سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش ماشینی یاسی

فرش یاسی

امروزه چیدمان وسایل و زیبا بودن نمای دکوراسیون منزل از اهمیت ویژه ای برخوردار است به گونه ایی که بسیاری از افراد برای انجام دادن این کار از کارشناسان خبره کمک می گیرند . تصور اشتباهی که بعضی از افراد دارند این است که فکر می کنند اگر وسایل گران قیمتی را انتخاب کنند یعنی توانسته اند منزل خود را شیک و مدرن کنند در حالی که می توان با استفاده از وسایل ساده اما در عین حال زیبا و مناسب فضایی فوق العاده و دلنشین ایجاد کرد . شرکت فرش کاشان به عنوان یکی از تولید کنندگان فرش ماشینی توانسته است فرش های خود را در طرح ونقش های زیبا و متنوع تولید و روانه بازار کند و در این راستا توانسته نظر خیلی از خریداران را به خود جلب کند .
روانشناسی رنگ یاسی
رنگ یاسی ترکیبی از رنگ ها آبی و صورتی می باشد و در خانواده رنگ بنفش قرار می گیرد . کمتر کسی وجود دارد که این رنگ را دوست نداشته باشد . رنگ یاسی به نوعی رنگ انرژی بخش می باشد در واقع رنگ یاسی به انسان آرامش می دهد . تصور اشتباه خیلی از افراد درباره رنگ یاسی این است که فکر می کنند این رنگ به نوعی مخصوص خانم ها می باشد در حالی که این باور کاملا اشتباه است . تفاوت این رنگ با رنگ بنفش در آن است که رنگ یاسی به رنگ آبی نزدیک تر است در حالی که رنگ بنفش به رنگ قرمز نزدیک می باشد .
نماد اصلی این رنگ سلطنت و قدرت است و همچنین نماد شجاعت و درایت .
استفاده از رنگ یاسی در دکوراسیون
تعداد رنگ هایی که ترکیب مناسبی با رنگ یاسی ایجاد می کنند، فراوان هستند. در این جا به معرفی بهترین این رنگ ها که نمای بسیار زیبایی ایجاد می کنند، می پردازیم.
ترکیب رنگ های یاسی و نقره ای : اگر می خواهید رنگ یاسی را در اتاق نشیمن خود به کار ببرید می توانید درکنار آن از رنگ نقره ای نیز استفاده کنید . زیرا ترکیب این دو رنگ باعث می شود فضای منزل لوکس و شیک و مدرنی داشته باشید . البته شما می توانید به جای استفاده از رنگ نقره ای ، رنگ خاکستری را جایگزین آن کنید . این رنگ ها به شما انرژی مثبتی را منتقل می کنند .
ترکیب رنگ یاسی و سیاه : اگر می خواهید این دو رنگ را در دکوراسیون منزل خود به کار ببرید به شما پیشنهاد می کنیم که در همه موارد یعنی در انتخاب وسایل و رنگ دیوارها از هردو استفاده کنید . برای این کار بهتر است از مبلمان خود را یاسی همراه با کوسن های سیاه استفاده کنید. این طرح نمای زیبایی را ایجاد می کند .
ترکیب رنگ یاسی و صورتی : یکی از رنگ هایی که همیشه به عنوان یک رنگ مکمل برای یاسی در نظر گرفته می شده است رنگ صورتی است . باید به این نکته نیز توجه کرد که ترکیب این دو رنگ در کنار هم سبب می شود تا فضایی روشن به وجود بیاید بنابراین اگر شما از فضا های تیره بیشتر خوشتان می آید از ترکیب این دو رنگ استفاده نکنید . ترکیب این دو رنگ حس شادابی و سر زنده بودن را به شما منتقل می کند .
فرش ماشینی یاسی
گروه تجاری شرکت فرش کاشان اقدام به تولید فرش های ماشینی مختلف نظیر فرش ماشینی 700 شانه یاسی ، فرش ماشینی 1000 شانه یاسی ، فرش ماشینی 1200 شانه یاسی ، فرش ماشینی 1500 شانه یاسی ، فرش ماشینی 500 شانه یاسی ، فرش ماشینی طرح 700 شانه یاسی در تراکم و ابعاد مختلف کرده است و تا به امروز توانسته نظر خیلی از مشتریان را به خود جلب کند و رضایت آن ها را بدست بیاورد.
فرش های ماشینی شرکت فرش کاشان :
1-    فرش ماشینی 700 شانه طرح خشتی
2-    فرش ماشینی 700 شانه طرح پاییزی
3-    فرش ماشینی 700 شانه طرح مهبد
4-    فرش ماشینی 1500 شانه طرح نیوشا
5-    فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح افشان شاهانه
به عنوان مثال : فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح افشان شاهانه ، به عنوان یکی از جدید ترین محصولات این شرکت توانسته فروش خوبی را داشته باشد. فرش های ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح افشان شاهانه با تراکم 3000 با استفاده از بهترین و مرغوب ترین الیاف که مقاومت زیادی هم دارد یعنی  الیاف آکریلیت هیت ست شده تولید می شود . این فرش با زمینه پنج رنگی فرش یاسی ، کرم ، آبی ، اطلسی ، سرمه ایی بافته وتولید می شوند . قیمت این فرش در مقایسه با فرش های دیگر به دلایلی از جمله به کار رفتن تعداد زیاد گره در شانه  وتراکم و همچنین رنگ بندی بالا بیش تر است . البته از این بابت نگران نباشید زیرا با خرید از شرکت فرش کاشان می توانید این فرش را با قیمتی مناسب تر از قیمت بازار خریداری کنید .
خرید فرش یاسی از شرکت فرش کاشان
اگر شما در دسته افرادی قرار دارید که به دکوراسیون منزل خود اهمیت زیادی می دهید به شما پیشنهاد می کنیم سری به فروشگاه آنلاین شرکت فرش کاشان بزنید . شما می توانید محصول مورد نظر خود را به صورت غیر حضوری از طریق فروشگاه آنلاین به قیمت درب کارخانه خریداری کنید واز خدماتی نظیر ارسال رایگان کالا و سال ضمانت نامه معتبر بهره مند شوید .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  6 گام انتخاب بهترین فرش ماشینی
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  همه چیز در مورد جنس نخ پود فرش
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  خرید فرش ماشینی خوب یکبار برای همیشه

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان