تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ

فرش 700 شانه 10 رنگ

فرش ماشینی 700 شانه را که می توان از تولیدات پیشین و اولیه بعد از تولید فرش 350 شانه و 500 شانه در پیشرفت تکنولوژی دانست امروزه نیز با توجه به تولید فرش های ماشینی با تعداد شانه و تراکم بالا باز هم مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است . زیرا این دسته از فرش های ماشینی می توانند علاوه بر برخورداری از زیبایی به عنوان کف پوش مناسب استفاده شود اما استفاده از فرش های با تعداد شانه و تراکم بالا چون فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه می توانند به سبب جلوه و زیبایی بالا تنها به عنوان یک کف پوش مناسب جهت زینت بخشیدن مورد استفاده قرار بگیرد . همین عوامل سبب شده تا افرادی که بیشتر در کنار زینت بخشیدن به دنبال کف پوشی مناسب و با کیفیت برای منازل خود هستند به انتخاب فرش 700 شانه به ویژه فرش 700 شانه 10 رنگ بپردازند .

فرش ماشینی 700 شانه
فرش های کاشان به دلیل محبوبیت و قدمت در تولید بسیار مورد توجه واقع شده است به گونه ایی که افراد برای خرید فرش های ماشینی با تعداد شانه و تراکم متفاوت به دنبال خرید از شهر فرش کاشان هستند . به همین سبب خریدارانی که به دنبال خرید فرش 700 شانه هستند برای خرید از این شهر فرش اقدام می نمایند . این شهر که هزاران کارخانه فرش بافی را در دل خود جای داده به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده های فرش ماشینی و عرضه کننده آن معرفی شده است که دارای برند های متنوع و مطرحی در زمینه تولید و فروش فرش می باشد که یکی از به نام ترین کارخانجات فرش بافی در این شهر را می توان فروشگاه فرش کاشان معرفی نمود . این فروشگاه که در زمینه تولید و عرضه فرش در داخل و خارج به صورت صادراتی زبانزد خریداران گشته توانسته در زمینه تولید فرش 700 شانه که از پر تقاضا ترین فرش های ماشینی محسوب می شود توانسته با در نظر گرفتن سلیقه و نیاز افراد در تولید این نوع محصول در شاخه بندی های مختلف بپردازد که معرفی آن را می توان بدین صورت شرح داد :
1. فرش 700 شانه 8 رنگ
2. فرش 700 شانه 10 رنگ
3. فرش 700 شانه 12 رنگ

فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ
یکی از محصولاتی را که می توان از لحاظ زیبایی بیشتر نسبت به فرش 700 شانه 8 رنگ معرفی نمود فرش 700 شانه 10 رنگ می باشد و دلیل این امر را می توان طیف رنگی بیشتر به کار رفته در بافت این محصول دانست . کسانی که در کنار بحث کیفی فرش به دنبال زیبایی بیشتر آن نیز هستند می توانند به خرید فرش 700 شانه 10 رنگ بپردازند که از لحاظ زیبایی به سبب رنگ بیشتر به کار رفته در بافت جلوه بیشتری را دارد . این فرش که علاوه بر بحث تعداد رنگ به کار رفته در فرش در فروشگاه فرش کاشان از طرح های خوش نقش و نگار در بافت استفاده می شود توانسته زیبایی چشم گیری را برای این دسته از محصول به ارمغان آورد . فروشگاه فرش کاشان در زمینه تولید فرش 700 شانه 10 رنگ توانسته از به روز ترین طرح های فرش استفاده نماید که خرید و تقاضا بر این دسته از فرش را بالاتر برده است . دلیل دیگری را که در کنار بحث زیبایی فرش 700 شانه 10 رنگ می توان از علل تقاضای بالای این محصول بیان نمود همان طور که در بالا بیان شد بحث کیفیت مناسب این فرش می باشد که در کنار زینت بخشیدن به منازل می تواند یک کف پوش مناسب جهت استفاده در فضاهای مختلف باشد . این فرش که از پاخور مناسبی برخوردار است توانسته در هر فضا و مکانی از منزل مورد استفاده قرار بگیرد و این نیز از عواملی است که تقاضا برای خرید فرش 700 شانه 10 رنگ را بیشتر نموده است .
فروشگاه فرش کاشان در زمینه تولید فرش 700 شانه 10 رنگ از بهترین متریال و مواد اولیه چون مواد به کار رفته در بافت فرش های 1000 شانه ، 1200 و 1500 شانه استفاده می کند که همین موضوع در درجه بندی فرش در بحث کیفی موثر بوده و سبب شده تا این فرش را به عنوان فرش درجه یک معرفی نمایند . این فروشگاه در بافت فرش 700 شانه خود از الیافی چون الیاف اکریلیک هیت ست شده استفاده می نماید که همین موضوع سبب شده تا افرادی که به دنبال فرش بدون پرز و ضد آلرژی هستند بتوانند به چنین فرش ماشینی دست یابند . در کنار این خاصیت الیاف یعنی عدم پرزدهی و ضد آلرژی بودن می توان به مقاومت بالای این فرش در برابر حرارت و گرما و همچنین خاصیت انعطاف پذیری مناسب آن اشاره داشت که در برابر پاخور شدن به راحتی به حالت اولیه ی خود باز می گردد . استفاده از دستگاه به روز فرش بافی در تولید این محصولات را می توان از علل دیگر در بحث کیفیت فرش 700 شانه 10 رنگ در فروشگاه فرش کاشان دانست .

قیمت فرش 700 شانه 10 رنگ
قیمت فرش های ماشینی 700 شانه نسبت به فرش هایی با تعداد شانه  و تراکم بالا پایین تر می باشد و این عامل را می توان مربوط به تعداد شانه و تراکم این محصول دانست که سبب می شود تا الیاف مصرفی جهت تولید فرش کمتر صرف شود و همین امر در قیمت فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ موثر می باشد . از عوامل دیگر در بحث قیمت این دسته از محصول را می توان مربوط به نوع الیاف به کار رفته در بافت فرش به همراه دستگاه بافنده و ابعاد فرش بیان نمود . در بین دسته بندی فرش های 700 شانه اختلاف جزئی در قیمت وجود دارد که می توان علت این موضوع را تعداد رنگ به کار رفته در بافت فرش بیان نمود به طوری که فرش 700 شانه 8 رنگ قیمت کمتری را نسبت به فرش 700 شانه 10 رنگ و این فرش نسبت به فرش 700 شانه 12 رنگ قیمت کمتری خواهد داشت .
 
خرید فرش 700 شانه 10 رنگ
فروشگاه فرش کاشان در زمینه تولید این دسته محصول از زیباترین طرح و رنگ در بافت استفاده می نماید که این امر در انتخاب و خرید فرش 700 شانه 10 رنگ بسیار موثر می باشد . از زیباترین این دسته از محصولات در فروشگاه فرش کاشان می توان فرش 700 شانه طرح آدرینا را معرفی نمود . این فروشگاه در راستای ایجاد جلب رضایت برای خریداران امکان خرید اینترنتی فرش را در کنار خرید حضوری فراهم آورده تا هر شخص از هر جای کشور بتواند از محصولات این فروشگاه دیدن نموده و اقدام به خرید نماید . از امکانات این فروشگاه در رابطه با خریداران می توان ارسال رایگان فرش به همراه ضمانت کتبی ده ساله فرش را بیان نمود که در بحث هزینه خریدار و بحث کیفی فرش موثر می باشد .      

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی