تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش گبه کاشان

فرش گبه

فروشگاه فرش کاشان در راستای هدف خود که ارضای نیاز خریدار در حین جلب رضایت آنان می باشد توانسته در زمینه تولید فرش گبه کاشان نیز دستی داشته و به تولید فرش ماشینی گبه بپردازد . این نوع محصولات که در دسته بندی فرش های فانتزی و مدرن قرار می گیرد در این فروشگاه در دو نوع گبه ماشینی 700 شانه و گبه ماشینی کاشان با تعداد شانه و تراکم متفاوت تولید و به خریدار عرضه می شود . شهر فرش کاشان در این زمینه نیز توانسته خواهان زیادی را به سمت خود جلب نماید . همین طور که خرید فرش ماشینی به دلیل قدمت و محبوبیت این شهر فرش که به سبب تولید فرش با کیفیت بالا می باشد زیاد است خرید فرش گبه نیز از این شهر صورت می گیرد تا خریداران بتوانند به فرش گبه کاشان با درجه کیفی بالا نیز دست یابند .

گبه چیست ؟
گبه نوع قدیمی زیر انداز است که در گذشته به صورت دستبافت توسط قومیت های لر و قشقایی بافته می شده است . این نوع فرش گبه که از پشم طبیعی بافته می شده است به دلیل ازدیاد بافت با پود از نرمی و راحتی بالا برخوردار بوده است . این دسته فرش ها که بافت آن توسط هنر دست بافندگان صورت می گرفته از قیمت بالایی برخوردار بوده به همین سبب امکان خرید آن توسط  همه ی خریداران علاقه مند به فرش گبه میسر نبوده و همین موضوع در کنار بحث پیشرفت صنعت و تکنولوژی سبب شد تا فرش ماشینی گبه تولید و روانه بازار شود تا نیاز خریداران این نوع فرش بر طرف شده و فرش گبه با قیمت مناسب را خریداری نمایند .
   
فرش گبه کاشان
کاشان که در صدر تولید محصولات جدید فرش ماشینی با متنوع ترین طرح و رنگ زبان زد تمامی کشور می باشد توانسته در پاسخ گویی به این نیاز مشتریان نیز پاسخ داده و به تولید فرش گبه کاشان بپردازد . این فروشگاه با استفاده از مجهز ترین دستگاه های فرش بافی دست به تولید فرش ماشینی گبه در دو نوع فرش گبه 700 شانه و فرش گبه 320 شانه زده تا هر خریدار بتواند به فرش با طرح مورد نظر خود بپردازد . به طور مثال برخی از افراد به دنبال فرش طرح عشایری هستند که دارای ضخامت بالا و همانند فرش های ماشینی سنتی باشد لذا انتخاب فرش گبه 700 شانه در فروشگاه فرش کاشان بدین منظور صورت گرفته است . فروشگاه فرش کاشان در راستای ارضای نیاز خریداران فرش طرح عشایری مشابه به گبه اما از لحاظ بحث شاخصه های تولید آن مشابه به فرش سنتی دست به تولید فرش گبه 700 شانه با ویژگی های منحصر به فرد همانند فرش های سنتی 700 شانه زده است . البته تولید فرش گبه کاشان به صورت تقریبا فرش های گبه اصل در این فروشگاه با تعداد شانه و تراکم 320 و 1400 بافته می شود . که این دسته از فرش نیز دارای ویژگی های خاصه خود جهت تولید می باشد . بافت فرش گبه در فروشگاه فرش کاشان با استفاده از طرح های عشایری و سنتی و جدید صورت می گیرد تا هر شخص با توجه به سلیقه و نیاز خود به انتخاب آن بپردازد .

فرش 700 شانه گبه کاشان
فروشگاه فرش کاشان برای تولید فرش گبه با ضخامت بالا چون فرش های سنتی دست به تولید این محصول زده تا افراد بتوانند به یک فرش با ویژگی های فرش سنتی 700 شانه اما طرح گبه های عشایری دست یابند . این فروشگاه در راستای تولید این محصول از تعداد شانه برابر 700 و تراکم برابر 2550 و نوع جنس الیافی به نام آکریلیک هیت ست شده استفاده می نماید . به طور کلی می توان این فرش را همانند فرش های 700 شانه معرفی نمود که به سبب به کار رفتن طرح عشایری و قشقایی در آن به نام فرش 700 شانه گبه معرفی می شود که در زمره دسته فرش های فانتزی و مدرن قرار دارد .

فرش گبه 320 شانه
فروشگاه فرش کاشان در تولید اصلی فرش گبه ماشینی همانند فرش گبه دستبافت که با تعداد شانه و تراکم پایین می باشد نیز اقدام به عمل نموده به طوری که افرادی که به طور کلی به دنبال فرش گبه ماشینی با ویژگی فرش گبه دستبافت هستند دست یابند . استفاده از الیاف پلی پروپیلن که از الیاف های پشم مصنوعی در بافت فرش گبه می باشد در تولید این نوع محصول به کار می رود . تنیده شدن این الیاف با تعداد گره های عرضی برابر 320 و گره های طولی برابر 1400 از ویژگی های دیگر این الیاف بوده که سبب شده تا ضخامت فرش گبه پایین باشد . البته به لحاظ رعایت نرمی و راحتی فرش گبه ماشینی چون فرش گبه دستبافت ارتفاع نخ خاب این محصول را بالا برده تا این ویژگی در گبه ماشینی پدید آید .
 
کاربرد فرش گبه ماشینی
فرش گبه ماشینی به سبب طرح های خاصی که در بافت آن به کار می رود چون فرش طرح عشایری توانسته بهترین انتخاب برای فضاهای فانتزی و مدرن یا به نوعی سنتی باشد . استفاده از این فرش در اتاق خواب و آشپزخانه به دلیل طرح شلوغ و خاص بهترین گزینه برای استفاده از این فرش خواهد بود البته بسته به سلیقه افراد برخی در قسمتی از پذیرایی های منازل خود از این نوع فرش گبه استفاده می نمایند .

خرید فرش گبه کاشان
فروشگاه فرش کاشان که از بزرگ ترین تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش ماشینی می باشد توانسته در تولید فرش گبه کاشان نیز با موفقیت اقدام نماید و نظر خریداران زیادی را به سبب تنوع طرح در تولید این دسته از فرش های گبه به دست آورد . این فروشگاه برای متقاضیان فرش ماشینی گبه امکان خرید حضوری و خرید اینترنتی فرش را فراهم آورده تا هر فرد با توجه به شرایط خود به هر کدام از این روش ها اقدام به خرید نماید . تحویل رایگان فرش به همراه ضمانت در این فروشگاه امکاناتی است که به جهت جلب رضایت و اعتماد خریداران فراهم گشته است . همچنین این فروشگاه فرش های ماشینی خود چون فرش گبه کاشان را به سبب نبود واسطه و دلالان به قیمت درب کارخانه به خریداران عرضه می نماید . 

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی