تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

قیمت فرش ماشینی 700 شانه 12 متری

قیمت فرش 700 شانه 12 متری

برای دیدن قیمت فرش 700 شانه 12 متری کلیک نمایید .
امرزوه تقاضا برای خرید کف پوش مناسب منازل به سمتی سوق یافته که افراد به دنبال فرش های ماشینی هستند که از لحاظ کیفیت بالاترین رده را به خود اختصاص داده باشد . البته این مطلب در کنار بحث قیمت فرش ماشینی مطرح می باشد که با توجه به شرایط حاکم بر جامعه افراد به دنبال فرش های با کیفیت و نازل ترین قیمت هستند . از این رو بیشترین تقاضا برای خرید فرش از دسته انواع فرش های ماشینی به سمت فرش های 700 شانه سوق یافته است . البته بیان این نکته نیز حائز اهمیت می باشد که فرش های ماشینی 700 شانه 12 متری بیشتر از سایر ابعاد فرش مورد تقاضا برای خرید می باشد از همین رو افراد به دنبال جدید ترین طرح فرش ماشینی 700 شانه با این ابعاد یعنی فرش 12 متری می باشند .

فرش ماشینی 700 شانه 12 متری
به لحاظ بحث کیفیت می توان فرش های 700 شانه را نسبت به کارخانه فرش بافی آن سنجید . برای بررسی یک فرش ماشینی می توان بسته به کارخانه آن و استفاده از متریال به کار رفته در بافت از لحاظ کیفی فرش مورد نظر را بررسی نمود . از این رو برای بررسی یک فرش 700 شانه با کیفیت می توان فروشگاه فرش کاشان را معرفی نمود که در زمینه تولید و عرضه انواع فرش ماشینی توانسته با موفقیت عمل نماید بدین منظور زبانزد عام و خاص گردیده است . فروشگاه فرش کاشان در تولید فرش های ماشینی خود از جمله فرش 700 شانه از بهترین متریال و دستگاه ها استفاده نموده است به طوری که با خرید از این فروشگاه می توانید به یک فرش درجه یک دست یابید . برای بررسی این مطلب می توان نوع جنس الیاف مصرفی در بافت فرش 700 شانه که در فروشگاه فرش کاشان برابر آکریلیک هیت ست شده با ویژگی هایی چون مقاومت بالا در برابر حرارت و گرما ، عدم پرزدهی ، ضد آلرژی بودن و انعطاف پذیری می باشد اشاره داشت که در بحث کیفی فرش تولیدی تاثیر گذار می باشد . از لحاظ نوع دستگاه بافنده فرش نیز می توان به این موضوع اذعان داشت که تمامی دستگاه های این شرکت فرش از به روز ترین فناوری های روز دنیا محصول شرکت وندویل بلژیک می باشد که همین مطلب نیز در بحث کیفی فرش موثر می باشد . استفاده از طیف رنگی متعدد به همراه رنگ های اصلی و واقعی در بافت فرش های ماشینی در این فروشگاه را می توان دلیلی دیگر بر این موضوع دانست . پس با توجه به این مطلب که فرش 700 شانه از لحاظ کیفیت پا به پای فرش های ماشینی دیگر می باشد هیچ شکی نبوده و همین موضوع سبب شده تا تقاضا بر این فرش که از لحاظ کیفی در بالاترین رده و از لحاظ قیمت در پایین ترین قیمت عرضه می شود مورد خریداری قرار بگیرد .
البته بیان این مطلب نیز ضروری می باشد که چرا بیشترین تقاضای فرش 700 شانه در ابعاد فرش 12 متری می باشد ؟
فرش 12 متری به سبب همین ابعادی که دارا می باشد توانسته بهترین انتخاب برای منازل با وسعت بزرگ و کوچک قرار بگیرد به همین سبب تقاضا برای فرش 700 شانه 12 متری بالاتر از فرش 700 شانه در ابعاد کوچک تر می باشد . دلیل این امر را می توان بدین گونه شرح داد . امروزه افراد در پی خرید کف پوش برای منازل به دنبال کف پوش مناسب با نوع چینش و دکوراسیون خود هستند . سبک زندگی مدرن امرزوه سبب شده تا به جای پوشاندن کل فضای منزل با کف پوش مناسب چون فرش های ماشینی تنها قسمت میانی منازل با فرش پوشانده شود به طوری که با پهن نمودن فرش در میان منازل با وسعت کم این نوع محصول با دیوار های منزل فاصله ایی داشته باشد . این مطلب برای منازل با وسعت زیاد نیز اجرا می شود بدین گونه که افراد تنها برای پوشاندن محلی خاص از منزل به دنبال پهن نمودن فرش 12 متری هستند . حال تقاضا برای فرش 700 شانه 12 متری را می توان کیفیت این فرش در کنار قیمت ارزان آن دانست که می توان به جای فرش های 1200 و 1000 و 1500 شانه به انتخاب آن پرداخت .
با توجه به مطالب بیان شده در بالا می توان به اذعان این نکته پرداخت که دلیل اصلی برای تقاضای بالای فرش 700 شانه 12 متری در کنار مباحث بالا قیمت مناسب آن می باشد که سبب می شود تا در ادامه به توضیح آن بپردازیم .

قیمت فرش ماشینی 700 شانه 12 متری
از عواملی که می توان در قیمت یک فرش موثر دانست و آن را به عنوان عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت فرش معرفی کرد می توان به موارد زیر اشاره داشت :
1. تعداد شانه و تراکم فرش : شانه و تراکم فرش که همان گره های عرضی و طولی فرش می باشند علاوه بر بحث ریز بافتی و استقامت در بحث قیمت فرش نیز تاثیر دارند . به طوری که هر چه این تعداد گره های تشکیل دهنده فرش کمتر فرش از قیمت پایین تری برخوردار خواهد بود .
2. نوع جنس الیاف : برای بافت فرش های ماشینی با توجه به کارخانه تولید کننده آن از الیاف مختلفی چون پلی استر ، پلی پروپیلن و آکریلیک استفاده می شود که استفاده از هر یک از این الیاف ها قیمت متفاوتی را برای فرش ایجاد می نماید که الیاف آکریلیک که از درجه یک ترین نوع الیاف فرش می باشد توانسته نسبت به سایر الیاف های مصرفی قیمت بالاتری را داشته باشد .
3. نوع دستگاه بافت فرش : نوع دستگاه بافندگی که در بحث کیفی فرش تاثیر داشته در کنار نوع جنس الیاف از مواردی است که در تعیین قیمت فرش دخیل می باشد . البته نکته ایی که در این جا اذعان آن خالی از لطف نیست را می توان بیان این مطلب دانست که با توجه به این که این دو عامل تعیین قیمت یعنی نوع جنس الیاف و نوع دستگاه بافنده در افزایش قیمت فرش تاثیر دارد اما استفاده از همین موارد در فروشگاه فرش کاشان با قیمتی نازل صورت می گیرد که دلیل این مطلب را می توان فروش بدون واسطه فرش و عرضه مستقیم این دسته از محصولات دانست .
4. تعداد رنگ به کار رفته در فرش : فروشگاه فرش کاشان در راستای جلب رضایت خریداران که هدف اصلی این فروشگاه می باشد سبب شده تا به جهت دسترسی به فرش با کیفیت و ارزان قیمت و در حین آن با زیبایی بالا استفاده از طیف رنگی متعدد در بافت فرش 700 را در نظر گرفته که در قیمت فرش 700 شانه  تاثیر می گذارد . به گونه ایی که افزایش تعداد رنگ سبب افزایش قیمت فرش می شود . اما با توجه به مطلب بالا با همین شرایط می توان فرش با قیمت نازل را از فروشگاه فرش کاشان به دست آورد . این فروشگاه در زمینه بحث زیبایی و بر طرف ساختن این نیاز خریدار در زمینه تولید فرش 700 شانه توانسته به تولید فرش ماشینی 700 شانه در سه دسته بندی فرش 700 شانه 8 رنگ ، فرش 700 شانه 10 رنگ و فرش 700 شانه 12 رنگ اقدام نماید .
5. ابعاد فرش : فرش های ماشینی تولید شده در فروشگاه فرش کاشان یا د ابعاد استاندراد فرش یا در ابعاد سفارشی بافت می شود که با توجه به این موضوع می توان گفت هر چه ابعاد فرش بیشتر فرش از لحاظ قیمت بالاترین قیمت را دارا خواهد بود . به همین سبب می توان بیان داشت که فرش 700 شانه 12 متری از قیمت بالاتری از فرش 700 شانه 9 متری برخوردار است اما باز هم به سبب عرضه مستقیم این محصول در فروشگاه فرش کاشان می توان به فرش 700 شانه 12 متری با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت دست یافت .

خرید فرش 700 شانه 12 متری
فروشگاه فرش کاشان برای خریداران فرش های ماشینی خود چون فرش 700 شانه در ابعاد 12 متری امکان خرید اینترنتی فرش را در کنار خرید حضوری فرش از کارخانه فراهم آورده تا خریدار بتواند به فرش دلخواه خود در طرح های متنوع و جذاب دست یابد . این فروشگاه در این زمینه امکان ارسال رایگان فرش را نیز برای خریداران فراهم آورده تا هزینه پرداختی برای خرید فرش کمترین هزینه برای خریدار باشد به طوری که بتوان به قیمت فرش 700 شانه 12 متری مناسب دست یافت .  

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی