سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» قالیچه ماشینی یک و نیم در دو و بیست و پنج 1.5 در 2.25

قالیچه ماشینی یک و نیم در دو و بیست و پنج

امروزه با توجه به کم شدن متراژ خانه ها ، استفاده از قالی های کوچک بیشتر از گذشته شده است . البته در بیشتر مواقع افراد از قالیچه ها به عنوان فرش های تزیینی در دکوراسیونشان استفاده می  کنند . پهن کردن یک قالیچه در وسط فرش برای دیزاین اتاق پذیرایی و یا مفروش کردن پذیرایی با چندین قالیچه های کوچک و چیدن مبلمان به دور آن ، زیبایی آن فضا را بیشتر می کند . یکی از مزیت استفاده از قالیچه در اتاق و خالی نگه داشتن دور آن این است که از تجمع گرد وغبار و آلودگی در گوشه های اتاق جلوگیری می کند .
متراژ قالیچه ها
برای قالیچه های ماشینی ، متراژ مشخصی وجود ندارد ، چه بسا برخی از مواقع مشتریان ، سایزهای درخواستی را به تولید کننده می دهند و بدین صورت قالیچه های سفارشی با ابعاد مشخص شده برایشان تولید می شود . متراژ قالیچه های کاشان 5*1 در 25*2 و  قالیچه 1 در 5*1 می باشد که از میان این ابعاد ، قالیچه 5*1 در 25*2 بیشترین تولید را در کارخانه های کاشان دارد .
انواع قالیچه های ماشینی
خوشبختانه امروزه تنوع قالیچه ها بالاست . قالیچه های سنتی که به صورت 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه ارائه می شوند و قالیچه های فانتزی و مدرن که به صورت شنل ، شگی ، گلیم و فریز ارائه می شوند از انواع قالیچه های ماشینی می باشند .
قالیچه های فانتزی دارای رنگ های شاد هستند و مکمل بسیار شایسته ای برای دکوراسیون های مدرنیته می باشند  .
طرح های قالیچه های سنتی همانند فرش های سنتی می باشد و طرح های قالیچه های فانتزی به صورت ساده و با اشکال هندسی هستند .
قالیچه های ترک نیز با رنگبندی لایت و روشن هستند که برای دکوراسیون های مدرنیته مناسب می باشند .
بهترین قالیچه ماشینی
قبل از خرید قالیچه 5*1 در 25*2 باید به جنس آن و نوع الیافی که محصول با آن بافته می شود دقت کنید . محصولاتی که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند از بهترین محصولات ماشینی می باشند . الیاف آکریلیک قبل از بافت دارای پرز هستند این الیاف باید هیت ست شوند . بدین صورت که از تونل بخار آب و حرارت بگذرند ، پرزهایشان گرفته شود سپس برای بافت آماده می شوند . قالیچه های آکریلیک عمر طولانی تری نسبت به قالیچه های پلی استر و پلی پروپلین دارند .
قیمت قالیچه 1.5 در 2.25 چقدر است ؟
قیمت این فرش های کوچک بنابر نوع شانه و تراکم و جنس آن متفاوت است . قیمت قالیچه های سنتی گرانتر از قیمت قالیچه های فانتزی می باشد .
برای خرید قالیچه نیازی نیست که به صورت حضوری در بازار و فروشگاه های مختلف حضور یابید . خرید اینترنتی از فروشگاه های معتبر مانند فروشگاه فرش کاشان به مشتریان کمک می کند که در وقت و هزینه صرفه جویی کنند و در کمال آرامش ، خرید خود را انجام دهند و محصول را به صورت رایگان دریافت کنند .
تمامی قالیچه های ایرانی که توسط این کارخانه عرضه می شود همه به قیمت درب کارخانه به فروش می رسند .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  خرید فرش ماشینی خوب یکبار برای همیشه
•  چسب آهار و اهمیت آن در فرش ماشینی
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  فرش ماشینی خوب از کجا بخرم ؟
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان