تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی طوسی

فرش طوسی

امروزه با پیشرفت عظیم تکنولوژی و دستگاه ها و ماشین آلات بافنده نوع و سلیقه انسان ها نیز نسبت به گذشته تغییر زیادی کرده است . به عنوان مثال اگر در گذشته تنها متراژ و کیفیت مهم بود امروزه علاوه بر موارد ذکر شده طرح و نقوش و رنگ نیز مورد توجه همگان قرار گرفته و از اهمیت بالایی برخوردار است . شرکت فرش کاشان به عنوان یکی از تولید کنندگان نامی و بزرگ فرش ماشینی در شهرستان کاشان اقدام به تولید انواع فرش ها از نظر کیفیت و کمیت در طرح و رنگ بندی های مختلف کرده است و توانسته در این راستا رضایت خریداران را جلب کند . یکی از فرش هایی که در این شرکت تولید می شود فرش رنگ طوسی می باشد .
روانشناسی رنگ طوسی
رنگ طوسی از ترکیب دو رنگ مشکی و سفید به دست می آید . این رنگ در زیر مجموعه رنگ های سرد و خنثی قرار می گیرد . این رنگ نشانه بزرگی ، وقار و شرافت می باشد . خیلی از  روانشناسان معتقد هستند که رنگ طوسی ، رنگ صلح ، توافق و دوستی است . رنگ طوسی حس آرامش و لذت به انسان منتقل می کند . اگر می خواهید از این رنگ  برای دکوراسیون منزل خود استفاده کنید به شما پیشنهاد می کنیم  تا آن را با رنگ های دیگر ترکیب کنید .
رنگ طوسی نماد آرامش و جدیت ، تواضع و فروتنی می باشد . رنگ طوسی رنگی است که چشم را اذیت نمی کند و کاملا ً کنترل شده است . اگر بخواهیم ریز تر به این موضوع اشاره کنیم باید بگوییم رنگ طوسی روشن به نماد آرامش ، انرژی و صرفه جویی است و رنگ طوسی تیره نماد غم و غصه ، اندوه و افسردگی می باشد . انسان های کم رو و خجالتی و کسانی که ارتباط کمتری با دیگران برقرار می کنند خواهان این رنگ می باشند . این افراد نمی توانند احساسات خود را نشان دهند اما روحیات لطیفی و کسانی که به این رنگ علاقه دارند اهل عمل هستند .
استفاده از رنگ طوسی در دکوراسیون منزل
انتخاب رنگ مناسب  در زیبا سازی دکوراسیون از اهمیت ویژه ای برخوردار است . زیرا همان طور که می دانیم رنگ ها نیز خصوصیات و ویژگی هایی دارند که روی خلق و خوی انسان ها تاثیر می گذارند . تصور اشتباه در مورد رنگ طوسی در این بود که فکر می کردند رنگ غم و اندوه و ناراحتی است اما امروزه روانشناسان توصیه می کنند در دکوراسیون های مدرن و شیک از این رنگ استفاده کنند و رنگ های روشن در کنار این رنگ سنگین و مؤقر شناخته می شوند .
اگر می خواهید فضای اتاق پذیرایی خود را روشن کنید و دوست ندارید که از رنگ سفید استفاده کنید می توانید از رنگ طوسی روشن استفاده کنید . برای مکمل این رنگ ، رنگ های مختلف و متفاوتی وجود دارد به عنوان مثال رنگ زرد در کنار رنگ طوسی موجب می شود تا این رنگ به رنگ گرم تبدیل شود .
در ادامه می خواهیم ترکیب چند رنگ را با رنگ طوسی بررسی کنیم . اگر بخواهید فضای کوچک منزل خود را بزرگتر نشان دهید پیشنهاد می کنیم تا آن را با رنگ سفید ترکیب کنید البته این ترکیب فضا را کمی بی روح می کند که می توانیم از یک رنگ کمک می مانند قرمز و قهوه ای استفاده کنیم .
ترکیب رنگ طوسی و نارنجی به دلیل این که جزء رنگ های گرم محسوب می شود اشتها آورند بنابراین استفاده از این ترکیب در آشپزخانه و سالن غذاخور مناسب می باشد .
فرش ماشینی طوسی
فرش ماشینی طوسی یکی از پرفروش ترین فرش های ماشینی شرکت فرش کاشان می باشد که ویژگی های منحصر به فرد خود را دارا می باشد . شرکت فرش کاشان اقدام به تولید فرش های با کیفیت بااستفاده از الیاف مرغوب نظیر فرش ماشینی 700 شانه طوسی ، فرش ماشینی 500 شانه طوسی ، فرش ماشینی 1000 شانه طوسی ، فرش ماشینی 1200 شانه طوسی ، فرش ماشینی 1500 شانه طوسی در تراکم و متراژهای مختلف و متنوع کرده است .
جدیدترین فرش های طوسی
    فرش ماشینی 1200 شانه طرح اعجاز
•    فرش ماشینی 1200 شانه طرح خشتی شاهرخ
•    فرش ماشینی 1200 شانه طرح خشتی نادیا
•    فرش ماشینی 1200 شانه طرح چهار فصل
•    فرش ماشینی 1200 شانه طرح تارا

به عنوان مثال : فرش ماشینی 1200 شانه طرح تارا فرشی استکه با دو رنگ زمینه طوسی و نقره ای بافته و تولید می شود . از قابلیت ها و ویژگی های این فرش داشتن 1200 گره در یک متر عرضی و 3600 گره در یک متر طولی می باشد . به خاطر بالا بودن تراکم و شانه این نوع فرش به فرش های دستباف گونه معروف است .
شما می توانید این فرش را برای پذیرایی های لوکس و شیک استفاده کنید و از این بابت مطمئن باشید که فرشی با کیفیت که با از بهترین الیاف مرغوب  در بافت آن استفاده شده است خریداری کرده اید .
خرید فرش طوسی از شرکت فرش کاشان به قیمت درب کارخانه
شرکت فرش کاشان همواره در تلاش است فرشی با کیفیت بالا به مشتریان خود عرضه کند و رضایت آن ها را جلب کند . شما می توانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین فرش کاشان محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و به قیمت درب کارخانه آن را خریداری کنید . با خرید از فروشگاه فرش کاشان از خدمات پس از فروش آن نظیر سرویس ارسال رایگان فرش ، ضمانت نامه و گارانتی خریداری کنید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی