تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی 12 متری 700 شانه

فرش 12 متری 700 شانه

فرش های ماشینی 700 شانه از گذشته تا کنون به دلیل بحث کیفیت بالا و زیبایی منحصر به خود و قیمت مناسب بیشترین تقاضای بازار را به خود مختص نموده است . به طوری که با توجه به این که تولیدات فرش ماشینی در تعداد شانه و تراکم بالا اتفاق افتاده باز هم تقاضا در خرید این نوع فرش ماشینی کمتر نگشته است و بیشتر افراد که به دنبال کف پوش مناسب جهت پوشش منازل و استفاده از آن هستند به انتخاب این نوع فرش یعنی فرش هفتصد شانه می پردازند . نکته ایی دیگر در انتخاب فرش 700 شانه را می توان ابعاد این دسته از فرش بیان نمود که افراد در خرید آن با توجه به مساحت مکان مورد استفاده به خرید آن می پردازند و به سبب پوشش به طور کامل در منازل از فرش 12 متری 700 شانه استفاده می نمایند تا فضا به طور یکنواخت پوشش داده شود و زیبایی و هماهنگی در منزل ایجاد شود .

فرش 700 شانه
فرش های ماشینی در انواع مختلف یعنی با تعداد شانه و تراکم بالا تولید و روانه بازار می شوند که فرش 700 شانه یکی از فرش هایی است که به سبب استفاده از آن بیشتر مورد خریداری قرار می گیرد و فرش هایی با تعداد شانه و تراکم بالا تنها به عنوان زینت بخش منازل استفاده می شود و چون در منازل ایرانیان بیشتر از فرش به عنوان یک کالای اساسی استفاده می شود تا به عنوان یک وسیله تزیینی به همین منظور فرش هفتصد شانه را بیشتر مورد خریداری قرار می دهند . این بحث در تولید فرش 700 شانه بی تاثیر نبوده و سبب شده تا تولید کنندگان به تولید این نوع فرش ماشینی در طرح های جدید و گوناگون بپردازند . یکی از فروشگاه های مطرح در این زمینه یعنی تولید و عرضه انواع فرش ماشینی چون فرش هفتصد شانه را می توان فروشگاه فرش کاشان معرفی نمود که در تولیدات خود به وسیله طراحان توانمند توانسته از به روز ترین و جدید ترین طرح و نقشه استفاده نماید و به تولید فرش 700 شانه طرح جدید بپردازد . این فروشگاه با به کار بردن طیف رنگی بیشتر در تولیدات خود سبب شده تا فرش 700 شانه در انواع مختلفی تولید و دسته بندی شود که در این باب می توان فرش های 700 شانه را بدین صورت معرفی نمود :
1. فرش 700 شانه 8 رنگ
2. فرش 700 شانه 10 نک
3. فرش 700 شانه 12 رنگ

که هر شخص بسته به این موضوع که اگر به دنبال زیبایی بیشتر در این نوع قالی های 700 شانه می باشد می تواند به انتخاب فرش با طیف رنگی بیشتر بپردازد .
البته بیان این نکته نیز در این گفته الزامی می باشد که فرش 700 شانه هر چه از طیف بیشتری از رنگ در تولید استفاده نماید قیمت بالاتری را نیز به همراه خواهد داشت .

فرش 12 متری
فرش های ماشینی در ابعاد استاندارد چون فرش 6 متری ، فرش 9 متری ، فرش 12 متری و ابعاد سفارشی مرتبط با نیاز افراد تولید و روانه بازار می شود . که هر فرش خریداری شده با توجه به مساحت منزل مورد خریداری قرار می گیرد . امروز انتخاب فرش در ابعاد 12 متری بیشتر از ابعاد دیگر مورد خریداری قرار می گیرد و این موضوع را می توان به این علت دانست که به جای پوشش منزل با فرش های سایز کوچک در چندین تخته می توان به انتخاب فرش 12 متری پرداخت تا تنها با یک یا دو تخته از این فرش منزل را پوشش داد و نظم و هماهنگی خاصی را در منزل به ارمغان آورد . انتخاب این سایز فرش در منازل بزرگ که تنها قسمتی از آن مثل زیر مبلمان احتیاج به پوشش دارد نیز می تواند بهترین گزینه باشد .

فرش ماشینی 12 متری 700 شانه
با توجه به توضیحات بیان شده در بالا می توان اذعان داشت افراد در پی خرید فرش ماشینی برای پوشش منزل در کنار حفظ زیبایی به دنبال خرید فرش ماشینی 12 متری 700 شانه هستند تا بتوانند از یک فرش مناسب جهت پوشش استفاده نمایند و بدین منظور به دنبال خرید از فروشگاه فرش کاشان هستند که در تولیدات فرش 700 شانه از به روز ترین متد و طرح ها استفاده می نماید و از لحاظ کیفیت فرش های خود را در بالاترین رده بندی کیفیت قرار می دهد . این فروشگاه در تولید فرش 700 شانه خود از بهترین مواد خام در تولید چون الیاف آکریلیک هیت ست شده به عنوان نخ خاب فرش و پنبه به عنوان نخ پود فرش استفاده می نماید . از لحاظ بافت نیز در تولیدات خود از پیشرفته ترین دستگاه های فرش بافی محصول شرکت وندویل بلژیک استفاده می نماید که همن اوامر در تعیین کیفیت این محصول موثر می باشد .

قیمت فرش 700 شانه 12 متری

برای تعیین قیمت این نوع محصول در کنار بحث نوع جنس الیاف مصرفی ، تعداد رنگ به کار رفته در بافت می توان از تعداد شانه و تراکم فرش و ابعاد فرش نیز استفاده نمود و قیمت نهایی محصول را بدست آورد . قیمت فرش 700 شانه نسبت به سایر محصولات ارزان تر بوده و دلیل این موضوع همان تعداد شانه و تراکم پایین این فرش می باشد . از لحاظ ابعاد نیز هر چه ابعاد بیشتر قیمت فرش بالاتر می رود به گونه ای که می توان اذعان داشت  قیمت فرش 700 شانه 12 متری  بالاتر از فرش 700 شانه 9 متری می باشد .

خرید فرش 12 متری 700 شانه
فروشگاه فرش کاشان برای خریداران فرش 700 شانه سایز 12 متری این امکان را فراهم آورده تا کسانی که امکان دسترسی به این فروشگاه را به صورت حضوری ندارند بتوانند از طریق وب سایت اینترنتی فرش کاشان به محصولات این فروشگاه دسترسی یافته و اقدام به خرید نمایند . این فروشگاه برای خریداران خود نیز امکان تحویل رایگان فرش را فراهم آورده تا در خرید از این فروشگاه از پرداخت این هزینه نیز معاف شده و به یک فرش ارزان قیمت دست یابند .   

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی