تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

انواع فرش های ماشینی 700 شانه

انواع فرش های 700 شانه

اگر تا به حال سری به بازارهای فرش فروشی زده باشید یا برای خرید فرش به نمایشگاه یا کارخانه مراجعه کرده باشید ، حتما متوجه شده اید که انواع فرش های 700 شانه در بازار موجود است که کیفیت و قیمت آن ها با هم تفاوت دارد و اگر قصد خرید این مدل از فرش را داشته باشید ، حتما باید از خصوصیات و ویژگی های هر یک از آن ها اطلاعات لازم را داشته باشید تا در انتخاب و خرید خود دچار سردرگمی نشوید . انواع فرش های ماشینی 700 شانه به دلیل دارا بودن ویژگی های خوبی که دارد ، پر فروش هستند و به همین دلیل احتمال کلاهبرداری در عرضه محصولات تقلبی و بی کیفیت به جای فرش 700 شانه اصل و واقعی به دلیل نا آگاهی افراد از شناخت انواع محصولات 700 شانه بسیار زیاد است که ما در این مقاله قصد داریم شما آگاهی شما را در این زمینه افزایش دهیم .

انواع فرش های ماشینی 700 شانه
پر فروش بودن محصول 700 شانه موجب شده است تا تولیدکنندگان انواع آن را تولید نمایند که هر یک از مشخصاتی برخوردار است که پاسخگوی نیاز هر مشتری با سلیقه متفاوت می باشد . فرش های 700 شانه به دلیل شانه و تراکم کم و ارتفاع خاب بلندی که دارند ، از نرمی و راحتی بسیار خوبی برخوردارند که موجب می شود افراد با تردد روی آن احساس خوبی داشته باشند . هم چنین لین محصول به دلیل پاخور نرم و راحت برای مکان هایی که در آن جا برای نشستن از مبلمان استفاده نمی کنند و افرادی که روی زمین نشستن را ترجیح می دهند ، بسیار مناسب است . در ادامه با ویژگی های انواع فرش های 700 شانه ماشینی آشنا خواهید شد .
فرش طرح 700 شانه : فرش ماشینی طرح 700 شانه با استفاده از تعداد گره هایی که در بافت محصولات پانصد شانه به کار گرفته می شود و طرح های محصولات 700 شانه واقعی ، تولید می شود و به همین علت به این اسم نام گذاری شده است که تشخیص آن از طریق شمردن تعداد گره های عرضی و طولی کار بسیار راحتی است . تعداد گره هایی که در تولید این محصول به کار گرفته می شود ، 500 گره عرضی و هزار گره طولی می باشد .
فرش 700 شانه تبدیلی : این محصول با استفاده از دستگاه های بافنده فرش پانصد شانه تولید می شود . اما تغییراتی که تولید کنندگان در دستگاه می دهند باعث می شود ، هفتصد گره در یک متر عرضی و 1500 گره در یک متر طولی آن بافته شود و در طراحی نقوش آن از هفت رنگ واقعی به کار گرفته شده است .
فرش 700 شانه واقعی : از اصلی ترین و با کیفیت ترین انواع فرش 700 شانه کاشان می باشد که با استفاده از ماشین های بافنده پیشرفته و جدید تولید می شود . تعداد گره هایی که در یک متر عرضی این محصول بافته می شود ، 700 گره می باشد و تعداد گره هایی که در یک متر طولی آن بافته می شود ، 2100 ، 2550 ، 2700 و 3000 می باشد که فرش 700 شانه با تراکم 2550 از بهترین مدل های هفتصد شانه واقعی می باشد و به لحاظ ظاهری از ظرافت و زیبایی بیش تری هم برخوردار است و تراکم طولی بالای آن نیز موجب استحکام بیش تر در آن شده است . فرش 700 شانه واقعی به دلیل دارا بودن تعداد گره های بیش تر در تراکم عرضی و طولی خود ، نسبت به طرح هفتصد و هفتصد تبدیلی از قیمت بیش تری هم برخوردار است . این محصول در انواع فرش 700 شانه 8 رنگ ، 10 و 12 رنگ تولید می شود که به ترتیب با افزایش تعداد رنگ از قیمت بیش تری هم برخوردار می گردند .
انواع فرش های ماشینی 700 شانه واقعی و طرح 700 شانه در شرکت فرش کاشان با بهترین کیفیت تولید می شود . این شرکت معتبر در تولید محصولات خود از پیشرفته ترین دستگاه های بافنده و الیاف آکرولیک که از مرغوب ترین نوع الیاف هستند ، استفاده می نماید که موجب ارتقاء کیفی محصولات خود شده است و فروش بیش تری را نسبت به دیگر شرکت های تولید کننده دارد . شرکت فرش کاشان در عرضه محصولات خود از روش های حضوری و غیر حضوری استفاده نموده است که در هر دو روش محصولات به صورت مستقیم از درب کارخانه به دست خریداران می رسد و هیچ واسطه گری در عرضه محصولات این شرکت وجود ندارد . فروشگاه آنلاین فرش کاشان بستری است مناسب افرادی که شرایط لازم یا وقت کافی برای خرید حضوری را نداشته و از این طریق می توانند محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند . فروش مستقیم فرش توسط این شرکت موجب شده است تا مشتریان بتوانند خرید فرش به قیمت کارخانه را انجام دهند که نسبت به بازار و نمایشگاه های دائمی فرش مقرون به صرفه تر می باشد . از دیگر مزایایی که برای خرید انواع فرش 700 شانه توسط مشتریان در فروش محصولات این شرکت قرار داده شده است می توان به ارسال رایگان فرش دب منزل همراه با ضمانت نامه معتبر و کتبی اشاره نمود .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی