تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش پادری پنجاه در هشتاد 50 در 80

فرش پادری پنجاه در هشتاد

فرش پادری که امروزه تقاضای بالایی را به خود اختصاص داده به عنوان پوشش قسمت مناسبی از منزل چون راهرو ها ، جلوی درب ورودی و قسمت هایی چون جلوی کنسول ها مورد استفاده قرار می گیرد و انتخاب و خرید این محصول به سبب سبک و تغییر شیوه زندگی ها بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده است . این فرش پادری که در سایز 50 * 80 بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده است سبب شده تا تولید کنندگان را به تولید این سایز پادری مشغول نماید .

فرش پادری  50 * 80

پادری های ماشینی معمولا در عرض یکسان بافت می شوند که این عرض در تمامی کارخانه های تولید کننده برابر پنجاه می باشند و بسته به نیاز مشتری در طول دلخواه بافته می شود و به خریدار عرضه می گردد . که پر تقاضا ترین فرش های پادری را می توان پادری پنجاه در هشتاد معرفی نمود که امروزه بیشرین کاربرد و استفاده را در منازل دارد . به همین سبب تولید کنندگان در زمینه تولید این دسته از محصولات از این سایز برای تولید پادری استفاده می نمایند . استفاده از طرح های متنوع در تولید پادری ماشینی را می توان دلیلی دیگر بر تقاضا بر این دسته از فرش های سایز کوچک دانست . که سبب شده تا افراد زیادی به سمت خرید این فرش پادری روی آورند . نکته ایی دیگر در زمینه پادری را می توان اشکال مختلف آن در تولید دانست که سبب می شود تا از لحاظ شکل هندسی این پادری ها به صورت زیر معرفی شوند :
1. پادری مستطیل
2. پادری مربع
3. پادری بیضی
4. پادری دایره
البته می توان پادری را بسته به نوع الیاف مصرفی در آن نیز در دسته بندی های مختلف چون پادری شگی ، پادری آکریلیک و پادری گلیم معرفی نمود که هر خریدار بسته به سلیقه و نیاز خود می تواند به خرید نوع مناسب آن بپردازد . به طور مثال می توان بیان کرد پادری شگی می تواند بهترین انتخاب برای مکان هایی چون اتاق خواب باشد و دلیل این امر پرز های بلند تشکیل دهنده این نوع پادری می باشد که به سبب جذب آلودگی بیشتر بهترین مکان استفاده از آن ورودی اتاق خواب ها یا جلوی تخت خواب می باشد . برای جلوی ورودی درب منزل می توان از پادری گلیم یا پادری آکریلیک استفاده نمود که از لحاظ جذب آلودگی کمترین مقدار آلودگی را جذب می نمایند و بهترین انتخاب برای مکان های بیان شده می باشد .
نکته ای دیگر در زمینه تولید پادری را می توان تعداد شانه و تراکم آن بیان نمود . چون فرش پادری در قسمتی از منزل قرار دارد که تردد بر روی آن بالا می باشد بهتر است برای تولید آن از تعداد شانه و تراکم پایین استاده شود که از لحاظ پاخور مناسب ترین گزینه برای این دسته از محصولات باشد . به همین منظور تولید کنندگان این نوع فرش سایز کوچک برای تولید فرش پادری از تعداد شانه و تراکم پایین استفاده می نمایند . نرمی و راحتی این پادری ها با این تعداد شانه و تراکم را می توان به علت ارتفاع نخ خاب این محصول بیان نمود که بر اساس تعداد شانه و تراکم ارتفاع آن متغییر خواهد بود به طور مثال در تولید فرش 700 شانه از ارتفاع نخ خاب حدود 10 میلی متر و فرش 500 شانه ارتفاع نخ خاب حدود 14 میلی متر استفاده می نمایند .
به طور کلی می توان در مورد پادری به این موضوع اذعان داشت به سبب این که از لحاظ شکل هندسی و نوع آن که از لحاظ الیاف در دسته بندی های مختلف قرار می گیرد می توان این دسته از فرش را به عنوان فرش فانتزی یا فرش سایز خاص معرفی نمود .

قیمت پادری سایز 50 * 80
همان طور که در تعیین قیمت فرش ماشینی عواملی دخیل می باشند در تعیین این فرش سایز کوچک که به آن پادری می گویند نیز عواملی تاثیر دارد که از جمله آن می توا ن به موارد زیر اشاره داشت :
1. نوع جنس الیاف مصرفی در بافت
2. ابعاد پادری
3. نوع دستگاه بافنده این نوع محصول
با بررسی این عوامل می توان به طور تقریبی از قیمت یک پادری اطلاعاتی به دست آورد .

خرید پادری پنجاه در هشتاد
همان گونه که تقاضا برای خرید فرش ماشینی از شهر فرش کاشان بالا می باشد در خرید فرش پادری نیز تقاضا به دنبال خرید از این شهر بوده و همین علتی است بر این موضوع که کارخانجات فرش بافی شهر کاشان دست به تولید انواع سایز فرش ماشینی چون پادری بزنند . یکی از فروشگاه های شهر فرش کاشان که توانسته در صدر رقبای خود و به نام ترین فروشگاه در این شهر تبدیل گردد فروشگاه فرش کاشان می باشد که توانسته در زمینه تولید فرش پادری در طرح های متنوع و جذاب با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت به فعالیت بپردازد . این فروشگاه در راستای جلب اعتماد خریداران که هدف اصلی در این فروشگاه می باشد توانسته در زمینه فروش پادری در انواع سایز به ویژه سایز 50 در 80 که بیشترین استقبال را دارد بپردازد . این فروشگاه در راستای هدف خود امکان خرید اینترنتی فرش چون پادری را نیز در کنار خرید حضوری به ارمغان آورده تا هر خریدار با هر شرایط از هر جای کشور بتواند به راحتی از این محصول خریداری نماید . 

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی