تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

قالیچه ماشینی یک و نیم در دو و بیست و پنج 1.5 در 2.25

قالیچه ماشینی یک و نیم در دو و بیست و پنج

امروزه با توجه به کم شدن متراژ خانه ها ، استفاده از قالی های کوچک بیشتر از گذشته شده است . البته در بیشتر مواقع افراد از قالیچه ها به عنوان فرش های تزیینی در دکوراسیونشان استفاده می  کنند . پهن کردن یک قالیچه در وسط فرش برای دیزاین اتاق پذیرایی و یا مفروش کردن پذیرایی با چندین قالیچه های کوچک و چیدن مبلمان به دور آن ، زیبایی آن فضا را بیشتر می کند . یکی از مزیت استفاده از قالیچه در اتاق و خالی نگه داشتن دور آن این است که از تجمع گرد وغبار و آلودگی در گوشه های اتاق جلوگیری می کند .
متراژ قالیچه ها
برای قالیچه های ماشینی ، متراژ مشخصی وجود ندارد ، چه بسا برخی از مواقع مشتریان ، سایزهای درخواستی را به تولید کننده می دهند و بدین صورت قالیچه های سفارشی با ابعاد مشخص شده برایشان تولید می شود . متراژ قالیچه های کاشان 5*1 در 25*2 و  قالیچه 1 در 5*1 می باشد که از میان این ابعاد ، قالیچه 5*1 در 25*2 بیشترین تولید را در کارخانه های کاشان دارد .
انواع قالیچه های ماشینی
خوشبختانه امروزه تنوع قالیچه ها بالاست . قالیچه های سنتی که به صورت 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه ارائه می شوند و قالیچه های فانتزی و مدرن که به صورت شنل ، شگی ، گلیم و فریز ارائه می شوند از انواع قالیچه های ماشینی می باشند .
قالیچه های فانتزی دارای رنگ های شاد هستند و مکمل بسیار شایسته ای برای دکوراسیون های مدرنیته می باشند  .
طرح های قالیچه های سنتی همانند فرش های سنتی می باشد و طرح های قالیچه های فانتزی به صورت ساده و با اشکال هندسی هستند .
قالیچه های ترک نیز با رنگبندی لایت و روشن هستند که برای دکوراسیون های مدرنیته مناسب می باشند .
بهترین قالیچه ماشینی
قبل از خرید قالیچه 5*1 در 25*2 باید به جنس آن و نوع الیافی که محصول با آن بافته می شود دقت کنید . محصولاتی که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند از بهترین محصولات ماشینی می باشند . الیاف آکریلیک قبل از بافت دارای پرز هستند این الیاف باید هیت ست شوند . بدین صورت که از تونل بخار آب و حرارت بگذرند ، پرزهایشان گرفته شود سپس برای بافت آماده می شوند . قالیچه های آکریلیک عمر طولانی تری نسبت به قالیچه های پلی استر و پلی پروپلین دارند .
قیمت قالیچه 1.5 در 2.25 چقدر است ؟
قیمت این فرش های کوچک بنابر نوع شانه و تراکم و جنس آن متفاوت است . قیمت قالیچه های سنتی گرانتر از قیمت قالیچه های فانتزی می باشد .
برای خرید قالیچه نیازی نیست که به صورت حضوری در بازار و فروشگاه های مختلف حضور یابید . خرید اینترنتی از فروشگاه های معتبر مانند فروشگاه فرش کاشان به مشتریان کمک می کند که در وقت و هزینه صرفه جویی کنند و در کمال آرامش ، خرید خود را انجام دهند و محصول را به صورت رایگان دریافت کنند .
تمامی قالیچه های ایرانی که توسط این کارخانه عرضه می شود همه به قیمت درب کارخانه به فروش می رسند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی