تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش سفارشی

تابلو فرش سفارشی

امروزه افراد به جهت دیزاین دکوراسیون منازل خود به خرید لوکس ترین وسایل تزیینی پرداخته اند . تابلو فرشهای ماشینی از جمله این وسایل است که با بهترین کیفیت بافتی و تصویری تولید می شود و بهترین جلوه را در منازل ایجاد می نماید .
با گسترش یافتن صنعت فرش بافی و تولید محصولاتی با شانه و تراکم بالا ، تابلو فرش های ماشینی نیز در انواع شانه و تراکم ها تولید می شود که به لحاظ ویژگی و قیمت متفاوت است . تابلو فرش های ماشینی که در انواع مختلف طرح ها شامل تابلو فرش منظره و طبیعت ، تابلو فرش کلاسیک ، تابلو فرش مینیاتور و تابلو فرش گل و گلدان و تابلو فرش میوه و ... تولید و روانه بازار می شوند .
این محصولات متنوع همگی با کیفیت بالا و درجه یک تولید شده است که در تولید آن ها از بهترین مواد خام استفاده شده است . الیاف بافت آکریلیک هیت ست شده به علت ضخامت بسیار نازکی که دارد ، موجب ریز بافتی طرح تابلو فرش و وضوح بالای تصویری آن می شود . تابلو فرش های ماشینی به دو صورت چاپی و بافت در کارخانه های فرش بافی کاشان تولید می شوند که هر یک آن ها از ویژگی های خاص خود برخوردار است .

تابلو فرش سفارشی بافت
این مدل تابلو فرش های ماشینی با استفاده از بهترین الیاف بافت که مقاومت و دوام بالایی هم برخوردار است ، تولید می شود . تابلو فرش های بافت در انواع تراکم های 1200 شانه ، 1000 و 700 شانه تولید می گردند . افزایش گره های در یک متر مربع ، افزایش الیاف مصرفی و به تبع از آن افزایش قیمت تابلو فرش بافت را به دنبال دارد . بافت گره های زیاد در یک متر از تراکم عرضی و طولی ، منجر به افزایش زیبایی و ظرافت بافت تابلو فرش ماشینی بافت می شود .

انواع تابلو فرش بافت
تابلو فرش ماشینی 700 شانه بافت
تابلو فرش 700 شانه با استفاده از تعداد گره های 700 و 2550 در یک متر مربع از فرش است . ابعاد تابلو فرش 700 شانه بافت  70*50 می باشد .
تابلو فرش ماشینی 1000 شانه بافت
تابلو فرش 1000 شانه بافت با استفاده از تعداد گره های هزار و سه هزار در یک متر مربع تولید شده است که به جهت بافت این تعداد گره ، تابلو فرش از زیبایی و ظرافت بسیار خوبی برخوردار شده است .
تابلو فرش ماشینی 1200 شانه بافت
تابلو فرش های ماشینی جدید در تعداد گره های 1200 و 3600 گره در یک متر از راستای عرضی و طولی بافته می شوند که این تعداد تاثیر بسیار زیادی در ظرافت و زیبایی و استحکام تابلو فرش دارد . تابلو فرش های ماشینی 1200 شانه به علت ریزبافتی شباهت بسیار زیادی به تابلو فرش دستبافت دارند که به عنوان تابلو فرش دستبافگونه معرفی می شوند .

تابلو فرش سفارشی چاپ
تابلو فرش ماشینی چاپی نوعی از فرش چاپی است که از زیبایی و کیفیت تصویری بسیار خوبی در نمایش رنگ های واقعی برخوردار است . تولید تابلو فرش های ماشینی چاپی به صورت بسیار راحت تر و سریع تر از انواع دیگر تابلو  فرش ماشینی انجام می شود زیرا تولید تصویر آن به صورت چاپی انجام می شود .
تابلو فرش های چاپی به این صورت تولید می گردند که تولید کنندگان از قبل رول های خام سفید رنگی را در شانه و تراکم بالایی تولید می کنند که این رول ها ساده و بدون طرح می باشد و سپس تصویر مورد نظر را با استفاده از دستگاه بافنده سابلیمیشن که نوعی دستگاه چاپ تصویر ارزان است و فرآیند گرمادهی و تثبیت رنگ با استفاده از جوهرهای مخصوص در آن به کار گرفته شده است ، روی رول های سفید چاپ می شود و به اندازه تصویر با استفاده از تیغه های برش ، از رول جدا شده و در مرحله تکمیل و آهار ریشه بافی می گردد تا مستحکم شود .
تابلو فرش های ماشینی چاپی به لحاظ زیبایی و تصویری از کیفیت بهتری برخوردار است زیرا تولید آن با استفاده از تعداد رنگ بندی نامحدودی صورت می پذیرد . تابلو فرش چاپی با استفاده از تعداد گره های 1200 و 3600 تولید می شود .

انواع تابلو فرش های چاپی
تابلو فرش چاپی طرح آیات
تابلو فرش چاپی طرح منظره و طبیعت
تابلو فرش چاپی طرح گل و گلدان
تابلو فرش ماشینی چاپی طرح حیوانات
تابلو فرش چاپی  مینیاتوری
تابلو فرش چاپی کلاسیک و فرانسوی

تابلو فرش ماشینی سفارشی
امروزه بسیاری از افراد تمایل دارند عکس یا تصویر مورد نظر خود را به تابلو فرش تبدیل کنند. در تابلو فرش ماشینی شامل نوع بافت و کلاریس نیز طرح های سفارشی مشتریان تولید می شود . تابلو فرش کلاریس که گاهی افراد آن را با نامهای دیجیتال و یا چاپی نیز می شناسند یکی از پرطرفدارترین محصولات در تابلو فرش ماشینی سفارشی محسوب می شود .
تبدیل عکس به تابلو فرش با استفاده از بهترین دستگاه ها و مواد اولیه مرغوب صورت می گیرد و دارای قیمت مناسب می باشد. از جمله ابعاد استاندارد در تولید تابلو فرش سفارشی عبارت است از ؛ 50 * 70 ، 50 * 100 ، 70 * 100 و غیره .
خریداران می توانند برای تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی از جمله نوع بافت و کلاریس از طریق تولیدکنندگان شهر کاشان اقدام نمایند .
برای تهیه تابلو فرش چاپی سفارشی می توانید به وب سایت فرش کاشان مراجعه کرده و پس از ثبت سفارش خود در اسرع زمان تابلو فرش سفارشی خود را با ارسال رایگان و ضمانت نامه معتبر تحویل بگیرید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی