تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش های اروپایی

فرش اروپایی

هر شخص یا به طور کلی هر ملیت با هر فرهنگی، دارای سلیقه ی شخصی در انتخاب کالا می باشد . فرش که یکی از تاثیر گذارترین عناصر منزل به شمار می رود ، دارای طرح های متنوعی است که افراد با سلایق متفاوت بتوانند فرش مورد نظر خود را بیابند . فرهنگ در انتخاب نوع طرح و رنگ در دکوراسیون بسیار تاثیر گذار است . اگرچه در هر فرهنگ نیز انواع سلایق مشاهده می شود اما به طور کلی ، یک نوع سلیقه ی خاص طیف وسیعی از افراد جامعه را در بر می گیرد که این سبب می شود، سلایق با توجه به ملیت ها شکل بگیرند . مثلا اعراب بیشتر رنگ های روشن و شاد و فرش های شلوغ را می پسندند در حالی که اروپاییان بیشتر از فرش های با طرح های ساده در سایز های کوچک استقبال می کنند . زیرا به این وسیله از فشار تجملات موجود در جامعه می توانند فرار کرده و در محیط منزل خود اندکی در محیطی دنج و پر از آرامش بیاسایند .
منظور از فرش های اروپایی ، فرش هایی است که در ایران برای اروپاییان تولید می شوند . اروپاییان فرش های قالیچه مانند چه به صورت دستباف چه به صورت ماشینی را بسیار سفارش می دهند .
اگر چه در سبک های زندگی اروپایی که به صورت مدرن چیده می شوند ، باز هم منزل بدون فرش مورد پسند هیچ قومیت و ملیتی نیست . به همین جهت اروپاییان به راحتی می توانند انواع طرح های مورد نظر خود را از میان انواع فرش ماشینی تولیدی ایران خریداری و تهیه نمایند.
فرش های اروپایی از نوع دستباف
اروپاییان فرش مورد نظرشان را از کشور ایران سفارش می دهند و بیشتر طرفدار فرش های دستباف هستند. علت این امر ارزشمند بودن این کالای زیبا و اصیل و هنری است. در طی سفر های خود به ایران یا از طریق سفارش اینترنتی و همچنین خرید از فروشندگان و تجار خارج از ایران این فرش ها را تهیه می کنند .
و از میان فرش های دستباف انواع کهنه ی آن را دوست دارند و در دکوراسیون های کلاسیک خود به کار می برند. فرش های کهنه دستباف از جمله فرش هایی هستند که زیاد پا خورده و بسیار از آن استفاده شده است. شاید برایتان جای تعجب داشته باشد که چرا فرش های دستباف کهنه ، قیمت بالاتری دارد؟
علت این امر این است که فرش های دستباف هر چه بیشتر مورد استفاده قرار گیرد و پا بخورد، رنگی که پشم به کار رفته در آن به خود گرفته است بیشتر خود را نمایش می دهد و به نظر می رسد.
به دلیل این امر و این استقبال، فرش های کهنه نما نیز، به وسیله ی فرش های ماشینی با آن طرح های اصیل توسط ایرانیان تولید و طراحی شده و در بازار فرش ماشینی ارائه می شوند .
و این فرش های ماشینی کهنه نما توسط اروپاییان و طرفداران سبک مدرن بسیار مورد استقبال واقع می شود .

دکوراسیون های اروپایی و فرش های ایرانی
سبک زندگی و پوشش اکثر اروپاییان ساده و زیبا و متناسب است . در سبک های ساخت و چیدمان منازل اروپاییان کمتر کسی را می بینیم که از سبک تجملاتی منزل خود را چیده باشد . سبک دکور آنها اکثرا مدرن ، سنتی یا کلاسیک است و دکورهای تجملاتی و پر زرق و برق بیشتر مختص اعراب و خاورمیانه می باشد که در اینجا اصلا بحثی از خوب یا بد بودن این نوع دیدگاه نیست ، بلکه منظور تفاوت هایی است که در نوع زندگی اروپاییان نسبت به سایر جوامع دیده می شود که فرش ایران توانسته با انواع طرح هایی که با آن فرش های ماشینی تولید می کند ، نیاز جهان از این کالا را تامین نماید .
امروزه منازل به صورت آپارتمانی شده و بیشتر از فرش های ماشینی کوچک ، به صورت قالیچه در چیدمان این منازل استفاده می شود.
پس منظور از فرش های اروپایی ، قالیچه های کوچک و زیبا با طرح های اصیل و ساده می باشد. فرش های ماشینی بزرگ در منازل کوچک و اپارتمانی اروپاییان جایی ندارد و آنها بیشتر فرش های خود را از میان فرش های ماشینی با سایز های کوچک در طرح و رنگ های متفاوت انتخاب می نمایند.

کاربرد انواع قالیچه های اروپایی در منزل
قالیچه به فرش هایی گفته می شود که ابعاد و سایز آنها، در 2 در 1.2 متر می باشد. یا 1.5 در 2.25 متر که این ابعاد طرفداران بسیاری در اتاق و اتاق های خواب دارد. قیمت این قالیچه ها با توجه به دستباف بودن یا ماشینی بودن شان یا هم چنین، با توجه به جنس آنها تعیین می گردد. از قالیچه ها از جمله در جلو شومینه ها، پادری ها ، و نشیمن ها استفاده می گردد.
به دلیل تنوع طرح و رنگ قالیچه ها ، می توان در انواع پالت های رنگی که در دکوراسیون منزل به کار می رود ، فرش های مختلف به کار برد.
گلیم ها و گبه ها نیز از انواع فرش های ایرانی است که به فرشهای اروپایی موسوم است. نه اینکه به این نام مشهور باشند ، بلکه به این جهت که مورد مصرف بیشتری در دکوراسیون منازل اروپاییان دارد به فرش های صادراتی به اروپا شهرت یافته است.
هر چه که رنگ هنر و اصالت در آن دیده شود توسط اروپاییان خریداری می شود و در تم های رنگی ملایم و آرامش بخش .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی