تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی طرح شاه عباسی

فرش طرح شاه عباسی

طرح و نقشه های به کار رفته در بافت فرش ها نشان از اصالت و قومیت یا فرهنگ در جامعه می باشد که در گذشته این گونه طرح های فرش به صورت دستبافت بافته می شده و در اختیار خریداران قرار می گرفته است . امروزه با پیشرفت صنعت و تکنولوژی استفاده از طرح فرش ها به صورت مکانیزه صورت می گیرد . یکی از طرح فرش های ماشینی که از دیر باز به صورت دستبافت تولید می شده و امروزه به صورت ماشینی آن تولید و در اختیار خریداران قرار می گیرد را می توان فرش طرح شاه عباسی معرفی نمود .

فرش ماشینی طرح شاه عباسی
طرح و نقشه های به کار رفته در بافت فرش های ایرانی اعم از دستبافت گرفته تا ماشینی به قدری خاص و زیبا یا به اختصار محسور کننده است که نظر هر بیننده و خریداری را به خود جلب می نماید . استفاده از این طرح ها در بافت فرش همه و همه نشان از هنر دست هنرمندان یا به عبارتی طراحان می باشد که توانسته چنین شاهکاری را خلق نمایند . فرش طرح شاه عباسی یکی از پر طرفدارترین طرح فرش های ایرانی است که در هر منطقه از ایران به سبک خاصی مورد بافت قرار می گیرد . به طوری که اصفهان که از اولین ها در تولید فرش با طرح شاه عباسی است به نحوه خاصی از گل های شاه عباسی در بافت استفاده می نماید در صورتی که در شهر تبریز استفاده از طرح شاه عباسی به گونه ایی خاص بافته می شود . که همان طور بیان شده است تمامی این اوامر و اختلاف طرح را می توان بسته به فرهنگ و قومیت مردمان ایران باز گرداند . به طور کلی می توان فرش طرح شاه عباسی را به دوران صفوی دوره شاه عباس مربوط دانست . استفاده از طرح های اسلیمی به همراه گل های رایج چون نیلوفر آبی از شاخصه های فرش شاه عباسی می باشد که امروزه با کمی تغییر اضافه نمودن لچک و ترنج و حاشیه و ... در آن باز هم می توان نظاره گر این طرح های خاص بود .  نکته ای که در بافت فرش ماشینی طرح شاه عباسی یا به طور کلی فرش شاه عباسی به کار می رود و آن را به یک شاخصه مبدل می سازد استفاده از رنگ های شاد و سر زنده در بافت این نوع طرح فرش می باشد . استفاده از رنگ های مختلف و متنوع بدون محدودیت از ویژگی های این طرح فرش بوده که آن را علاوه بر زیباتر کردن ، خاص تر نیز می نماید .
طرح شاه عباسی که امروزه در اکثر کارخانه های فرش بافی تولید می شوند در شاخه های مختلف چون فرش 700 شانه ، فرش 1000 و 1200 شانه  تولید می شوند . یکی از کارخانه های فرش بافی که به نامی آشنا در سراسر کشور مبدل شده و در تولید انواع فرش ماشینی با متنوع ترین طرح و رنگ با موفقیت عمل نموده است را می توان فروشگاه فرش کاشان معرفی نمود . این فروشگاه در تولید فرش ایرانی با طرح شاه عباسی نیز توانسته پاسخ گوی نیاز خریداران باشد . این فروشگاه در راستای بحث کیفی فرش نیز با موفقیت عمل کرده به طوری که توانسته این طرح پر فروش فرش یعنی فرش طرح شاه عباسی را با بالاترین کیفیت عرضه نماید . استفاده از الیاف مرغوب  چون آکریلیک هیت ست شده در بافت فرش های ماشینی چون طرح شاه عباسی سبب شده تا این فرش از لحاظ درجه کیفی در رده بندی فرش های درجه یک قرار بگیرد . استفاده از مجهز ترین دستگاه فرش بافی نیز در این کارخانه سبب کیفیت بالای این فرش می شود . همین کیفیت بالای این فرش را می توان دلیلی بر تقاضای خرید از این فروشگاه معتبر در شهر فرش کاشان دانست .
یکی از طرح های فرش شاه عباسی در این فروشگاه که به سبب زیبایی چشمگیر که به دلیل استفاده از تکنیک گل برجسته کردن مورد استقبال قرار گرفته است را می توان فرش 1000 شانه گل برجسته شاه عباسی معرفی نمود .

خرید فرش طرح شاه عباسی
برای خرید فرش با طرح شاه عباسی در حین حفظ اصالت و زیبایی می توانید از فروشگاه فرش کاشان به صورت خرید آنلاین فرش و خرید حضوری اقدام به خرید نماید و به فرش با کیفیت و قیمتی نازل به سبب نبود و حذف واسطه و دلالان به دست آورید . این فروشگاه با هدف جلب رضایت خریدار امکاناتی چون تضمین بهترین کیفیت و قیمت به همراه ضمانت کتبی ده ساله فرش را نیز برای خریداران در نظر گرفته است تا خریداران در آسایش کامل بتوانند به خرید فرش از کاشان اقدام نمایند .    

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی