تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی گل برجسته

فرش گل برجستهدر عصر کنونی از فرش ماشینی به عنوان یک وسیله و ملزومات کاربردی و تزئینی برای زیبا سازی دکوراسیون منازل و محیط های کسب و کار استفاده می شود که تولید کنند گان فرش های ماشینی در تلاش هستند تا این محصول را با کیفیتی بالا تولید و روانه بازار کنند .
یکی از محصولاتی که در رابطه با این موضوع بافته و تولید می شود فرش گل برجسته می باشد  که زیبایی ظاهری این محصول به دلیل گل های برجسته ایی هست که در تولید این فرش وجود دارد . بنابراین افراد زیادی هستند که امروزه فرش های گل برجسته را به عنوان محصول زیبا و تزئینی که نمای منازل و دکوراسیون ها را شیک و زیبا می کند خریداری می کنند . در ادامه به ویژگی های این فرش اشاره می کنیم .
خرید جدید ترین فرش گل برجسته
فرش گل برجسته به عنوان یکی از فرش های تزئینی شناخته می شود زیرا علاوه بر کاربردی بودن این فرش دارای ظاهری زیبا و شیک می باشد که نظر خریداران  را به خود جلب کرده است . فرش گل برجسته به دلیل ویژگی های خاص و منحصر به فردی که دارد مورد استقبال بی نظیر خریداران زیادی قرار گرفته است . کارخانه فرش کاشان به عنوان یکی از تولید کنند گان فرش های ماشینی ، فرش گل برجسته را در دو شانه و تراکم مختلف تولید می کند که هر کدام بر اساس ویژگی های خاص خود قیمت های متفاوتی دارند .
یکی از این دو مدل فرش های 1000 شانه با تراکم 3000 هست که بافته و تولید می شود و ظرافت و زیبایی خوبی را دارا می باشد. شما می توانید این مدل از فرش های گل برجسته را در فروشگاه آنلاین فرش کاشان که بیش از 30 طرح از آن ها دیده می شود را خریداری کنید . تنوع زیاد طرح ها موجب شده تا نیاز اکثر خریداران با سلیقه های مختلف تامین شود . نوع دیگر این محصول با استفاده از1200 (شانه) و3600 (تراکم )  گره در یک متر مربع آن بافته و تولید می شود و صد درصد ظرافت و زیبایی که فرش های 1200 شانه دارند به مراتب بیش تر از فرش های 1000 شانه می باشد  و از آنجایی که تعداد گره ها و و الیاف به کار رفته در آن ها بیش تر از فرش های 1000 شانه می باشد قیمت آن نیز بالا تر و بیش تر است . با توجه به تقاضا واستقبال زیادی که  مشتریان از این محصول داشتند  این فرش در بیش از صد طرح مختلف بافته و تولید شده است که فرشی مناسب برای زیبا سازی دکوراسیون منازل با در نظر گرفتن سلیقه های مختلف می باشد .
در فرش های گل برجسته به دلیل استفاده از الیاف نازک آکریلیک هست ست شده موجب ریز بافتی آن می شود و از آن جایی که فرش های ریز بافت زیبایی بیش تری نسبت به فرش های دیگر دارند استقبال بی نظیری از آن ها می شود .الیاف هایبالک  یکی دیگر از انواع الیاف های است که مانند الیافت آکریلیک با استفاده از آن موجب برجسته نمودن خاب فرش و ریز بافتی فرش می شود .
این الیاف در بافت و تولید فرش به کار گرفته می شود که در مراحل تولید هیچ تفاوتی با الیاف هایبالک ندارد اما در مراحل بعد یعنی مرحله هیت ست نمودن  ، فرش را تحت فرایند گرما دهی قرار می دهند که موجب برجسته شدن قسمت های بافته شده با الیاف اکریلیک می شود زیرا الیاف اکریلیک در مقابل حرارت و گرما هیچ واکنشی از خود نشان نمی دهد و شکل آن تغییر نمی کند در واقع عایق خوبی در برابر حرارت می باشد ، اما الیاف هایبالک در برابر حرارت و گرما از خود واکنش نشان می دهد و از آنجا که خاصیت شکل پذیری دارد با گرما دهی آن الیاف تغییر شکل  داده و جمع می شود به این ترتیب موجب برجسته شدن گل های فرش می شود .
 فرش های گل برجسته ماشینی به دلیل زیبایی  گل ها و ظرافت و ریز بافتی که دارند به عنوان فرش تزئینی در پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرد . این فرش ها به دلیل ارتفاع کوتاه خابی که دارند برای مکان هایی که پاخور کم تری دارند استفاده می شوند به همین دلیل فروشندگان به خریداران پیشنهاد می دهند در این محل ها مورد استفاده قرار دهند تا از دفورمه شدن فرش و از بین رفتن زیبایی آن جلوگیری شود .
انواع فرش های گل برجسته ماشینی :
1-    فرش های ماشینی 1200 شانه گل برجسته
2-    فرش های ماشینی 1000 شانه گل برجسته
3-    فرش ترک 1200 شانه گل برجسته
4-    فرش ترک دایره 1200 شانه گل برجسته
شما می توانید جهت خرید و سفارش فرش های گل برجسته به سایت فروشگاه آنلاین شرکت فرش کاشان مراجعه کنید و فرش مورد نظر خود را انتخاب کنید . در این فروشگاه انواع طرح های ماشینی فرش های گل برجسته 1000 شانه و 1200 شانه  را در آن مشاهده و انتخاب کنید . شما با خرید از فروشگاه انلاین فرش کاشان نه تنها از سایتی معتبر خرید می کنید بلکه از مزایایی فوق العاده ایی که این شرکت برای مشتریان خود در نظر گرفته است بهره مند می شود .شما می توانید فرش مورد نظر خود را به قیمت درب کارخانه دریافت کنید همچنین از خدماتی  همچون ارسال رایگان کالا درب منزل و ضمانت نامه کتبی و معتبر بهره مند شوید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی