سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش ماشینی طرح شکارگاه

فرش طرح شکارگاه

فرش طرح شکارگاه ، از حیوانات و اسب سوارانی هستند که در بین گل ها و بوته های زیبا در حال شکار هستند . قالی طرح شکارگاه ، از قدیمی ترین فرش های ایرانی است که در گذشته ، این طرح زیبا و اصیل ایرانی به صورت دستباف به نمایش گذاشته می شد . به تصویر کشیدن شاهان و اشراف زادگان در حال شکار ، از طرح های سنتی و اصل ایرانی بوده است . در این طرح شاهان ایرانی در حال مبارزه با حیوانات وحشی به نمایش گذاشته می شدند که در واقع شاهان ، سمبلی از قدرت و هیبت بوده اند . در این طرح ، شاهان به دنبال حیواناتی بوده اند که در حال فرار هستند و یا اینکه شاهان این حیوانات را شکار کرده اند .
فروش فرش های طرح شکارگاه
این طرح ههای زیبا و اصیل ایرانی ، جزء فرش های لوکس به حساب می آیند و در گذشته قالی دستباف طرح شکارگاه در منازل اعیانی بوده است . با تولید فرش های ماشینی زیبا و ظریف و لوکس ، این طرح ها به صورت ماشینی ریز بافت نیز تولید شدند و بدین صورت علاقه مندان به طرح های شکارگاه توانستند این طرح های زیبا را با قیمتی مناسب تر از قالی های دستباف خریداری کنند .
طرح شکارگاه ، یک طرح شلوغ و پرنگاره است که حتما باید با شانه و تراکم بالا بافته شود . فرش های های 1200 شانه طرح شکارگاه از تولیدات کارخانه فرش کاشان است که دستبافتگونه و ریز بافت می باشد و جزء فرش های لوکس به حساب می آید . ریز نقشی ف ریز بافتی ، دستبافتگونه بودن از ویژگی های این قالی 1200 شانه ماشینی است که برای دکوراسیون های مجلل و لوکس مناسب است .
فرش های 1200 شانه به دلیل تعداد بالای گره در طول و عرض آن ، بسان قالی های دستباف از لحاظ ظرافت و ریز نقشی و زیبایی است و کسانی که علاقه مند به قالی های دستباف هستند ولی توان خرید این قالی های نفیس را ندارند به سراغ محصولات ریز بافت و دستبافتگونه 1200 شانه می روند و از این قالی های دستبافتگونه زیبا بهره می برند .
از دیگر ویژگی های این قالی اصیل ایرانی ، کیفیت بالای آن است که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده است و درخشانی فرش را زیادتر کرده است و علاوه بر مقاومت و استحکام فرش ، محصول ، زیباتر جلوه می کند .
کارخانه فرش کاشان که یکی از بزرگترین تولید کنندگان شهرستان کاشان می باشد توانسته است این طرح زیبا را با قیمتی مناسب و به قیمت درب کارخانه و تولیدی به فروش برساند . این کارخانه ، تمامی محصولات باکیفیت با قیمتی ارزانتر از بازار عرضه می کنند . دلیل این امر ، فروش مستقیم و بدون واسطه است . در فروش مستقیم فرش کاشان ، مدیران با مشتریان در ارتباط هستند و هیچ واسطه و میانجی گری وجود ندارد و تمامی محصولات به قیمت عمده به فروش می رسد . کارخانه فرش کاشان ، به دلیل تولید متنوع ترین طرح ها ، طرح ها و نگاره هایی که در بازار فرش به ندرت یافت می شوند ، اقدام به فروش اینترنتی فرش کاشان کرده است تا تمامی هموطنان عزیز بتوانند طرح مورد نظر خود را با کمترین هزینه و در کمترین زمان خریداری کنند .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین فرش ماشینی از کدام شهر است ؟
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  روش های از بین بردن جای مبلمان از روی فرش ماشینی
•  از بین بردن جای مبلمان و وسایل سنگین از روی فرش
•  چه فرش ماشینی بخریم ؟

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان