تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی الماسی

فرش الماسی

امروزه استفاده از طراحان دکوراسیون داخلی و استفاده از نظر کارشناسان در طراحی و چیدمان دکوراسیون و استفاده از چه هارمونی رنگ در منزل از نکاتی است که بیشتر افراد به آن توجه می نمایند از این رو انتخاب تک تک وسایل با حفظ و توجه به این موضوع صورت می گیرد . انتخاب فرش برای کف پوش و زینت دادن به منزل نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در انتخاب آن بر اساس نوع دکوراسیون و توجه به هارمونی رنگ به کار رفته در آن انتخاب می شود . از این رو کارخانجات فرش بافی مستلزم آن هستند که در کنار بحث استفاده از طرح و نقشه جدید و به روز در بافت از رنگ هایی متنوع در تولید قالی استفاده نمایند تا نیاز هر خریدار با توجه به آن بر طرف شود . از همین رو شرکت فرش کاشان که در زمینه تولید انواع فرش ماشینی اعم از فرش سنتی گرفته تا فرش مدرن و فانتزی دست به تولید فرش در طرح های جدید و رنگ های متنوع زده است و همین موضوع در جذب مشتری به سمت این کارخانه موثر بوده است . یکی از رنگ های مورد استقبال که امروزه افراد خاص پسند به دنبال آن بوده و شرکت فرش کاشان دست به تولید آن زده است را می توان فرش الماسی رنگ معرفی نمود .

روانشناسی رنگ الماسی
رنگ الماسی را که می توان از طیف رنگ های آبی بیان نمود در دسته طیف رنگی روشن قرار می گیرد . رنگ الماسی را که برخی به آن آبی مات می گویند می توان در ترکیب رنگ زرد و سبز استفاده نمود که نشان از حس تمیزی و شادابی به همراه پاکی و صمیمیت را دارد . این طیف رنگی یعنی رنگ الماسی از دسته رنگ هایی است که منجر به القای حس آرامش در انسان می شود . با توجه به این مطالب که از نکات روانشناسی رنگ الماسی می باشد می توان گفت استفاده از این رنگ در منازل می تواند یک دکوراسیون با رنگ خاص را برای شما به ارمغان آورد که منجر به حس آرامش برای افراد می شود . به همین منظور استفاده از این رنگ در منزل می تواند به صورت فرش زیر پای شما باشد تا هم در حین زیبایی و زینت بخشیدن به منازل از این حس آرامش لذت ببرید .

فرش ماشینی الماسی
فرش ماشینی الماسی که از دسته فرش هایی با رنگ خاص محسوب می شود در برخی از کارخانجات فرش بافی چون کارخانه فرش کاشان در شهر فرش یعنی کاشان تولید می شود . بافت این نوع رنگ فرش در این کارخانه در دو نوع دسته فرش ماشینی یعنی فرش های سنتی یا فرش های مدرن و فانتزی صورت می گیرد که هر شخص بسته به نوع چینش دکوراسیون خود که سنتی می باشد یا مدرن می تواند به انتخاب فرش الماسی سنتی یا فرش الماسی مدرن بپردازد . فروشگاه فرش کاشان در دسته بندی فرش های ماشینی از نوع سنتی در انواع مختلف چون فرش 500 شانه گرفته تا فرش 1500 شانه دست به تولید زده و سعی نموده در هر یک از این شاخه ها با طرح متناسب با رنگ الماسی ، فرش الماسی را تولید نماید . به همین منظور خرید و انتخاب فرش رنگ الماسی در هر یک از این شاخه ها در فروشگاه فرش کاشان امکان پذیر می باشد . از جمله فرش های رنگ الماسی در این فروشگاه در دسته فرش های سنتی را می توان فرش 1000 شانه گل برجسته طرح کریسمس و از دسته فرش های مدرن و فانتزی با رنگ الماسی در این فروشگاه را می توان فرش ماشینی گبه طرح فانتزی معرفی نمود . که استفاده از هر یک از این دسته از فرش های الماسی بسته به مکان مورد استفاده صورت می گیرد به گونه ایی که فرش 1000 شانه به سبب تعداد شانه و تراکم بالا بهترین انتخاب برای پذیرایی منازل و فرش الماسی در دسته فانتزی مناسب برای اتاق خواب یات آشپزخانه می باشد . البته استفاده از فرش الماسی در طرح مدرن نیز با توجه به چینش دکوراسیون قابل استفاده در پذیرایی منازل نیز می باشد .
در کنار بحث استفاده از طرح و رنگ مناسب فرش ماشینی الماسی مطلب مهم دیگر در انتخاب این نوع فرش را می توان بحث کیفی فرش ماشینی در نظر گرفت که از اوامر مهم در انتخاب یک فرش برای منازل می باشد زیرا با بالا بودن کیفیت یک فرش ماشینی می توان از آن طی سالیان متمادی استفاده نمود . فروشگاه فرش کاشان در راستای این موضوع نیز موفق بوده و در تولیدات خود از بالاترین و بهترین متریال استفاده می نماید که در بحث کیفیت فرش بسیار موثر می باشد . این فروشگاه در زمینه تولیدات خود از بهترین نوع الیاف بسته به فرش ماشینی که از نوع سنتی می باشد یا فانتزی و بسته به تعداد شانه و تراکم آن بهترین نوع جنس الیاف را به کار می برد به طور مثال در دسته بندی فرش های ماشینی سنتی از الیاف آکریلیک هیت ست شده استفاده می نماید . استفاده از دستگاه های به روز و پیشرفته در بافت فرش را نیز می توان از عوامل دیگر در بحث کیفیت فرش دانست که فروشگاه فرش کاشان با استفاده از به روز ترین فناوری روز دنیا دست به تولید آن زده است . پس در انتخاب و خرید فرش ماشینی الماسی در کنار رنگ و طرح و کیفیت می توانید با خیال راحت از فروشگاه فرش کاشان اقدام به خرید نمایید .

خرید فرش الماسی
فروشگاه فرش کاشان در زمینه فروش فرش الماسی برای خریداران خود از سراسر کشور امکان خرید آنلاین فرش به همراه خرید حضوری فرش را در نظر گرفته تا هر شخص از هر جای کشور به راحتی بتواند به فرش الماسی در طرح جدید در دسته بندی سنتی یا فانتزی فرش به همراه کیفیت بالا دست یابد . این موضوع را می توان از ضمانت ده ساله محصولات این فروشگاه مشخص نمود که نشان از کیفیت بالای آن را دارد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی