تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

قیمت فرش ماشینی 1000 شانه تراکم 3000

قیمت فرش 1000 شانه تراکم 3000

امروزه پیشرفت علم و صنعت در کنار تاثیراتی که در تولیدات گذاشته بر روی زندگی اشخاص بی تاثیر نبوده و افراد با توجه به این پیشرفت به دنبال زیبایی هر چه تمام تر برای استفاده از وسایل هستند . فرش ماشینی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و افراد در پی خرید آن به دنبال دسته از فرش هایی هستند که در کنار حفظ زیبایی بتوانند پاسخ گوی نیاز آن ها باشد به همین سبب به دنبال تولیدات جدید فرش ماشینی با تعداد شانه و تراکم بالا می روند که از لحاظ ظاهر همسان با فرش های دستباف باشد به همین منظور به انتخاب فرش با تعداد شانه و تراکم بالا می پردازند که در کنار این مبحث از قیمت مناسبی نیز برخوردار باشد به همین سبب فرش 1000 شانه تراکم 3000 را که از لحاظ زیبایی همسان با فرش های دستبافت گونه بوده و از لحاظ قیمت مناسب تر از سایر فرش های با تعداد شانه و تراکم بالا می باشد را انتخاب می نمایند . ما در این مقاله قصد داریم تا شما را از قیمت فرش 1000 شانه تراکم 3000 مطلع نماییم تا به طور تقریبی بتوانید از قیمت حدودی فرش مورد نظر آگاهی به دست آورید .

قیمت فرش 1000 شانه تراکم 3000
فرش 1000 شانه تراکم 3000 همان گونه که از نامش پیداست از شانه برابر 1000 که همان گره های تشکیل دهنده فرش در یک متر مربع از عرض فرش هستند و تراکم 3000 که همان تعداد گره های تشکیل دهنده در یک متر مربع از طول فرش می باشند تشکیل شده است . همین تعداد گره های به کار رفته در فرش 1000 شانه تراکم 3000 را می توان عاملی بر تعیین قیمت فرش دانست . به طوری که می توان این دسته از فرش ماشینی را نسبت به فرش هایی با تعداد شانه و تراکم کمتر چون فرش 700 شانه دارای قیمتی بالاتر و نسبت به فرش های با تعداد شانه و تراکم بالا چون فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه از قیمت پایین تری برخوردار دانست .
بافت این نوع فرش ها بسته به شرکت بافندگی آن توسط الیاف های مختلفی بافت می شود که از بهترین نوع آن می توان به الیاف آکریلیک هیت ست شده اشاره نمود . این الیاف که با ویژگی هایی چون مقاومت در برابر حرارت و گرما ، عدم پرزدهی ، بازگشت پذیری به حالت اولیه و ضد آلرژی بودن به همراه است از لحاظ بحث کیفی نیز در فرش تولید شده اثر گذار می باشد . این نوع الیاف که در بافت فرش ماشینی به عنوان نخ خاب فرش به حساب می آید و استفاده از پنبه به عنوان نخ پود این دسته از محصولات به عنوان فرش هزار شانه تراکم سه هزار سبب شده تا از لحاظ قیمت نیز کمی نسبت به دیگر نوع الیافات مصرفی در بافت فرش بیشتر باشد .
نوع دستگاه بافنده فرش نیز از مواردی است که در کنار بحث ایجاد زیبایی و کیفیت فرش توانسته به عنوان عاملی در تعیین قیمت محسوب شود به طوری که استفاده از فناوری های روز دنیا چون دستگاه های فرش بافی محصول شرکت وندویل بلژیک سبب شده تا فرش نسبت به فرش های بافته شده توسط سایر دستگاه های فرش بافی از قیمت بالاتر و همچنین کیفیت و زیبایی بیشتری برخوردار باشد .
عامل تعیین کننده دیگر را در تعیین قیمت فرش 1000 شانه می توان ابعاد فرش دانست . ابعاد فرش در تمامی کارخانجات فرش بافی به صورت استاندارد بافت می شود و در برخی کارخانجات در کنار این ابعاد استاندارد بسته به نیاز مشتری به تولید فرش 1000 شانه در ابعاد سفارشی نیز مشغول می شوند . در ابعاد استاندارد فرش می توان این گونه بیان نمود که قیمت فرش 1000 شانه 6 متری نسبت به فرش 1000 شانه 9 متری کمتر و قیمت فرش 9 متری 1000 شانه نسبت به فرش 12 متری 1000 شانه نیز قیمت کمتری را خواهد داشت و از لحاظ ابعاد سفارشی فرش می توان این گونه بیان نمود که به سبب سفارش در سایز خاص قیمت فرش را بالاتر خواهد برد .
از مباحث دیگر در تعیین قیمت فرش ماشینی 1000 شانه تراکم 3000 می توان تعداد رنگ به کار رفته در فرش را معرفی نمود که علاوه بر دسته بندی فرش 1000 شانه به انواع مختلف در تعیین قیمت آن نیز موثر است . به همین منظور در وهله اول می توان به معرفی فرش ماشینی هزار شانه تراکم 3000 پرداخت که البته این موضوع نیز بسته به کارخانه فرش بافی تولید کننده فرش 1000 شانه باز می گردد .
به طور کلی می توان دسته بندی فرش 1000 شانه تراکم 3000 را به صورت زیر بیان نمود :
1. فرش 1000 شانه 8 رنگ
2. فرش 1000 شانه 10 رنگ
3. فرش 1000 شانه 14 رنگ

که با توجه به این دسته بندی از لحاظ قیمت می توان بدین صورت بیان نمود که فرش 1000 شانه تراکم 3000 که از طیف رنگی بیشتری در بافت استفاده می نماید در کنار این موضوع که زیبایی بیشتر فرش را به همراه دارد از قیمت بالاتری برخوردار خواهد بود .
البته نکته ای که بیان آن در این جا الزامی می باشد را می توان معرفی فرش 1000 شانه گل برجسته دانست که می توان به نوعی آن را در زیر مجموعه دسته بندی فرش های 1000 شانه قرار داد . با این تفاوت که در این نوع فرش 1000 شانه از تکنیک خاص گل برجسته نمودن استفاده می نمایند که در کنار استفاده از الیاف آکریلیک از الیاف هایبالک استفاده می نمایند و تمامی این اوامر در بحث افزایش قیمت این دسته از فرش 1000 شانه تراکم 3000 موثر می باشد .
مهم ترین عامل را که می توان در کنار تمامی عوامل بالا در تعیین قیمت نهایی یک محصول موثر دانست کارخانه تولید کننده فرش می باشد . بسته به این که کارخانه فرش بافی از برندی مطرح می باشد یا نه قیمت یک محصول بخاطر بحث برند فرش گران تر می باشد . به طور مثال شهر فرش کاشان به علت قدمت و محبوبیت در بحث تولید فرش ماشینی توانسته زبانزد عام و خاص گردد و همین موضوع تقاضا در خرید فرش از کاشان را بالا برده و همین موضوع در کارخانه جات تولید کننده و عرضه کننده فرش های ماشینی در این شهر تاثیر داشته است به طوری که برند معروف یلدای کویر کاشان ، قیمت فرش 1000 شانه تراکم 3000 خود را با همان درجه کیفی نسبت به فروشگاه فرش کاشان بالاتر عرضه می نماید . در صورتی که خریداران و متقاضیان فرش های 1000 شانه می توانند همان فرش با همان درجه کیفیت را از فروشگاه فرش کاشان به قیمت درب کارخانه تهیه نمایند و دلیل این موضوع را می توان حذف واسطه و دلالان فرش در ارتباط بین تولید کننده به عنوان فروشنده و خریدار مطرح نمود .

خرید فرش 1000 شانه تراکم 3000
اگر به دنبال فرش ماشینی 1000 شانه تراکم 3000 در نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت هستید می توانید برای خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید . این فروشگاه برای خریداران خود از جای جای کشور در کنار خرید حضوری امکان خرید اینترنتی فرش از وب سایت آنلاین فرش کاشان را فراهم آورده تا خریداران با بازدید از این فروشگاه آنلاین تمامی محصولات را دیدن نموده و بهترین انتخاب را برای خود رقم بزنند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی