تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی طرح تبریز

فرش طرح تبریز

یکی از عواملی که سبب شهرت و محبوبیت قالی های تبریز شده است طرح ها و نگاره های خاص و منحصر به فرد آن هاست . شهر تبریز یکی از مهمترین مراکز فرش بافی است که به شهر جهانی بافت فرش شهرت دارد که بافت فرش در این شهر به قبل از دوران صفویه بر می گردد . فرش های تبریز با طرح های لچک و ترنج ، طرح های گلدانی ، درختی ، شکارگاه ، گلفرنگ ، خشتی از طرح های معروف و اصل تبریز می باشند .
فرش طرح تبریز
با توجه به محبوبیت طرح های تبریز ، کارخانه فرش کاشان بر آن شد تا طرح های اصیل تبریز را به صورت فرش های ماشینی تولید کند . فرش ماشینی طرح تبریز ، از زیباترین نگاره ها ست که به صورت ترنج و لچک و فرش طرح افشان تبریز ارائه می شود .
این کارخانه ، قالی طرح تبریز را به صورت فرش 1000 شانه گل برجسته ، فرش 1200 شانه گل برجسته ، فرش 700 شانه افشان تولید می کند .
از ویژگی های این محصولات اصیل ، علاوه بر زیبایی بالا بودن کیفیت است چون تمامی این محصولات با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده اند . الیاف آکریلیک بسیار مقاوم و مستحکم هستند و قبل از بافت اگر هیت ست شوند بدون پرز می شوند و مقاومت بالایی به دست می آورند .
قالی گل برجسته طرح تبریز برای مکان های لوکس و مجلل مناسب است . محصولات گل برجسته با الیاف هایبالک و آکریلیک بافته می شوند و ظرافت و زیبایی بسیار بالایی دارند .
قالی 700 شانه طرح تبریز به دلیل داشتن شانه 700 و تراکم 2550 ، علاوه بر زیبایی و طرافت ، از ضخامت استاندارد برخوردار است .
فرش 1200 شانه طرح ماهی اصیل تبریز نیز یکی دیگر از محصولات این کارخانه است که نقش و نگاره ای اصیل دارد .
محصولات 1200 شانه طرح تبریز ظریف تر و ریز نقش تر از محصولات 700 شانه طرح تبریز می باشند .
هارمونی و هماهنگی این طرح های اصیل با دکوراسیون بالاست و افراد می توانند متناسب با فضای منزل اقدام به انتخاب فرش های تبریز کنند .
این محصولات در رنگ بندی متنوع تولید می شوند و به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه ، تمامی فرش های اصیل تبریز به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولید عرضه می شوند . بدین ترتیب هموطنان عزیز می توانند طرح های اصیل تبریز را قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی خریداری کنند . از آنجایی که تمامی کارخانه ها توان تولید قالی های طرح تبریز را ندارند لذا این کارخانه ، فروش اینترنتی  و فروش حضوری را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است . در فروش اینترنتی طرح های اصیل تبریز ، مشتریان از خدمات ارسال رایگان برخوردار می شوند .
ضمانت نامه ، بیمه نامه ، گارانتی از خدمات پس از فروش این کارخانه می باشد .
این قالی های ظریف ؛ در ابعاد و اندازه های متفاوت تولید می شوند . تولید قالیچه های طرح تبریز تا تولید فرش های بزرگ پارچه طرح تبریز از خدمات کارخانه فرش کاشان می باشد .
ویژگی فرش های طرح تبریز
قالی های تبریز چه دستباف و چه ماشینی دارای ویژگی هایی می باشد که این ویژگی ها نوعی برجستگی در آن ها به وجود می آورد . کارخانه فرش کاشان در تولید فرش های طرح تبریز سعی کرده است این ویژگی ها را به کار برد .
- تعادل بین رنگ های سرد و گرم
- ایجاد سایه روشن در فرش های ماشینی به دلیل استفاده نامحدود از رنگ های هم خانواده و تولید طرح های طبیعی تر و نزدیک به واقعیت .
- دورگیری گل ها و برگ ها با ابریشم سفید

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی