تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش جدید سال 98

فرش جدید 98

فروشگاه فرش کاشان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان فرش در شهر فرش کاشان می باشد که در کنار تولید محصولات خود به عرضه مستقیم آن ها نیز می پردازد . این فروشگاه توانسته در میان رقبای خود به جایگاه مطلوبی نزد خریداران برسد به طوری که افراد برای خریدن فرش ماشینی زیبا و فرش جدید سال 98 به این فروشگاه مراجعه می نمایند . دلیل این امر را می توان ارائه محصولات جدید و به روز در این فروشگاه مطابق با مد و فشن روز دانست . این فروشگاه با توجه به خواسته و نیاز خریداران استفاده از طرح های جدیدی برای تولید فرش سال 98 را در شاخه بندی های مختلف فرش ماشینی چون فرش 700 شانه گرفته تا فرش 1500 شانه و فرش های مدرن و فانتزی به کار می برد تا هر خریدار با هر توان مالی بتواند به طرح جدید فرش سال 98 دست یابد .

فرش جدید سال 98
در ابتدا بیان این نکته ضروری می باشد که کارخانجات فرش بافی در تولید محصولات خود به ارائه دو نوع محصول می پردازند . دسته اول را می توان طرح فرش ماشینی دانست که به صورت اشتراکی در میان بافندگان رواج داشته و تولید می شود و دسته دیگر را می توان طرح های اختصاصی دانست که تنها مختص یک تولید کننده می باشد و این موضوع در ارائه فرش ماشینی جدید نیز می تواند تاثیر داشته و برخی از افراد بتوانند به فرش طرح خاص که به مدل فرش جدید 98 شناخته می شود دست یابند . کارخانه فرش کاشان که از بزرگ ترین تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش ماشینی می باشد با دارا بودن زیر مجموعه های مختلف این فروشگاه توانسته در این زمینه نیز با موفقیت عمل نماید . به طوری که خریدارنی که به دنبال جدید ترین فرش سال 98 هستند می توانند به این فروشگاه یا همان کارخانه فرش رجوع کرده و اقدام به خرید نمایند . این فروشگاه در کنار به کار گیری از طرح های جدید که توسط طراحان زبده و توانمند طراحی می شود از جدیدترین رنگ فرش سال 98 نیز در بافت محصولات خود استفاده می نماید . این فروشگاه با توجه به کار گیری این دسته از طرح و رنگ توانسته از لحاظ سلیقه  پاسخ گوی تمامی علایق باشد . در کنار مبحث رنگ و طرح فرش می توان مباحثی دیگر چون استفاده از تکنیک گل برجسته و تولید فرش در تعداد شانه و تراکم بالا را در این فروشگاه از جدیدترین اعمال برای تولید فرش در نظر گرفت به طوری که می توان به فرش طرح جدید 98 به صورت فرش های همانند دستبافت به دلیل استفاده از تعداد شانه و تراکم بالا و فرش گل برجسته به سبب استفاده از فرآیند گل برجسته نمودن دست یافت .
حتی می توان به این موضوع نیز اشاره داشت که استفاده از طرح های جدید در بافت محصولات فروشگاه فرش کاشان برای سال 98 با ترکیب و تلفیق طرح های سنتی و مدرن صورت می گیرد که در حین حفظ اصالت و ایرانی بودن رگه های مدرنیته نیز در فرش پدیدار باشد و زیبایی محصول را دو چندان نماید و علاوه بر بحث زیبایی به بحث رفع نیاز خریدار پاسخ گو باشد .
موضوعی را که می توان در کنار مبحث طرح فرش یا طرح فرش سال به آن اشاره نمود بحث کیفی فرش ماشینی می باشد که در فروشگاه فرش کاشان با بالاترین درجه کیفی ارائه می شود . این فروشگاه در کنار مقوله طرح و رنگ فرش در سال جدید به مقوله کیفیت که از همان ابتدا به آن توجه کرده ، اهمیت می دهد تا در حین حفظ زیبایی و به کار گیری جدیدترین طرح فرش سال 98 یک محصول با کیفیت به خریدار عرضه شود . در این باب می توان به نوع جنس الیاف به کار رفته در فرش در کنار تکنولوژی به روز فرش اشاره داشت که بر روی بحث کیفی فرش رابطه مستقیم را دارا می باشد . استفاده از بهترین نوع الیاف چون آکریلیک هیت ست شده در کنار استفاده از فناوری های روز دنیا جهت تولید فرش را که از محصولات شرکت وندویل بلژیک می باشد را می توان از عوامل این فروشگاه بر روی کیفیت فرش دانست .
با توجه به آن چه در بالا بیان شد اگر شما از آن دسته خریدارانی هستید که در کنار مبحث طرح فرش جدید سال 98 به دنبال بحث کیفیت نیز می باشید انتخاب فروشگاه فرش کاشان بهترین انتخاب خواهد بود . به طوری که دسترسی به جدیدترین مدل فرش 98 پذیرایی را برای شما به ارمغان آورده است .  در کنار این مباحث می توان به قیمت فرش نیز در این فروشگاه اشاره داشت که به سبب عرضه مستقیم فرش در این فروشگاه با نازل ترین قیمت به خریدار عرضه می شود .

جدید ترین طرح فرش سال 98
از محصولات جدید ارائه شده در فروشگاه فرش کاشان در سال 98 را می توان معرفی فرش های طرح جدید زیر در شاخه بندی فرش های ماشینی سنتی دانست :
1. فرش 700 شانه طرح نسترن
2. فرش ماشینی 1500 شانه طرح راحیل
3. فرش ماشینی 1200 شانه طرح هالیدی
4. فرش ماشینی 1000 شانه طرح خشتی رویا
 
خرید فرش سال 98
اگر به دنبال مدل فرش جدید سال 98 برای آراستن منزل در کنار بحث پوشانندگی هستید می توانید خرید از فروشگاه فرش کاشان را انجام دهید . این فروشگاه در زمینه خرید فرش های جدید محصولات خود را با اتیکت جدید ارائه می دهد تا کسانی که برای خرید فرش به صورت آنلاین به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان رجوع می کنند از جدیدترین طرح فرش در این فروشگاه آگاهی به دست آورند . البته این موضوع می تواند برای خریداران فیزیکی نیز اهمیت داشته باشد به طوری که می توانند با بازدید از فروشگاه آنلاین طرح ها را دیدن کرده و بعد به صورت فیزیکی اقدام به خرید نمایند . پس با توجه به این مطلب می توان به این موضوع اشاره داشت که خرید فرش جدید 98 در فروشگاه فرش کاشان هم به صورت آنلاین و هم به فیزیکی برای خریداران مهیا شده است . در بحث دیگر نیز می توان به این مطلب اشاره داشت که فروشگاه فرش کاشان ارائه ضمانت ده ساله فرش به صورت کتبی را نیز برای خریداران مهیا نموده که این ضمانت خود نشان از کیفیت بالای فرش های ماشینی در این فروشگاه می باشد . از امکاناتی که در کنار بحث ضمانت برای خریدار در نظر گرفته شده می توان ارسال رایگان فرش را بیان نمود که در کنار خرید فرش به قیمت درب کارخانه کمک به پرداخت کمترین بها برای خرید فرش خواهد شد . مطلبی را که در زمینه ارائه فرش به قیمت درب کارخانه می توان بیان نمود نبود واسطه و دلالان می باشد که این فروشگاه جهت جلب رضایت خریدار به آن فائق آمده است تا فرش به قیمت تولیدی را عرضه نماید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی