تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی بژ

فرش بژ

همان طور که پیشرفت صنعت و تکنولوژی در زمینه فرش های ماشینی بر روی طرح فرش ، ابعاد و تعداد شانه و تراکم تاثیر داشته بر روی رنگ فرش نیز بی تاثیر نبوده و سبب شده تا علاوه بر طیف اصلی رنگ ها از ترکیب آنها با یکدیگر و رنگ های جدید در تولید فرش استفاده شود . فروشگاه فرش کاشان در این زمینه نیز توانسته زبانزد خاص و عام گردد و به تولید فرش ماشینی با رنگ های متنوع و جذاب بپردازد تا علاوه بر تنوع در رنگ فرش بتواند نیاز سلیقه ایی افراد را در زمینه تناسب رنگ فرش با دکوراسیون یاری نماید . یکی از رنگ های فرش که امروزه بیشتر افراد به دنبال آن هستند را می توان رنگ فرش بژ معرفی نمود که مورد استقبال واقع شده است و فروشگاه فرش کاشان توانسته با تولید فرش ماشینی سنتی و فرش فانتزی و مدرن از این رنگ استفاده نماید . همین طور که برای هر موضوع از لحاظ روانشناسی مباحثی وجود دارد در مورد رنگ فرش نیز این بحث صادق بوده و هر رنگ فرش دارای روانشناسی خاص می باشد .

روانشناسی رنگ بژ
رنگ بژ از رنگ های خنثی محسوب می شود که از ترکیب چندین رنگ حاصل می شود نه این که به تنهایی خود رنگی خاص باشد . این رنگ که به رنگ های کرم و نخودی نزدیک است و برخی آن را در طیف رنگ قهوه ای مایل به زرد می دانند از دسته رنگ هایی است که ترکیب آن با هر رنگ دیگر فضایی زیبا را برای شما به ارمغان می آورد . این رنگ به سبب خنثی بودن سبب ایجاد آرامش و آسایش می شود . ویژگی خاص این رنگ  را می توان انتخاب هر دکوراسیون با رنگ متفاوت دانست زیرا حالت تطبیق پذیری با رنگ های دیگر را دارد . انتخاب این رنگ توسط هر شخص طبق روانشناسی نشان از صادق بودن فرد می باشد .

فرش رنگ بژ
انتخاب فرش رنگ بژ برای هر نوع دکوراسیون اعم از دکوراسیون های قدیمی و سنتی گرفته تا دکوراسیون های مدرن و فانتزی بهترین انتخاب می باشد زیرا انتخاب این رنگ فرش در کنار هر نوع رنگ می تواند فضایی زیبا را برای شما ایجاد نماید . این رنگ فرش که از دو طیف رنگ روشن و تیره برخوردار است مورد پسند برای تمامی سلیقه ها می باشد . فرش رنگ بژ مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است و همین موضوع در تولید فرش بژ یا فرش کرم یا فرش نخودی که همان طیف رنگی بژ می باشند  بسیار موثر بوده است . فروشگاه فرش کاشان که در تمامی زمینه های تولید و عرضه انواع فرش ماشینی توانسته به موفقیت برسد و پاسخ گوی مناسبی برای خریداران باشد برای ارضای این نوع نیاز خریداران نیز دست به تولید فرش ماشینی با رنگ زمینه ایی بژ زده است به طوری که در انواع شاخه بندی فرش های ماشینی در این فروشگاه حداقل در یک محصول می توان استفاده از طیف رنگی بژ را مشاهده نمود . استفاده از این رنگ فرش در فرش های 700 شانه ، فرش 1000 ، 1200 و 1500 و فرش های مدرن و فانتزی دیده می شود . که هر خریدار با توجه به سلیقه و هر توان مالی می تواند به انتخاب رنگ فرش بژ در شاخه بندی های مختلف بپردازد .
از جمله فرش با رنگ زمینه بژ در فروشگاه فرش کاشان می توان به محصولات زیر اشاره داشت :
1. فرش ماشینی 1200 شانه  گل برجسته طرح طوبی
2. فرش ماشینی 700 شانه طرح آرتین

خرید فرش بژ
فروشگاه فرش کاشان با تولید فرش ماشینی در رنگ زمینه بژ خریداران خاصی را به سمت خود جلب نموده به همین سبب برای ایجاد خرید فرش به صورت مستقینم از فروشگاه بدون وجود واسطه و دلالان امکان خرید فرش را به دو صورت مهیا نموده است :
1. خرید حضوری فرش : در خرید به روش حضوری امکان خرید برای تمای افراد مهیا نمی باشد و یکی از این دلایل را می توان امکان نبود هزینه برای سفر و نداشتن زمان برای خرید حضوری بیان نمود . اما با این حال هستند کسانی که خرید فیزیکی را بیشتر از خرید اینترنتی قبول داشته و برای خرید از فروشگاهی اقدام به خرید می نمایند که به صورت فیزیکی محصولات خود را به فروش برساند .
2. خرید اینترنتی فرش : در این روش که امروزه با توجه به پیشرفت علم و فناوری به یک روش مرسوم و رایج مبدل گشته یکی از روش های خرید فرش می باشد که بدون صرف زمان و وقت سبب می شود تا افراد از هر جای کشور بتوانند به راحتی از فروشگاه مد نظر خود در کسری از زمان دیدن نموده و اقدام به خرید نمایند . این روش که از محبوب ترین روش نزد افراد معرفی شده این امکان را فراهم آورده تا بتوان از تمامی محصولات یک فروشگاه به طور کامل دیدن نمود و بعد از مقایسه با یکدیگر بهترین انتخاب را فراهم آورد .
فروشگاه فرش کاشان در کنار ایجاد این دو روش خرید فرش برای خریداران امکاناتی چون ارسال رایگان فرش به همراه ضمانت ده ساله فرش را فراهم آورده تا خریداران بتوانند یک خرید مطمئن و لذت بخش را تجربه نمایند . 

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی