تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش کناره یک در سه 1 در 3

کناره یک در سه

کناره به مجموعه فرش هایی با عرض کم و طول زیاد به صورت رولی گفته می شود که در منازل برای پوشاندن محل هایی که پوشش آن با فرش در سایز استاندراد امکان پذیر نمی باشد یا راهرو ها و پله ها مورد استفاده قرار می گیرد . از فرش کناره علاوه بر منازل در محل های کاری نیز مورد استفاده قرار می گیرد . این دسته از فرش های ماشینی که از لحاظ عرضی در سایز محدود و از لحاظ طول در اندازه های مختلف بافته می شوند بسته به سفارش خریدار تولید و عرضه می شوند که از سایز هایی را که می توان در خرید کناره مناسب دانست سایز کناره 1 * 3 ، کناره 1 * 2 یا کناره 1 * 4 می باشد که بسته به نیاز و استفاده از آن تقاضا برای سفارش صورت می گیرد . که می توان ابعاد فرش کناره 1 * 3  را از پر تقاضا ترین  دسته کناره های ماشینی معرفی نمود .

فرش کناره 1 * 3

برخی از ابعاد منازل به گونه ایی هستند که پوشش کامل آن با فرش در ابعاد استاندارد امکان پذیر نمی باشد به همین منظور بافت کناره صورت گرفته تا قسمت های تهی را پوشش دهد به همین منظور بافت فرش رولی کناره در ابعاد مناسب با طرح فرش ماشینی مورد استفاده صورت می گیرد تا طرح یکسان آن نظم و هماهنگی خاصی را ایجاد نماید . برخی نیز برای پوشش پلکان داخل منزل خود چون پله های دوبلکس از دسته فرش های کناره رولی استفاده می نمایند که علاوه بر پوشش این قسمت از منزل برای جلوگیری از سر خوردن و آسیب دیدن جلوه و نمای خاصی را به وجود آورند . استفاده از کناره های سایز یک در سه در راهرو منازل نیز می تواند از محل های دیگر برای استفاده از فرش کناره باشد .
نکته ایی که در خرید فرش کناره برای خریداران حائز اهیمت است را می توان طرح فرش کناره بیان نمود . فرش کناره با توجه به نوع دکوراسیون و چینش آن در دو نوع کناره سنتی و کناره مدرن و فانتزی تولید می شود که این موضوع سبب شده تا هر خریدار علاوه بر بحث سلیقه و نیاز با توجه به نوع دکوراسیون به انتخاب این فرش بپردازد . این موضوع سبب می شود تا بتوان کناره های فرش ماشینی را به صورت گلیم ، طرح فرش ماشینی یا شنل دسته بندی نمود .
از لحاظ بحث کیفیت باید در خرید کناره در سایز 1 در 3 دقت عمل به خرج داد به گونه ای که فرش کناره به سبب  پاخور بیشتری که در قسمت های راهرویی و پله ها دارد باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا در حین تردد روی آن حالت و شکل اولیه آن از دست نرود بدین منظور می توان کناره ای استفاده نمود که از تعداد شانه و تراکم پایین برخوردار باشند و در این حالت برای ایجاد حس راحتی و نرمی در حین راه رفتن ارتفاع نخ خاب آن را بالا برده تا این حس آرامش ایجاد شود .

فروش فرش کناره یک در سه 1 * 3
همان گونه که تقاضای بالای خرید فرش ماشینی از شهر فرش کاشان می باشد تقاضا برای خرید فرش های چون کناره و پادری نیز از این شهر فرش بالا رفته و این موضوع سبب شده تا تولید کنندگان در این زمینه نیز به فعالیت بپردازند . یکی از فروشگاه هایی که توانسته در این زمینه نیز به موفقیت دست یابد و به تولید کناره در ابعادی چون کناره یک در سه ، کناره 1 در 2 و کناره 1 * 4 بپردازد را می توان فروشگاه فرش کاشان معرفی نمود . این فروشگاه در راستای جلب رضایت خریداران در تولید این کناره فرش های ماشینی از طرح های جدید چون فرش های سنتی و مدرن استفاده می نماید و از لحاظ کیفیت به تولید کناره با بهترین الیاف می پردازد تا استفاده از این کناره در سالیان متمادی امکان پذیر باشد . این فروشگاه برای فروش فرش کناره خود امکان خرید اینترنتی و خرید حضوری را در نظر گرفته تا هر خریدار با توجه به شرایط خود به خرید آن بپردازد . خرید آنلاین فرش کناره از این فروشگاه با مراجعه به وب سایت اینترنتی فروشگاه فرش کاشان برای مشتریان در نظر گرفته شده تا در ابتدا از تمامی محصولات دیدن نموده و سپس اقدام به خرید نمایند . این فروشگاه در کنار این روش های فروش خود امکان سفارش کناره در سایز دلخواه را نیز برای خریداران در نظر گرفته است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی