تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی آبی

فرش آبی

امروزه بحث روانشناسی و زیبا شناسی در منازل یکی از اساسی ترین مقولات در منازل می باشد که طراحان دکوراسیون داخلی بسیار به آن اهمیت می دهند زیرا بحث امنیت و آرامش در منازل برای افراد احساس خوشایندی را رقم می زند که این موضوع از بحث هارمونی رنگ دکوراسیون به دست می آید . به همین منظور افراد در پی چیدمان وسایل خود و چینش دکوراسیون به دنبال حفظ هارمونی و تناسب رنگ در وسایل هستند تا در کنار بحث زیبایی ارضای حس آرامش بر طرف شود . این موضوع در بحث انتخاب فرش برای منازل بسیار حائز اهمیت بوده چرا که کف پوش منازل نقش مهمی را در ایجاد فضایی زیبا بر عهده دارد . از این رو انتخاب رنگ فرش با حفظ رنگ و تناسب با دکوراسیون بسیار امری مهم محسوب می شود . یکی از رنگ هایی که افراد به دنبال آن هستند رنگ آبی بوده که به سبب روانشناسی رنگ نیز بهترین رنگ می باشد . انتخاب فرش ماشینی آبی یکی از اساسی ترین گزینه انتخاب برای منازل می باشد که دارای روانشناسی خاص بوده که ما در این مقاله به توضیح آن می پردازیم .

روانشناسی رنگ آبی
آبی از دسته رنگ های سرد محسوب می شود که به ایجاد حس قطعیت و تازگی و ظرافت منجرب می شود . این رنگ که از آرامش بخش ترین نوع رنگ ها شناخته شده می تواند در منازل حسی آرامبخش را به افراد القا نماید . این رنگ که با رنگ زرد تکمیل می شود یعنی می توان رنگ زرد را مکمل آن دانست در دو طیف رنگی روشن و تیره وجود دارد . آبی فیروزه ایی ، آّبی اطلسی و آبی الماسی از طیف رنگ های روشن و آبی کاربنی از طیف رنگی تیره محسوب می شود .

فرش ماشینی آبی
فروشگاه فرش کاشان با هدف جلب رضایت خریدار و بر طرف ساختن نیاز و سلیقه آن ها دست به تولید فرش ماشینی در طیف رنگی گسترده زده تا هر خریدار بتواند به راحتی به انتخاب رنگ فرش مناسب با نیاز و دکوراسیون خود بپردازد . از این رو دست به تولید فرش که از ملزومات اساسی منازل محسوب می شود در دکوراسیون نقش مهمی را ایفا می کند با رنگ زمینه ایی چون فرش ماشینی آبی زده است . انتخاب رنگ فرش با توجه هارمونی رنگ دکوراسیون در کنار بحث نور و روشنایی فضا بسیار مهم بوده است . انتخاب رنگ فرش تیره برای منازل که از نورگیر خوبی برخوردار هستند و منازل با وسعت زیاد انتخابی مناسب خواهد بود . پس انتخاب فرش آبی در طیف رنگی تیره در این منازل مناسب می باشد . اما استفاده از طیف رنگی روشن یعنی فرش رنگ روشن در منازل با نورگیر و وسعت کم بهترین انتخاب برای منازل خواهد بود البته با توجه به نوع دکوراسیون با توجه به هارمونی رنگ این موضوع صدق می کند . فرش ماشینی آبی در دکوراسیون منازل احساس طراوت و پاکی و خنکی و بهداشت را برای شما به ارمغان می آورد . حال برای انتخاب فرش آبی با توجه به آن چه گفته شد می توان به معرفی هر کدام از این رنگ های پرداخت .
مقاله مربوطه : مزایای استفاده از فرش ماشینی آبی در دکوراسیون اتاق خواب

فرش آبی کاربنی
فرش آبی کاربنی که از دسته فرش های ماشینی با رنگ تیره می باشند بهترین انتخاب برای منازل با وسعت زیاد و نور گیر مناسب می باشد . حتی انتخاب رنگ فرش آبی کاربنی برای منازلی که رفت و آمد در آن زیاد بوده یا تعداد نفرات و کودکان در آن جا زیاد می باشد بهترین گزینه بوده زیرا رنگ تیره فرش سبب دیرتر نمایان شدن آلودگی می شود . از جمله فرش های رنگ آبی با طرح جدید می توان به محصولات زیر در فروشگاه فرش کاشان اشاره داشت :
1. فرش 700 شانه طرح مانا
2. فرش 1200 شانه گل برجسته طرح ثنا

فرش آبی فیروزه ای
فرش آبی فیروزه ایی از دسته فرش های ماشینی رنگ روشن می باشد استفاده از آن در منازل با نورگیر کم و مساحت کوچک جهت جلوه و نمای بیشتر بهترین گزینه خواهد بود . فرش رنگ آبی فیروزه ایی را می توان از رنگ فرش های دانست که می توان در انتخاب به عنوان فرش جهیزیه مناسب دانست .  البته نکته ای یکه در انتخاب فرش رنگ روشن باید به آن توجه نمود به سبب روشن بودن رنگ آن آلودگی ها زودتر نمایان می شود به همین سبب نگهداری و شست و شوی آن بسیار با اهمیت تر می باشد . از جمله طرح های فرش ماشینی با رنگ فیروزه ایی را می توان در فروشگاه فرش کاشان به شرح زیر معرفی نمود :
1. فرش ماشینی 1200 شانه طرح سی گل
2.  فرش 700 شانه طرح کهکشان
با توجه به مطلب بیان شده در جهت شستشوی فرش با رنگ روشن می توان از لکه بر فرش یا اسپری لکه بر فرش نانو اصل که در این فروشگاه نیز در کنار فرش های ماشینی عرضه می شود خریداری کرده و به شست و شوی فرش های رنگ روشن خود بپردازید .

فرش الماسی
رنگ الماسی که از طیف رنگ های آبی می باشد در طیف رنگی فرش روشن محسوب می شود . این رنگ نیز از دسته رنگ فرش هایی است که افراد خاص پسندی به انتخاب آن می پردازند . انتخاب این رنگ به سبب روانشناسی که دارا می باشد بیشتر مورد انتخاب افراد آرامش پذیر می باشد از این رو انتخاب فرش الماسی نیز در فروشگاه فرش کاشان در طرح های متنوع تولید می شود که یکی از زیباترین آن را می توان فرش گل برجسته 1000 شانه طرح کریسمس معرفی نمود .

 فرش اطلسی
فرش اطلسی رنگ نیز از دسته فرش های ماشینی آبی با رنگ روشن محسوب می شود . این دسته از فرش نیز با رنگ خاص خود مورد توجه افرد با سلیقه و نوع دکوراسیون خاص می باشد . فروشگاه فرش کاشان نیز در این زمینه و تولید فرش رنگ روشن اطلسی توانسته با موفقیت عمل کرده و نیاز این دسته از خریداران با رنگ فرش اطلسی را نیز برطرف سازد . از فرش های ماشینی بافته شده با رنگ اطلسی در این فروشگاه می توان به فرش 1000 شانه گل برجسته مهر آذر اشاره داشت .

خرید فرش آبی
فروشگاه فرش کاشان با در نظر داشتن نیاز و سلیقه تمامی افراد در تولید فرش با طیف رنگی گسترده و جدید ترین طرح ها توانسته به نیاز تمامی اقشار جامعه با سلایق متفاوت پاسخ گو باشد . این فروشگاه با راه اندازی وب سایت اینترنتی فروشگاه فرش کاشان توانسته تمامی محصولات خود را به صورت آنلاین در اختیار خریداران قرار داده تا با مشاهده و مقایسه آن ها بتوانند بهترین انتخاب را برای خود رقم بزنند . این فروشگاه در صفحه اصلی سایت خود جستجو بر اساس رنگ فرش را نیز به ارمغان آورده تا خریداران بتوانند به راحتی به انتخاب فرش با رنگ دلخواه خود بپردازند . 

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی