تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی 9 متری 700 شانه

فرش 9 متری 700 شانه

بسیاری از افراد در هنگام خرید فرش به متراژ آن توجه می نمایند زیرا به دلیل پوشاندن کف خانه خود به کف پوشی نیاز دارند که تمامی سطح خانه را بپوشاند . فرش 9 متری 700 شانه محصولی است که افراد بسیاری به دنبال آن هستند . فرش ماشینی 9 متری 700 شانه محصول پر فروشی است که در این مقاله به آن پرداخته ایم و اطلاعاتی را در رابطه با ویژگی ها ، کاربرد و قیمت آن بیان نموده ایم که در صورت مطالعه آن امید است مفید و موثر واقع شود .
جهت مشاهده قیمت فرش ماشینی 9 متری 700 شانه کلیک نمایید .

فرش ماشینی 9 متری 700 شانه
فرش های ماشینی اصولا در ابعاد استاندارد تولید می شود که شامل شش متری ، نه متر و دوازده متر است که افراد طبق نیاز خود به خرید هر یک از آن ها می پردازند . فرش نه متری 700 شانه به دلیل دارا بودن اندازه ای میانه نسبت به شش و دوازده متری از فروش بالاتری برخوردار است . فرش 9 متری 700 شانه کاشان که در کارخانه فرش کاشان تولید می شود ، از بهترین کیفیت برخوردار است زیرا در بافت آن از الیاف مرغوب آکرولیک استفاده شده است که به دلیل استحکام و مقاومت بالا در برابر حرارت و عوامل محیطی و فرسایشی مثل گرد و غبار و آلودگی ، فرش بادوام و طول عمر بیش تری را تولید می نماید . هم چنین فرش اکریلیک به لحاظ پرزدهی بسیار کم و ناچیز است که از آن می توان به عنوان فرش ضد آلرژی مناسب بیماران تنفسی و پوستی و کودکان و سالمندان استفاده نمود .
انواع فرش نه متری هفتصد شانه تولید می شود که هر یک به لحاظ تعداد گره هایی در بافت یک متر طولی فرش به کار گرفته می شود ، متفاوت است . فرش 9 متری 700 شانه تراکم 2550 یکی از این تراکم ها می باشد که بسیار پر فروش است و از استحکام بسیار خوبی هم برخوردار می باشد . قیمت فرش 9 متری 700 شانه تراکم 2550 نسبت به قیمت فرش 9 متری 700 شانه تراکم 3000 کمتر می باشد زیرا از تعداد کمتری گره و الیاف در بافت تراکم طولی برخوردار است . فرش 700 شانه 9 متری در طرح و رنگ بندی های متفاوتی تولید می شود که هر مشتری با توجه به سلیقه و سبک دکوراسیون خود به خرید آن می پردازد . هم چنین تعداد رنگ هایی که در تولید انواع فرش 700 شانه نه متری به کار گرفته می شود متفاوت است ، بدین معنا که در طراحی نقوش فرش ماشینی هفتصد شانه نه متری از تعداد هشت ، ده و دوازده رنگ واقعی استفاده می شود که با افزایش این تعداد به زیبایی طرح و نقشه فرش و قیمت آن نیز افزوده می شود .

قیمت فرش 9 متری 700 شانه کاشان
شاخص هایی که تولید کنندگان برای قیمت گذاری فرش های ماشینی در نظر می گیرند علاوه بر سایز فرش عواملی چون تعداد شانه و تراکم ، تعداد رنگ بندی ، جنس الیاف بافت ، ماشین بافنده ، وزن و برند فرش می باشد . هم چنین تعیین قیمت دقیق فرش طبق فرمول مشخصی صورت می پذیرد که به عنوان مثال قیمت فرش 9 متری ماشینی 700 شانه با توجه به ابعاد آن که حدود 2.5 * 3.5 متر می باشد در قیمت هر متر مربع تعیین می گردد . قیمت فرش 9 متری ماشینی 700 شانه کاشان نسبت به ابعاد بزرگ تر مثل فرش دوازده متری هفتصد شانه ارزان تر و نسبت به ابعاد کوچک تر گران تر است زیرا هر چه ابعاد بیش تر شود ، مقدار الیاف مصرفی برای بافت فرش نیز افزایش می یابد که این در افزایش قیمت فرش 9 متری 700 شانه نسبت به شش متری موثر است . تعیین قیمت فرش نه متری 700 شانه در فروشگاه فرش کاشان علاوه بر عوامل موثر در قیمت گذاری ، با توجه به مزایایی که توسط مدیران متبحر و باتجربه این شرکت در نظر دیده شده است ، صورت می پذیرد که موجب کاهش قیمت فرش نه متری هفتصد شانه نسبت به بازار و نمایشگاه های دائمی فرش گشته است و به نوعی قیمت فرش ماشینی 9 متری 700 شانه را همان قیمت درب کارخانه در سایت فروشگاهی خود زده اند که افراد به صورت آنلاین می توانند بسیار سریع و راحت به خرید آن دست یابند . فروش محصولات این شرکت شامل هزینه های گزاف نمایشگاهی و سود واسطه ها و دلالان نمی شود که این بر نزول قیمت فرش 9 متری ماشینی 700 شانه کاشان تاثیر بسزایی داشته است . فروش مستقیم فرش در این فروشگاه معتبر باعث شده است قیمت فرش 9 متری ماشینی 700 شانه تراکم 2550 که از فروش بسیار زیادی برخوردار است ، ارزان تر از بازار یا زیر قیمت بازار گردد که خرید فرش 9 متری 700 شانه را برای مشتریان این محصول بسیار مقرون به صرفه نموده است . هم چنین فروش فرش 9 متری 700 شانه در این فروشگاه اینترنتی فرش همراه با گارانتی معتبر و ارسال رایگان فرش درب منزل صورت می گیرد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی