تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فاکتورهای اثرگذار بر قیمت فرش 1500 شانه کاشان

نام نویسنده: مهدیه زارع
فاکتورهای اثرگذار بر قیمت فرش 1500 شانه کاشان

فرش ماشینی 1500 شانه چیست؟
عوامل تاثیر گذار بر قیمت فرش 1500 شانه گل برجسته
قبل از خرید فرش 1500 شانه گل برجسته به این نکات دقت کنید!
بررسی کلی قیمت فرش 1500 شانه
خرید فرش 1500 شانه به قیمت درب کارخانه

امروزه پیشرفت صنعت و تکنولوژی در تولید تمامی وسایل تاثیر داشته و فرش های ماشینی را نیز نتحت تاثیر قرار داده است. این پیشرفت صنعت و تکنولوژی روز دنیا سبب شده تا تولیدات فرش ماشینی به صورتی انجام پذیرد که فرش های ماشینی همانند فرش های دستباف شوند. این روز ها به دلیل قیمت های زیادی که فرش های دستباف دارند، مردم تمایل به خرید فرش های ماشینی پیدا کرده اند که بهترین جایگزین به جای بافته های دستباف، فرش های ماشینی تراکم بالا هستند که این بافته ها به دلیل متریال مصرفی و سبک بافت خاصی که دارند از قیمت های بالاتری نیز بر خوردار هستند که در ادامه ما به فاکتورهای اثرگذار بر قیمت فرش 1500 شانه کاشان پرداخته ایم؛ پس با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

 

فرش ماشینی 1500 شانه چیست؟

فرش های ماشینی در ابتدا در تعداد با شانه و تراکم پایین بافته می شده اند و در اختیار خریداران قرار می گرفتند اما با پیشرفت علم و فناوری تولید فرش های ماشینی در تعداد شانه و تراکم بالا صورت گرفت تا افرادی که به دنبال زیبایی فرش هستند، بتوانند فرش های زیبا مانند دستباف را خریداری کنند. حتی تولید این دسته از محصولات که با تعداد 1500 گره در عرض و تعداد 4500 گره در طول بافته می شود و به عنوان فرش 1500 شانه تراکم 4500 معرفی می شوند می تواند انتخابی مناسب به جای فرش های دستباف که از قیمت بالایی برخوردار هستند باشد.

فرش 1500 شانه کاشان که خود نوعی فرش دستباف گونه محسوب می شود توانسته در بین خریداران به جایگاه مطلوبی برسد به طوری که مردم به جای خرید فرش دستباف به سمت خرید فرش 1500 شانه روی آورده اند. این فرش با این تعداد شانه سبب شده تا فرش ماشینی از لحاظ ریز بافتی و ظرافت در حد بالایی قرار بگیرد و همین موضوع را می توان دلیلی بر شباهت بی اندازه این فرش به فرش های دستباف دانست.

تراکم این فرش که برابر 4500 است از لحاظ استقامت فرش را تحت تاثیر قرار می دهد و موضوع دیگری بر روی انتخاب فرش 1500 شانه کاشان و زیبایی این محصول تاثیر دارد تعداد رنگ به کار رفته در فرش است که در زیبایی و خاص تر کردن فرش تاثیر گذار است. فروشگاه فرش کاشان که یکی از تولید کننده و عرضه کنندگان انواع فرش ماشینی در شهر فرش کاشان است که در این زمینه از بالاترین طیف رنگی یعنی تعداد 8 رنگ لوکس و خاص در بافت فرش 1500 شانه استفاده می کند.

این فروشگاه در کنار بحث زیبایی که امروزه بسیار به آن توجه می کنند به مقوله کیفیت فرش نیز توجه دارد و در تولید فرش 1500 شانه از بالاترین کیفیت برای تولید استفاده می نماید. بررسی این موضوع را می توان به خصوصیات این فرش یعنی نوع جنس الیاف مصرفی و دستگاه بافنده فرش اشاره کرد که در فروشگاه فرش کاشان در زمینه تولید فرش 1500 شانه از بهترین و مرغوب ترین نوع الیاف یعنی آکریلیک هیت ست شده و دستگاه های hcp محصول شرکت وندویل بلژیک استفاده می نماید که از لحاظ کیفی فرش را در بالاترین رده بندی به عنوان فرش درجه یک معرفی می نماید که در ادامه به عوامل مؤثر بر بالا رفتن قیمت فرش های 1500 شانه می پردازیم.

 

عوامل تاثیر گذار بر قیمت فرش 1500 شانه گل برجسته

در مورد بحث قیمت فرش 1500 شانه همان طور که می‌دانید این بافته ماشینی خاص و درجه یک جزء گران‌ترین فرش های ماشینی به دلیل داشتن بافتی ظریف و خاص است که عوامل بسیاری باعث شده اند تا قیمت فرش ۱۵۰۰ شانه کاشان از دیگر بافته های ماشینی گران‌تر باشد، چرا که برای بافت فرش 1500 از متریال مصرفی بیشتر و همچنین به دلیل بافتی خاصی که دارند، گران‌تر از فرش های ماشینی تراکم پایین هستند.

  • یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته که باعث شده است تا قیمت فرش 1500 شانه تراکم 4500 از دیگر بافته ها گران‌تر باشد، بافته شدن این بافته ها به صورت گل برجسته است. فرش های 1500 شانه به دلیل ضخامت کمی که دارند تنها به صورت گل برجسته به تولید می رسند که این بافت برجسته نیازمند استفاده از نوع نخ خاصی به نام نخ هایبالک است و به دلیل اینکه از نخ هایبالک در بافت گل برجسته استفاده می شود، هر گروه تولیدی نیاز به افراد متخصص و مجرب دارد تا با استفاده از روش ها و متد های خاص، بافت این فرش 1500 را به صورت گل برجسته در بیاورند.
  • جنس نخ تار و پود بافته شده در فرش های ماشینی نیز بر روی قیمت تمامی بافته های ساده و برجسته تاثیر می‌گذارد؛ چرا که بهترین نوع نخی که در بافت فرش های ماشینی درجه یک کاشان به کار می رود، نخ آکریلیک هیت ست شده است. نخ های آکریلیک به نخ پشم طبیعی بسیار شبیه بوده و همچنین فرش های 1500 شانه گل برجسته آکریلیک گران‌تر از فرش های بافته شده با نخ های ویکرون، پلی اوژن و یا پلی پروپیلن نیز هستند.
  • بعد از اینکه جنس نخ بافته شده بر کیفیت و قیمت فرش های ماشینی تاثیر زیادی می گذارند، باید به این مورد نیز توجه کنید که نوع دستگاه بافت نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت فرش ماشینی 1500، نوع دستگاه بافنده‌ی فرش 1500 شانه است؛ چرا که این طرح های فرش ریز بافت باید با دستگاه‌های پیشرفته ماشینی تولید شوند تا به فرش های دستباف نیز شبیه شوند. نوع دستگاه بافت فرش های 1500، HCIX2 است که خود این دستگاه گران‌قیمت بوده و با توجه به نخ های ظریف، باید از نخ های وارداتی با نمره نخ های 55 و 60 استفاده نمود که این عوامل باعث افزایش قیمت فرش 1500 شانه گل برجسته می شود.
  • ابعاد بافته ها نیز بر روی قیمت فرش های ماشینی تاثیر می گذارند، به طوری که قیمت فرش 1500 شانه 12 متری گران‌تر از دیگر ابعاد کوچک‌تر فرش 1500 شانه 9 متری و سایز 6 متری آن بوده است که این بافته های 12 متری به دلیل متراژ زیاد و متریال مصرفی بالایی که دارند جزء گران‌ترین فرش های ماشینی محسوب می شوند و هر چه این ابعاد و متراژ کاهش پیدا کند، قیمت آن نیز کمتر خواهد شد.
  • فرش 1500 شانه قیمت بالاتری نسبت به دیگر بافته های ماشینی تراکم پایین دارد و بسیار به فرش های دستباف نیز شبیه هستند. پس اگر طرفدار داشتن فرش های دستباف هستید و بودجه لازم را برای خرید بافته های سنتی و کلاسیک ندارید به آسانی می توانید فرش سنتی ماشینی و یا فرش سنتی کلاسیک 1500 شانه را خریداری کنید و آنها را جایگزین بافته های دستباف گران‌قیمت قرار دهید.

 

قبل از خرید فرش 1500 شانه گل برجسته به این نکات دقت کنید!

شما حتی اگر گران‌ترین و بهترین فرش 1500 شانه را از برند های مطرح هم خریداری کنید، باید توجه داشته باشید با توجه به قیمت های گرانی که این بافته های جدید دارند تنها برای سالن های پذیرایی لوکس و خاص و کم رفت و آمد مناسب هستند و انتخاب فرش 1500 شانه برای اتاق خواب و یا آشپزخانه هرگز انتخاب صحیحی نیست. با توجه به ضخامت کمی که فرش 1500 دارد، اگر از این قالی ماشینی جدید در منازل شلوغ و پر رفت و آمد خود استفاده کنید بعد از مدتی این بافته شکل و ظاهر خود را از دست خواهد داد و دیگر کیفیت و زیبایی طرح زمینه روز اول خود را نخواهد داشت، پس قبل از خرید فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته به ویژگی های خاص این فرش ظریف ریز بافت توجه داشته باشید!

چیزی که در فرش های ماشینی از اهمیت بالایی بر خوردار است، تنوع بالای سبک و طرح فرش های 1500 شانه است؛ چرا که شما انواع فرش 1500 شانه کاشان با سبک های کلاسیک و مدرن مناسب تمامی منازل و سلیقه ها به تولید می رسند. اگر که به دنبال خرید فرش زیبا برای پذیرایی های لوکس و مجلل خود هستید، از خرید این فرش ریز بافت خاص هرگز غافل نشوید و توجه کنید که فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته به دلیل داشتن قسمت های فرو رفته به مراقبت زیادی نیز احتیاج دارد!

 

بررسی کلی قیمت فرش 1500 شانه

همان گونه که در تعیین قیمت یک فرش از عوامل مؤثر در تولید که بر قیمت فرش تاثیر دارد مورد بررسی قرار می گیرد برای مشخص نمودن قیمت فرش 1500 شانه نیز این عوامل را مورد بررسی قرار می دهند که ما برای مشخص نمودن قیمت این محصول به بررسی کلی قیمت فرش ۱۵۰۰ شانه برای جمع کردن این مطلب می پردازیم.

  • اولین نکته در تعیین قیمت یک فرش را می توان تعداد شانه و تراکم فرش که تعداد گره های تشکیل دهنده فرش است را معرفی کرد که هر چه تعداد شانه و تراکم فرش بیشتر باشد قیمت فرش نیز بالاتر خواهد بود.
  • دومین مبحث را می توان نوع جنس الیاف به کار رفته در بافت معرفی نمود به طوری که بسته به کارخانه فرش بافی استفاده از نوع الیاف متفاوت است. که فروشگاه فرش کاشان در این زمینه از الیاف آکریلیک که یک الیاف وارداتی بوده و از درجه کیفی بالایی برخوردار است در تولید محصولات خود استفاده می نماید که همین موضوع را می توان دلیلی بر افزایش قیمت فرش 1500 شانه بیان نمود.
  • تعداد رنگ به کار رفته در بافت فرش نیز از عوامل مؤثر دیگر در مشخص نمودن قیمت فرش است؛ به طوری که هر چه طیف رنگی به کار رفته بیشتر قیمت فرش نیز بالاتر می رود که فرش 1500 شانه کاشان تنها با 8 رنگ به تولید می رسد.
  • ابعاد فرش نیز از عواملی است که به طور مستقیم می توان تاثیر آن را مشخص نمود به گونه ای که فرش در ابعاد کوچکتر از الیاف مصرفی کمتری استفاده می نمایند در نتیجه قیمت کمتری را نسبت به فرش های ماشینی سایز بزرگ دارا خواهد بود و با توجه به مطالب بیان شده می توان اذعان داشت فرش ماشینی 1500 شانه از لحاظ قیمت نسبت به فرش های دیگر که در تعداد شانه و تراکم پایین بافته می شوند قیمت بالاتری را دارا است؛ اما نسبت به فرش دستباف قیمت کمتری دارند. از لحاظ ابعاد نیز می توان گفت فرش 1500 شانه 6 متری نسبت به فرش 1500 شانه 9 متری و 12 متری قیمت کمتری را داراست.

 

خرید فرش 1500 شانه به قیمت درب کارخانه

شما می توانید به آسانی خرید فرش ماشینی 1500 شانه به قیمت درب کارخانه را با حذف واسطه ها انجام دهید! کارخانه فرش کاشان از بزرگترین تولید کنندگان خبره در تولید انواع فرش های ماشینی درجه یک و با کیفیت است که در زمینه تولید فرش 1500 شانه تراکم 4500 دارای سابقه ای بی نظیر در زمینه فروش اینترنتی و حضوری است که به دلیل قیمت های بالایی که این فرش های تراکم بالا ماشینی دارند، تمامی واسطه ها را حذف نموده و تمامی فرش های ماشینی لوکس و خاص را با قیمتی ارزان‌تر از دیگر کارخانجات به فروش می رساند.

جدیدترین طرح فرش ۱۵۰۰ شانه با نقش و سبک های اصیل ایرانی و با تنوع بالا و بی نظیری از رنگ ها، با بالاترین درجه کیفی به تولید می رسند که شما می توانید اقدام به خرید طرح های پر فروشی همچون: فرش خشتی 1500 شانه، فرش افشان 1500 شانه، طرح های لچک و ترنج، اسلیمی و... نمایید و این را بدانید که طرح و سبک های مختلف هیچکدام تاثیری بر روی قیمت فرش های 1500 شانه نخواهند داشت.

همان طور که در ابتدای مقاله به بیان آن پرداخته ایم کاشان به عنوان یک شهر فرش توانسته به نامی آشنا مبدل شود و همین امر در جذب خریدار به سمت فروشگاه ها یا کارخانه های فرش در کاشان بسیار تاثیر داشته است. یکی از نام آشنا ترین این فروشگاه ها در شهر فرش کاشان را می توان فروشگاه فرش کاشان معرفی نمود که در زمینه تولید و عرضه فرش توانسته موفق عمل نماید. این فروشگاه در تولید فرش 1500 شانه خود توانسته از جدیدترین طرح های فرش الهام گرفته و در حین زیبایی امکان خرید فرش جدید را برای دوست داران فرش 1500 شانه به ارمغان آورد.

این فروشگاه در زمینه فروش فرش 1500 شانه خود برای خریداران امکان خرید اینترنتی فرش دستباف گونه و خرید حضوری از درب کارخانه را در نظر گرفته تا هر خریدار به هر صورت که می خواهد بتواند از این فروشگاه اقدام به خرید نماید. این فروشگاه در راستای هدف خود که جلب رضایت مشتری است توانسته امکاناتی چون ضمانت ده ساله فروش فرش و ارسال رایگان را در نظر بگیرد تا هر خریدار بتواند از لحاظ کیفیت خاطر جمع و از لحاظ قیمت با کمترین بها خرید انواع فرش ماشینی را انجام دهد.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی