سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» تابلو فرش سفارشی

تابلو فرش سفارشی

امروزه افراد به جهت دیزاین دکوراسیون منازل خود به خرید لوکس ترین وسایل تزیینی پرداخته اند . تابلو فرشهای ماشینی از جمله این وسایل است که با بهترین کیفیت بافتی و تصویری تولید می شود و بهترین جلوه را در منازل ایجاد می نماید .
با گسترش یافتن صنعت فرش بافی و تولید محصولاتی با شانه و تراکم بالا ، تابلو فرش های ماشینی نیز در انواع شانه و تراکم ها تولید می شود که به لحاظ ویژگی و قیمت متفاوت است . تابلو فرش های ماشینی که در انواع مختلف طرح ها شامل تابلو فرش منظره و طبیعت ، تابلو فرش کلاسیک ، تابلو فرش مینیاتور و تابلو فرش گل و گلدان و تابلو فرش میوه و ... تولید و روانه بازار می شوند .
این محصولات متنوع همگی با کیفیت بالا و درجه یک تولید شده است که در تولید آن ها از بهترین مواد خام استفاده شده است . الیاف بافت آکریلیک هیت ست شده به علت ضخامت بسیار نازکی که دارد ، موجب ریز بافتی طرح تابلو فرش و وضوح بالای تصویری آن می شود . تابلو فرش های ماشینی به دو صورت چاپی و بافت در کارخانه های فرش بافی کاشان تولید می شوند که هر یک آن ها از ویژگی های خاص خود برخوردار است .

تابلو فرش سفارشی بافت
این مدل تابلو فرش های ماشینی با استفاده از بهترین الیاف بافت که مقاومت و دوام بالایی هم برخوردار است ، تولید می شود . تابلو فرش های بافت در انواع تراکم های 1200 شانه ، 1000 و 700 شانه تولید می گردند . افزایش گره های در یک متر مربع ، افزایش الیاف مصرفی و به تبع از آن افزایش قیمت تابلو فرش بافت را به دنبال دارد . بافت گره های زیاد در یک متر از تراکم عرضی و طولی ، منجر به افزایش زیبایی و ظرافت بافت تابلو فرش ماشینی بافت می شود .

انواع تابلو فرش بافت
تابلو فرش ماشینی 700 شانه بافت
تابلو فرش 700 شانه با استفاده از تعداد گره های 700 و 2550 در یک متر مربع از فرش است . ابعاد تابلو فرش 700 شانه بافت  70*50 می باشد .
تابلو فرش ماشینی 1000 شانه بافت
تابلو فرش 1000 شانه بافت با استفاده از تعداد گره های هزار و سه هزار در یک متر مربع تولید شده است که به جهت بافت این تعداد گره ، تابلو فرش از زیبایی و ظرافت بسیار خوبی برخوردار شده است .
تابلو فرش ماشینی 1200 شانه بافت
تابلو فرش های ماشینی جدید در تعداد گره های 1200 و 3600 گره در یک متر از راستای عرضی و طولی بافته می شوند که این تعداد تاثیر بسیار زیادی در ظرافت و زیبایی و استحکام تابلو فرش دارد . تابلو فرش های ماشینی 1200 شانه به علت ریزبافتی شباهت بسیار زیادی به تابلو فرش دستبافت دارند که به عنوان تابلو فرش دستبافگونه معرفی می شوند .

تابلو فرش سفارشی چاپ
تابلو فرش ماشینی چاپی نوعی از فرش چاپی است که از زیبایی و کیفیت تصویری بسیار خوبی در نمایش رنگ های واقعی برخوردار است . تولید تابلو فرش های ماشینی چاپی به صورت بسیار راحت تر و سریع تر از انواع دیگر تابلو  فرش ماشینی انجام می شود زیرا تولید تصویر آن به صورت چاپی انجام می شود .
تابلو فرش های چاپی به این صورت تولید می گردند که تولید کنندگان از قبل رول های خام سفید رنگی را در شانه و تراکم بالایی تولید می کنند که این رول ها ساده و بدون طرح می باشد و سپس تصویر مورد نظر را با استفاده از دستگاه بافنده سابلیمیشن که نوعی دستگاه چاپ تصویر ارزان است و فرآیند گرمادهی و تثبیت رنگ با استفاده از جوهرهای مخصوص در آن به کار گرفته شده است ، روی رول های سفید چاپ می شود و به اندازه تصویر با استفاده از تیغه های برش ، از رول جدا شده و در مرحله تکمیل و آهار ریشه بافی می گردد تا مستحکم شود .
تابلو فرش های ماشینی چاپی به لحاظ زیبایی و تصویری از کیفیت بهتری برخوردار است زیرا تولید آن با استفاده از تعداد رنگ بندی نامحدودی صورت می پذیرد . تابلو فرش چاپی با استفاده از تعداد گره های 1200 و 3600 تولید می شود .

انواع تابلو فرش های چاپی
تابلو فرش چاپی طرح آیات
تابلو فرش چاپی طرح منظره و طبیعت
تابلو فرش چاپی طرح گل و گلدان
تابلو فرش ماشینی چاپی طرح حیوانات
تابلو فرش چاپی  مینیاتوری
تابلو فرش چاپی کلاسیک و فرانسوی

تابلو فرش ماشینی سفارشی
امروزه بسیاری از افراد تمایل دارند عکس یا تصویر مورد نظر خود را به تابلو فرش تبدیل کنند. در تابلو فرش ماشینی شامل نوع بافت و کلاریس نیز طرح های سفارشی مشتریان تولید می شود . تابلو فرش کلاریس که گاهی افراد آن را با نامهای دیجیتال و یا چاپی نیز می شناسند یکی از پرطرفدارترین محصولات در تابلو فرش ماشینی سفارشی محسوب می شود .
تبدیل عکس به تابلو فرش با استفاده از بهترین دستگاه ها و مواد اولیه مرغوب صورت می گیرد و دارای قیمت مناسب می باشد. از جمله ابعاد استاندارد در تولید تابلو فرش سفارشی عبارت است از ؛ 50 * 70 ، 50 * 100 ، 70 * 100 و غیره .
خریداران می توانند برای تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی از جمله نوع بافت و کلاریس از طریق تولیدکنندگان شهر کاشان اقدام نمایند .
برای تهیه تابلو فرش چاپی سفارشی می توانید به وب سایت فرش کاشان مراجعه کرده و پس از ثبت سفارش خود در اسرع زمان تابلو فرش سفارشی خود را با ارسال رایگان و ضمانت نامه معتبر تحویل بگیرید .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  آنچه باید در مورد خرید اینترنتی فرش ترک بدانید !
•  مشخصات یک فرش ماشینی خوب
•  فرش ماشینی اصیل تبریز چه نوع فرشی است ؟
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان