تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی 700 شانه 12 رنگ

فرش 700 شانه 12 رنگ

فروشگاه فرش کاشان با در نظر داشتن نیاز خریداران با توجه به هر توان مالی امکان خرید فرش با کیفیت و قیمت مناسب چون فرش 700 شانه را برای خریداران مهیا نموده است . این فروشگاه در راستای جلب رضایت مشتریان از جدید ترین طرح و رنگ در بافت محصولات استفاده می نماید که همین امر در بحث تنوع و زیبایی فرش ماشینی موثر می باشد . یکی از دسته محصولات زیبا و پر طرفدار فرش ماشینی در این فروشگاه فرش 700 شانه 12 رنگ می باشد .

فرش 700 شانه 12 رنگ
فرش های 700 شانه از دسته فرش های ماشینی هستند که به لحاظ قیمت مناسب و کیفیت بالایی که بر خوردار هستند با توجه به نوسانات اقتصادی موجود در جامعه بیشترین تقاضا را به خود نسبت داده اند . فرش های 700 شانه دارای ویژگی به نام طیف رنگی به کار رفته در بافت فرش هستند که سبب شده تا این دسته از محصول در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه نماید . طیف رنگی که در بافت فرش های 700 شانه به کار می رود از 8 رنگ گرفته تا تعداد 10 و 12 رنگ در بافت محصول استفاده می شود و همین موضوع در دسته بندی فرش های ماشینی 700 شانه به صورت فرش 700 شانه 8 رنگ ، فرش 700 شانه 10 رنگ و فرش 700 شانه 12 رنگ تاثیر می گذارد . این طیف رنگی تنها عاملی است بر بیشتر نمودن زیبایی فرش و کمی اختلاف قیمت در بین دسته فرش های 700 شانه ولی این امر در بحث کیفی فرش تاثیر نداشته و تمامی فرش های 700 شانه در فروشگاه فرش کاشان با کیفیتی یکسان تولید می شوند . فرش های 700 شانه 12 رنگ کاشان می تواند از دسته فرش هایی به حساب آید که زیبایی آن به دلیل تعدد رنگ به کار رفته در بافت بیشتر بوده و کسانی که به دنبال خرید فرش پذیرایی زیبا با قیمت مناسب هستند به جای خرید فرش 1000 و 1200 شانه می تواند از فرش 700 شانه 12 رنگ با تنوع رنگی بالا و جدید ترین طرح در این فروشگاه دیدن کرده و اقدام به خرید نمایند .
این فروشگاه در تولید فرش های ماشینی 700 شانه خود از بهترین و با کیفیت ترین متریال خام استفاده می نماید که همین امر در بحث کیفی فرش ماشینی تولید شده در فروشگاه موثر می باشد . از مواردی که می توان در این بحث تحلیل نمود تا خاطر نشان شد که این فرش با کیفیت بالا در اختیار خریدار قرار می گیرد می توان به نوع جنس الیاف  مصرفی در بافت فرش اشاره نمود . امرزوه استفاده از الیاف مصنوعی مختلف چون پلی استر و آکریلیک در بافت فرش ها به کار می رود نوع استفاده از کدام یک از این الیاف ها به کارخانه فرش بافی باز می گردد . کارخانه فرش کاشان برای ارائه یک محصول با کیفیت به خریدار از الیاف آکریلیک هیت ست شده که دارای مقاومت بالا در برابر گرما و حرارت و حالت بازگشت پذیری و عدم پرز دهی می باشد استفاده می نماید که این امر منجر به دسترسی به یک فرش بدون پرز در کنار کیفیت بالای آن می شود . استفاده از جدید ترین دستگاه های فرش بافی نیز از عوامل است که در تولید یک فرش با کیفیت موثر می باشد . استفاده از دستگاه های به روز شرکت وندویل بلژیک  در تولید فرش های ماشینی با کیفیت بسیار تاثیر گذار می باشد .

قیمت فرش 700 شانه 12 رنگ
همان طور که در بالا بیان شد یکی از علل های اختلاف قیمت در فرش های 700 شانه 12 رنگ همین تعداد رنگ به کار رفته در بافت می باشد . هر چه تعداد رنگ بیشتر باشد قیمت فرش بالاتر خواهد بود . اما عواملی دیگر چون ابعاد فرش را نیز می توان در اختلاف قیمت موثر دانست به طوری که یک فرش 700 شانه 12 رنگ 6 متری از قیمت کمتری نسبت به فرش 12 متری با همان تعداد شانه و رنگ برخوردار می باشد . البته نکته قابل ذکر در این مبحث را می توان بدین گونه بیان نمود که فرش های ماشینی 700 شانه بر اساس تعداد شانه و تراکم نیز تعیین قیمت می شود اما این مبحث در اختلاف قیمت تاثیر نداشته و بلکه تنها عاملی است بر مشخص نمودن قیمت کلی فرش .

خرید فرش 700 شانه 12 رنگ
فروشگاه فرش کاشان یکی از بزرگ ترین تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش ماشینی در راستای ازدیاد تقاضا برای فرش های 700 شانه 12 رنگ نیز سعی در تولید این نوع از محصولات در بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت را دارد . این فروشگاه با ایجاد خرید اینترنتی فرش در کنار خرید به صورت فیزیکی امکان دسترسی به فروشگاه آنلاین فرش خود را برای خریداران مهیا نموده تا علاوه بر مشاهده و مقایسه محصولات با یکدیگر بتوانند از خصوصیات این دسته فرش ها نیز آگاه شوند .  

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی