تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

قیمت گلیم فرش ماشینی

قیمت گلیم فرش

قیمت گلیم فرش از قیمت فرش های فانتزی و سنتی پایین تر است . به هین علت و به دلی ویژگی های منحصر به فردی که گلیم فرش های ماشینی دارند ، برخی از افراد ترجیح می دهند که در برخی از مکان ها از جمله آشپزخانه ، اتاق خواب ها و راهرو ها از گلیم فرش های ماشینی استفاده کنند .
این فرش های فانتزی توانسته است در دل خانه های ایرانی جا باز کند . شست و شوی راحت ، بدون خاب و بدون پرز بودن ، حمل و نقل آسان به دلیل وزن سبک آن ، تولید آن به صورت رولی و در اندازه های مختلف ، متنوع بودن طرح ها و رنگ هایش از دایل تقاضای بالای گلیم فرش های ماشینی می باشد .
قیمت گلیم فرش ماشینی کاشان
کارخانه فرش کاشان ، قیمت گلیم فرش های ماشینی را به قیمت تولیدی و عمده گذاشته است و با بهترین الیاف هیت ست شده ، بهترین گلیم فرش های 320 شانه را تولید می کند . قیمت گلیم فرش ها بر حسب نوع متراژ آن متفاوت است . قیمت گلیم فرش 6 متری از 12 متری پایین تر است . گلیم فرش های رولی نیز توسط این کارخانه در عرض های مختلف تولید می شوند و اندازه طول آن توسط مشتری انتخاب می شود . گلیم فرش های رولی برای راه پله ها ، راهروها مناسب هستند .
طرح های این محصولات فانتزی متفاوت است . این طرح ها به صورت مدرن و یا سنتی و عشایری تولید می شوند . گلیم فرش های مدرن برای دکوراسیون ها و آشپزخانه های مدرنیته مناسب است . 
تمامی کارخانه ها توان تولید این محصولات جدید را ندارند لذا کارخانه فرش کاشان ، خرید اینترنتی گلیم فرش های ماشینی را در کنار خرید حضوری قرار داده است .
خرید اینترنتی گلیم فرش ماشینی
باز فروش آنلاین این روزها به دلیل آشنایی بیشتر مردم با دنیای اینترنت و وب بسیار داغ شده است و به دلیل بالا رفتن آگاهی و سطح سواد ، افراد ترجیح می دهند در خانه هایشان بنشینند و خرید بدون دردسر را انجام دهند . خرید اینترنتی گلیم فرش های ماشینی زیاد شده است و افراد بعد از انتخاب فروشگاه معتبر آنلاین ، اقدام به خرید آنلاین می کنند ولی لازم به ذکر است که خریداران باید فروشگاهی را انتخاب کنند که دارنده نماد اعتماد الکترونیک و نماد زرین پال باشد . در خرید اینترنتی ، مشتری دنیایی از طرح ها و مدل ها را می بیند ، قیمت ها را با دیگر فروشگاه ها مقایسه می کند ، در مورد کیفیت آن ها تفحص می کند و سپس با قدرت بیشتری ، خرید خود را انجام می دهد . در خرید های آنلاین مشتری می داند که فروشندگان آنلاین سایت مورد نظر ، همان صاحبان کارخانه هستند و به صورت مستقیم با تولید کننده در تعامل است و از خرید تقلبی محصولات در امان است .
کارخانه فرش کاشان قادر است تمامی طرح های گلیم فرش را در اندازه های مختلف به صورت مستطیل و یا رولی تولید کند . مشتریان می توانند سفارش گلیم فرش های ماشینی را از طریق وب سایت و یا تماس تلفنی اعلام کنند .
خرید گلیم فرش از کارخانه فرش کاشان ، خریدی باکیفیت با قیمت عالی و با طرح های زیبا را برای مشتریان به ارمغان می آورد . در خرید اینترنتی و خرید حضوری ، تمامی گلیم ها با ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی فروخته می شوند و مشتریان آنلاین می توانند طرح مورد نظر را در اسرع وقت با ارسال رایگان دریافت کنند .
فروش گلیم فرش های رولی بدین صورت است که مشتری طول گلیم را به مسوول فروش اعلام می کند و در اسرع وقت آن را در بسته بندی کامل دریافتبه صورت رایگان دریافت می کند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی