تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ

فرش 700 شانه 8 رنگ

فروشگاه فرش کاشان یکی از بزرگترین تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش ماشینی کاشان که به صورت مستقیم و بدون واسطه به فروش فرش به قیمت درب کارخانه می پردازد . این فروشگاه به دلیل تقاضای بالای خریداران به سبب کیفیت و قیمت مناسب فرش های 700 شانه کاشان در دسته بندی فرش های ماشینی به تولید و عرضه این محصول در بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت به خریداران پرداخته است . این فروشگاه با در نظر داشتن نیاز و سلیقه افراد استفاده از جدید ترین طرح و رنگ را در محصولات خود به کار برده است و همین موضوع در افزایش تقاضای این نوع فرش ماشینی در این فروشگاه شده است .
مقاله مربوطه : فرش 700 شانه کاشان

فرش ماشینی  700 شانه 8 رنگ
فرش ماشینی هفتصد شانه کاشان به دلیل محبوبیت و قدمت تولید فرش در این شهر بسیار مورد استقبال برای خریداران واقع شده است . استقبال از این فرش علاوه بر تولید آن در این شهر فرش را می توان به دلیل بحث کیفی و قیمت آن بیان نمود . فرش های هفتصد شانه شاید نتوانند به زیبایی فرش های دستبافت برسند اما باز هم زیبایی خاص  خود را داشته که افراد زیادی را به سمت خود جلب می نمایند . استقبال از این فرش های ماشینی را می توان به خاطر بحث کیفی فرش که به دنبال بحث تردد بر روی فرش پدید می آید در نظر گرفت . امروزه افراد در پی فرش هایی هستند که در صورت رفت و آمد بر روی آن حالت خود را از دست نداده و بتوان از آن طی سالیان متمادی استفاده نمود و این خصوصیت در فرش های 700 شانه وجود دارد و همین در بحث خرید این نوع محصول بسیار تاثیر گذار می باشد . بحث دیگر در باب این فرش که بسیار مورد توجه واقع شده است در این اوضاع نا به سامان اقتصادی قیمت مناسب این نوع فرش ماشینی می باشد و دلیل این موضوع را در کنار فروش آن که توسط کارخانه فرش کاشان به قیمت تولیدی عرضه می شود می توان به شاخصه های تولید یا همان عوامل تاثیر گذار در بافت موثر دانست که علاوه بر قیمت در بحث کیفیت فرش نیز تاثیر گذار است . از عوامل موثر در کیفیت و قیمت فرش که از خصوصیات فرش 700 شانه به حساب می آید را می توان به موارد زیر اشاره داشت :
1. تعداد شانه و تراکم : شانه و تراکم فرش که گره های عرضی و طولی فرش در یک متر مربع می باشد را شانه و تراکم می گویند . فرش های 700 شانه همان طور که از نامش پیداست از تعداد گره عرضی 700 با نام شانه و تراکم طولی 2550 تشکیل شده است . که این تراکم طولی از بهترین تراکم در تولید فرش های 700 شانه می باشد . این تعداد گره های تشکیل دهنده فرش در ارتفاع نخ خاب فرش تاثیر داشته به طوری که برای پاخور نرم و راحت این فرش از ارتفاع نخ خاب حدود 11 میلی متر استفاده می نمایند .
2. نوع جنس الیاف به کار رفته در بافت : الیاف به کار رفته در بافت فرش در کنار قیمت از مهم ترین عامل در بحث کیفیت فرش می باشد . استفاده از الیاف های گوناگون چون پلی استر یا آکریلیک و پلی پرو پیلن از الیاف هایی است که در بافت فرش های ماشینی چون فرش 700 شانه استفاده می شود و به کار بردن کدام یک از این الیاف های مصرفی بسته به کارخانه تولید کننده آن تعیین می شود . فروشگاه فرش کاشان در تولید این دسته از محصولات خود از بهترین و مرغوب ترین نوع الیاف چون آکریلیک هیت ست شده استفاده می نماید که به سبب ویژگی هایی که این الیاف دارا است سبب شده تا کیفیت آن بالا رود و از جمله این ویژگی ها می توان به مقاومت در برابر حرارت و گرما ، انعطاف پذیری مناسب ، عدم پرزدهی و ضد آلرژی بودن آن اشاره داشت که به کار بردن این نوع الیاف در فرش سبب تولید یک فرش بدون پرز و ضد آلرژیک می شود .
3. نوع دستگاه بافنده فرش : فرش ماشینی 700 شانه در فروشگاه فرش کاشان توسط به روز ترین فناوری روز دنیا که از کشور بلژیک شرکت وندویل می باشد بافته می شود که این موضوع در بحث کیفیت فرش بسیار تاثیر گذار خواهد بود .
4. تعداد رنگ به کار رفته در فرش : معمولا از طیف های گسترده رنگی در بافت فرش ماشینی استفاده می شود . در فرش های 700 شانه از طیف رنگی برابر 8 ، 10 و 12 رنگ استفاده می شود که این موضوع سبب تولید فرش 700 شانه 8 رنگ ، فرش 700 شانه 10 رنگ و فرش 700 شانه 12 رنگ می شود . این تعداد رنگ به کار رفته در فرش در کیفیت فرش هیچ تاثیری نداشته و تنها عاملی بر زیبایی بیشتر فرش است که در قیمت آن تاثیر گذار خواهد بود . به همین منظور فرش های 700 شانه 8 رنگ که کیفیت بالا و قیمتی مناسب را دارا می باشند بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده است .
5. ابعاد فرش : این ویژگی نیز در بحث کیفی فرش تاثیر نداشته و تنها برای نیاز خریداران با توجه به مساحت منزل بافته می شود و عاملی است تاثیر گذار بر روی قیمت فرش ماشینی . به طوری که قیمت یک تخته فرش 700 شانه 8 رنگ 12 متری بالاتر از فرش 700 شانه 8 رنگ 6 متری می باشد .
تمامی ویژگی های بیان شده در فرش 700 شانه عواملی هستند که بر روی کیفیت و قیمت فرش موثر می باشند و این عوامل در بحث شناخت فرش درجه یک به خریداران بسیار کمک می نماید .

از جمله طرح های جدید فرش 700 شانه 8 رنگ در فروشگاه فرش کاشان می توان به موارد زیر اشاره کرد :
1. فرش 700 شانه کاشان طرح یاشار
2. فرش 700 شانه طرح باغ ارم و ...

خرید فرش 700 شانه 8 رنگ کاشان
فرش 700 شانه 8 رنگ کاشان که یکی از انواع فرش ماشینی در فروشگاه فرش کاشان می باشد به دلیل استقبال خریداران برای خرید این فرش با جدید ترین طرح ها بافته و روانه بازار می شود . این فروشگاه با دارا بودن تیم طراحی توانمند خود توانسته از زیباترین و جدیدترین طرح های فرش ماشینی در بافت این محصول استفاده نماید تا هر خریدار با توجه به سلیقه و نیاز خود به انتخاب این فرش بپردازد . این فروشگاه به همین سبب به بزرگترین و مطرح ترین فروشگاه در شهر فرش کاشان نام گرفته است به طوری که به نامی نام آشنا در سراسر کشور مبدل شده است و همین موضوع در خرید از این فروشگاه تاثیر گذار می باشد . این فروشگاه در پی این موضوع امکان ایجاد خرید اینترنتی فرش را نیز در کنار خرید حضوری فرش برای خریداران فرش 700 شانه 8 رنگ مهیا کرده تا هر خریدار از هر جای کشور به راحتی بتواند به خرید فرش ماشینی مورد نظر از این فروشگاه بپردازد . این فروشگاه در راستای هدف خود که جلب رضایت مشتری می باشد امکاناتی را برای خریداران در نظر گرفته که از جمله آن می توان به گارانتی یا ضمانت ده ساله کتبی فرش و ارسال رایگان آن اشاره نمود .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی