح ها و نگاره های بسیار زیبا تولید می کنند ولی بهترین و باکیفیت ترین قالی های 700 شانه کاشان ، محصولاتی هستند که با الیاف آکریلیک هیت ست شده تولید شده باشند .
کارخانه فرش کاشان ، در تولید فرش های 700 شانه از الیاف آکریلیک هیت ست شده استفاده می کند . این الیاف ، مقاومت و استحکام و انسجام فرش را بالا می برد . فرش های آکریلیک 700 شانه کاشان ، بدون پرزدهی و ضد حساسیت می باشند و درخشانی فوق العاده ای دارند .
ضخامت قالی 700 شانه بیشتر از محصولات 1000 شانه و 1200 شانه است چون این محصولات بی نظیر با نخ 18 سه لا بافته می شوند در صورتی که در بافت محصولات 1000 شانه و 1200 شانه از نخ 27 و 30 سه لا استفاده می شود . هراندازه نمره نخ بالا تر رفته ، نخ نازکتر می شود . فرش های 700 شانه برای مکان های نشیمن و فضاهایی که کمتر از مبل استفاده می شود مناسب است .
فروش فرش های 700 شانه کاشان
کارخانه فرش کاشان ، محصولات 700 شانه را در طرح ها و نگاره های جدید و در رنگ های متنوع متناسب با هر دکوراسیونی تولید کرده است . فرش های 700 شانه 8 رنگ ، فرش 700 شانه 10 رنگ ، فرش 700 شانه 12 رنگ و طرح 700 شانه از محصولات این کارخانه است .
طرح ها و نگاره های فرش های کاشان ، زبانزد همه جهانیان است . فرش های ماشینی کاشان ، زیبایی خود را وام دار قالی های دستباف کاشان هستند . طراحان فرش کاشان ، طرح ها و نگاره های زیبای قالی های دستباف کاشان را در فرش های ماشینی پیاده کرده اند و بدین صورت طرافداران قالی های دستباف را توانسته اند به سمت خود بکشانند .
از آنجایی که زیبایی محصولات ماشینی کاشان مورد توجه تمامی ایرانیان است ، به همین دلیل کارخانه فرش کاشان ، فروش اینترنتی را در کنار فروش حضوری قرار داده است تا هموطنان عزیز بتوانند ، به راحتی از فرش های کاشان بهره مند شوند . با خرید اینترنتی فرش های 700 شانه مشتریان از ارسال رایگان برخوردار می شوند . ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی همراه تمامی محصولات 700 شانه کاشان می باشد . امکان بازگشت محصول در صورتی اتفاق می افتد که محصول نقص فنی داشته باشد و یا طرح و رنگ ، اشتباها فرستاده شده باشد .
قیمت فرش های 700 شانه عرضه شده توسط این کارخانه از کارخانه های دیگر پایین تر است و این هم به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه می باشد که سبب شده است تا تمامی محصولات به قیمت درب کارخانه و تولیدی عرضه شوند .
مشتریان می توانند از طریق شماره تلفن های 03155443195 و 03155443197 با مرکز فرش کاشان تماس گرفته و تمامی سوالات خود را با مرکز پشتیبانی مطرح کنند . مشتریان می توانند برای مراجعه حضوری ، تعیین وقت کنند و یا اینکه به سایت فرش کاشان رفته و از تمامی محصولات دیدن کنند .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  نکات مهم در خرید فرش ماشینی
•  همه چیز در مورد جنس نخ پود فرش
•  فرش چند متری بخرم ؟

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان