تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

قیمت فرش ماشینی 1000 شانه 6 متری

قیمت فرش 1000 شانه 6 متری

قیمت فرش ماشینی هر ساله بنا به دلایلی با رشد چشم گیری به همراه  بوده است و همین موضوع سبب شده تا خریداران فرش ماشینی در پی خرید فرش در ابتدا از قیمت فرش مورد نظر خود آگاهی به دست آورند و سپس با مقایسه قیمت فرش با دیگر فروشگاه های فرش بهترین انتخاب را برای خرید خود رقم بزنند . یکی از دسته فرش های ماشینی که امروزه به سبب زیبایی که دارا می باشد مورد تقاضای بسیاری از خریداران می باشد فرش 1000 شانه بوده که از لحاظ زیبایی می توان آن را از نوع دستبافت گونه معرفی نمود . به همین سبب افراد در تقاضای این محصول به دنبال فرش 1000 شانه 6 متری می باشند و همین موضوع در آگاهی از قیمت فرش 1000 شانه 6 متری قبل از خرید موثر می باشد .

فرش 1000 شانه 6 متری
فرش ماشینی 1000 شانه که برای ارضای نیاز افراد در تهیه فرش دستبافت تولید شده توانسته جایگاه مطلوبی در میان خریداران بیابد . فرش 1000 شانه که در فروشگاه فرش کاشان به دلیل استقبال افراد از این محصول تولید شده در 4 دسته تولید و وارد بازار فروش می شود :
1. فرش 1000 شانه 8 رنگ
2. فرش 1000 شانه 10 رنگ
3. فرش 1000 شانه 14 رنگ
4. فرش 1000 شانه گل برجسته

فرش 1000 شانه در این فروشگاه در ابعاد استاندارد چون فرش 6 متری ، فرش 9 متری و فرش 12 متری و همچنین فرش در ابعاد سفارشی با توجه به نیاز خریداران بافته و عرضه می شود . اما بیشترین تقاضا در باب فرش های 1000 شانه مربوط به فرش 1000 شانه 6 متری می باشد که در حین اندازه کوچک جلوه و زیبایی بیشتری را نمایان می سازد . دلیل دیگر تقاضای فرش 6 متری را می توان سبک و سیاق زندگی های امروزی دانست که به آپارتمان نشینی روی آورده اند و همین امر در خرید فرش با سایز کوچک بیشتر شده است . دلیل انتخاب فرش 1000 شانه را نیز می توان به علت زیبایی این فرش که به فرش دستبافت گونه همانند می باشد دانست . حال با توجه به این مطلب می توان برای مشخص نمودن قیمت فرش 1000 شانه 6 متری به بررسی عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت اشاره داشت که ما در ادامه مقاله به توضیح آن می پردازیم .

قیمت فرش 1000 شانه 6 متری
از اولین عامل در مشخص نمودن قیمت یک فرش می توان به تعداد گره های تشکیل دهنده فرش اشاره نمود که در عرض و طول فرش قرار می گیرند و معرف تعداد شانه و تراکم فرش هستند . و هر چه این تعداد گره ها بیشتر در نتیجه فرش از لحاظ قیمت بالاتر خواهد بود . به طوری که می توان این گونه اذعان داشت که فرش 1000 شانه که با تراکم 3000 بافته می شود نسبت به فرش 700 شانه تراکم 2550 قیمت بالاتری را خواهد داشت .
دومین مبحث در تعیین قیمت فرش را می توان به ابعاد فرش مربوط دانست به طوری که هر چه ابعاد فرش بیشتر در نتیجه الیاف به کار رفته در بافت بیشتر مصرف می شود و همین موضوع در افزایش قیمت فرش تاثیر می گذارد . به طوری که می توان گفت یک فرش 6 متری با تعداد شانه و تراکم یکسان با فرش 9 متری قیمت کمتری را برخوردار خواهد بود پس با توجه به این مطلب می توان گفت فرش 1000 شانه 6 متری نسبت به فرش 1000 شانه 9 متری قیمت کمتری را دارا می باشد .
سومین عامل را می توان در تعیین قیمت فرش نوع جنس الیاف دانست که بهترین نوع الیاف در بافت فرش که علاوه بر کیفیت فرش در قیمت بالای آن تاثیر دارد الیاف آکریلیک هیت ست شده می باشد . دلیل این قیمت بالای محصول را می توان به خاطر این نوع الیاف وارداتی دانست .
عامل تاثیر گذار دیگر بر قیمت فرش را می توان طیف رنگی به کار رفته در بافت فرش دانست به طوری که هر چه تعداد رنگ به کار رفته در فرش بیشتر قیمت آن بیشتر خواهد بود البته زیبایی این نوع فرش نیز بیشتر خواهد بود .
عامل دیگری را که در قیمت فرش تاثیر دارد را می توان تکنیک گل برجسته فرش معرفی نمود که سبب می شود تا با استفاده از آن فرش حاصله از قیمت بیشتری برخوردار باشد .
با توجه به این المان های بیان شده می توان برای تعیین قیمت فرش 1000 شانه 6 متری اطلاعاتی به دست آورد و این نتیجه گرفته می شود که این فرش نسبت به فرش های با تعداد شانه و تراکم پایین قیمت بیشتر و از فرش های با تعداد شانه و تراکم بالا قیمتی کمتری را برخوردار است .

خرید فرش 1000 شانه 6 متری
اگر با توجه به مطالب بالا شما از خریداران فرش 1000 شانه هستید می توانید برای خرید فرش 1000 شانه 6 متری ارزان قیمت از فروشگاه فرش کاشان اقدام به خرید نمایید . این فروشگاه با تولید این فرش در بالاترین کیفیت به سبب عرضه مستقیم و بدون واسطه فرش ، محصولات خود را به قیمت درب کارخانه به خریداران عرضه می نماید و این مطلب خود دلیلی است بر ارزان تر بودن فرش 1000 شانه 6 متری در متنوع ترین طرح و رنگ در این فروشگاه . انجام خرید فرش در این فروشگاه به صورت حضوری و آنلاین برای خریداران در نظر گرفته شده که در این روش ها امکان خرید برای همه افراد از سراسر کشور را ایحاد کرده است .     

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی