سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» جدیدترین مدل فرش 98 پذیرایی

جدیدترین مدل فرش پذیرایی

از نظر ایرانیان ، فرش آرامش و گرما را به فضای خانه منتقل می کند . اصولا بیشتر ایرانی ها از فرش های سنتی برای اتاق پذیرایی استفاده می کنند . فرش های سنتی 1200 شانه ، فرش 1000 شانه و فرش 700 شانه از بهترین های پذیرایی می باشند . ولی استفاده از طرح های سنتی در دکوراسیون های مدرنیته مناسب نیست و هارمونی فضا را به هم می زند .
فروشگاه فرش کاشان در این مقاله ، به مبحث انتخاب بهترین فرش برای پذیرایی می پردازد .
جدیدترین مدل فرش 98 پذیرایی
فرش های جدید به دو قسمت سنتی و مدرن تقسیم می شوند
جدیدترین مدل فرش سنتی :
در محصولات ماشینی سنتی ، هر اندازه شانه و تراکم قالی بالاتر رود ، فرش ، ریز نقش تر ، ریز بافت تر و مناسب تر برای پذیرایی می شود . همانطور که می دانید به تعداد گره های موجود در یک متر از عرض فرش شانه و به تعداد گره های موجود در یک متر از طول قالی ، تراکم گفته می شود . فرش های 1500 شانه ، جدیدترین فرش برای پذیرایی از نظر شانه و تراکم محسوب می شوند که از زیبایی و ظرافت بسیار بالایی برخوردار است و بسان قالی های دستباف در پذیرایی می درخشد .
فرش های 1200 شانه و 1000 شانه نیز مدل جدیدی برای پذیرایی هستند . ولی بسیاری از افراد به دنبال جدیدترین مدل پذیرایی با قیمت مناسب هستند . به این افراد فرش 700 شانه طرح نسترن پیشنهاد می شود که جدیدترین مدل فرش 98 پذیرایی  ا از نظر طرح محسوب می شود و زیبایی بالایی دارد و به دلیل شانه 700 و تراکم 2550 از ضخامت استاندارد برخوردار است و نسبت به محصولات 1500 شانه و 1200 شانه از قیمت مناسبی برخوردار است .
محصولات 1500 شانه و 1200 شانه دارای ضخامت کمتری نسبت به فرش های 700 شانه پذیرایی می باشند .
جدیدترین مدل فرش مدرن و فانتزی :
گبه های ماشینی با طرح های عشایری و سنتی نیز مناسب برای دکوراسیون های سنتی می باشند .
فرش های چرم به عنوان زینت بخش پذیرایی تلقی می شوند و زیبایی پذیرایی را دوچندان می کنند .
مدرنیته شدن پذیرایی ها ، سبب تولید فرش های مدرن پذیرایی شده است . محصولات 1500 شانه ، 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه در طرح های سنتی تولید می شوند . برای پذیرایی های مدرنیته باید به سراغ فرش های ترک پذیرایی ، شنل های زیبا و فرش های طرح آبرنگی رفت . استفاده از این محصولات بسیار زیبا و مدرن با کاناپه و پرده های ساده ، هارمونی بسیار در فضای اتاق به وجود می آورد .
رعایت نکاتی در انتخاب فرش برای پذیرایی
- قالی باید در حدود 40 تا 50 سانتی متر از دیوار فاصله داشته باشد .
- بهتر است در پذیرایی ، دوتا از پایه های مبل روی فرش قرار بگیرد  و دوتا از آن ها در بیرون فرش قرار بگیرد .
- اگر فضای پذیرایی کوچک است بهتر است از فرش های رنگ روشن برای پذیرایی استفاده کنید .
- برای کف پوش ها و پرده های طرح دار ، بهتر است فرش ساده انتخاب شود .
خرید فرش برای پذیرایی با مناسب ترین قیمت
اگر به دنبال جدیدترین و زیباترین فرش برای پذیرایی با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستید پیشنهاد ما به شما کارخانه فرش کاشان می باشد . این کارخانه ، با راه انداز ی وب سایت فرش کاشان ، تمامی مدل ها و طرح های جدید را در معرض نمایش گذاشته است و این محصولات زیبا را با قیمت مناسب و به قیمت تولیدی عرضه می کند . از آنجایی که فرش در پذیرایی ، مورد توجه است بهتر است بدون پرزدهی باشد تا زیبایی و درخشانی آن بیشتر باشد . محصولات آکریلیک هیت ست شده بدون پرزدهی می باشند . فرش برای پذیرایی باید با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده باشد . کارخانه فرش کاشان تمامی محصولات سنتی را با الیاف آکریلیک هیت ست شده و محصولات فانتزی و مدرن را با الیاف پلی استر هیت ست شده تولید می کند . هیت ست شدن الیاف ، سبب از بین رفتن پرزهای آن می شود .
این روزها افراد برای دیدن جدیدترین مدل ها به سراغ اینترنت و دنیای مجازی می روند . دیگر رفتن به کارخانه ها برای دیدن جدیدترین طرح ها منسوخ شده است . بهترین و راحت ترین راه برای باخبر شدن از طرح های جدید فرش ، رفتن به فروشگاه های معتبر آنلاین است . کارخانه ای که جدیدترین طرح ها را ارائه می دهد باید فروشگاه آنلاین داشته باشد تا بتواند این مدل های جدید را روزانه ارائه دهد و مشتریان را از طرح های جدید باخبر کند .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  معیارهای قشنگ ترین فرش ماشینی
•  از بین بردن جای مبلمان و وسایل سنگین از روی فرش
•  راهنمای خرید امن فرش دستباف

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان