تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش کناره یک در دو 1 در 2

کناره یک در دو

امروزه به دلیل آپارتمان نشینی یا خانه هایی با سبک دوبلکس ، تولید کنندگان در کارخانه های فرش بافی به تولید محصولات به نام کناره پرداختند که با توجه به کاربردهای مختلفی که از این محصول می شود ، در ابعاد مختلفی تولید می شود . فرش کناره یک در دو 1 * 2 نیز یکی از این ابعاد است که در کارخانه فرش بافی کاشان به صورت روزانه طبق نیاز بازار در حال تولید است . کناره یک در دو محصولی است که به عنوان کاربری های مختلفی تولید می شود و در این مقاله به شرح کناره یک در دو پرداخته شده است .

فرش کناره یک در دو 1 * 2
فرش کناره 1 * 2 در مدل های مختلفی از فرش سنتی و مدرن با طرح های مختلف تولید می شود که هر مشتری با توجه به طرح فرشی که برای خانه خود خریداری نموده است ، از همان طرح نیز برای مکان هایی که از پهنای کمتری برخوردار است و مناسب برای فرش پهن کردن نمی باشد ، استفاده می نمایند زیرا هارمونی خوبی را در فضا ایجاد می نماید . هم چنین از این محصول به عنوان فرش تو پله ای استفاده می شود زیرا پله ها اصولا از ارتفاع پهنای یک متر برخوردار هستند که می توان از کناره یک در دو در آن برای جلوگیری از سر خوردن یا احساس نرمی و راحتی با قدم برداشتن روی آن استفاده نمود .
فرش کناره به دلیل به کارگیری در مکان هایی با تردد زیاد ، در شانه تراکم های پایین تر و ارتفاع خاب بلند تولید می شود که افراد با قدم برداشتن روی آن احساس خوشایندی داشته باشند و با رفت و آمد زیاد ، مقاومت و کیفیت خود را از دست ندهد و از ظاهری دفورمه برخوردار نگردد . کناره ها به صورت فرش ، گلیم ، گبه و انواع فرش های فانتزی و فرش قرمز با توجه به سلیقه و نوع نیاز افراد تولید می شود . هر یک از این مدل کناره ها به دلیل برخورداری از ویزگی های خاصی که دارد ، برای دکوراسیون و مکان های مختلفی مناسب می باشد . استفاده از کناره فرش گلیم و گبه در دکوراسیون های سنتی گزینه انتخابی بسیار مناسبی است که به هارمونی خیره کننده فضا می انجامد . هم چنین از فرش کناره در انواع طرح های سنتی طبق سفارش مشتری برای ست کردن با فرش خانه نیز مورد استفاده قرار می گیرد . محصولات مدرن و فانتزی نیز قابلیت تولید در ابعاد کوچک تر مثل کناره را دارند که به عنوان فرش کناره ماشینی مدرن و فانتزی برای دکوراسوین های مدرنیته مورد استفاده افراد قرار می گیرد .
بسیاری از تولید کنندگان فرش کناره ماشینی متری را در ابعاد دلخواه و مورد نیاز مشتری تولید می نماید که یکی از این ابعاد می تواند سایز یک در دو باشد . تولید فرش کناره متری بر اساس طرح مورد نظر و اندازه های داده شده توسط مشتری صورت می پذیرد . نوع دیگری از این محصول که به عنوان فرش کناره رولی در پهنایی خاص از قبل تولید شده است ، از طول زیادی برخوردار است ، که در صورت خرید توسط مشتریان ، در اندازه های مورد نیاز مشتری از طول برش داده می شود و قسمت برش خورده توسط دستگاه های مخصوص لب دوزی می گردد تا از پارگی و باز شدن گره ها در آن جلوگیری شود .

فروش فرش کناره یک در دو
شرکت فرش کاشان تولید کننده انواع فرش کناره کاشان می باشد که علاوه بر سایزهای مختلف ، از طرح و رنگ های متنوعی نیز برخوردار است که می توان به عنوان مرکز فروش فرش کناره ماشینی یا فروشگاه فرش کناره شناخت . این شرکت معتبر به صورت مستقیم به فروش انواع فرش کناره پرداخته است که فروش فرش کناره متری در ابعاد مختلفی مثل کناره یک در دو 1*2 را نیز در بردارد . فروش اینترنتی فرش کناره ماشینی در فروشگاه آنلاین فرش کاشان به صورت مستقیم و بی واسطه صورت می گیرد که خرید فرش کناره را به قیمت کارخانه همراه با ارسال رایگان درب منزل در اختیار مشتریان قرار داده است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی